Claire's Neon  Nail Polish

Claire's Cosmetics

Claire's Neon Nail Polish

Ár:   990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Claire's üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katpro, Módosítva: 2016. december 8.

Lelőhely:   Claire's üzletek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Élénk színű körömlakk különböző finishekkel (zselés hatású, matt stb.)

Claire's Matt Nail Polish
Ár: 400 , Eladó: Lexi99
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, banki utalás
Audry1

2019. szeptember 21.

A színe nagyon tetszett, így muszáj volt megvennem és kipróbálnom! Nos, felkenve két rétegben nagyon szép, egyenletes színt kölcsönöz. A napi igénybevétel és a körmöm minősége miatt gyorsabban pattog le a lakk a körmeimről, így picit nehezebb nálam megítélni a tartósságot, de ehhez képest nem rossz.
Ami negatívum, hogy idővel az élénk színe megkopik és besötétedik, akár használ az ember fedőlakkot akár nem, továbbá a száradási ideje lehetne gyorsabb is. Nekem ezek miatt és az ára miatt 3 csillag, maradok a Moyra márkánál, nekem az árban és értékben a legjobban bevált! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

PaNel95

2017. március 12.

Akcióban érdemes megvenni a Claire's lakkokat, hiszen 500 forintot megér, de a teljes ára húzós, és nem éri meg, mert nem tud olyan kiemelkedőt a lakk, amiért egy 1000-t ki kéne adnia rá.
Nekem a sárga színű van meg belőle. 2 rétegben egészen jó a fedése, de a körmöm még így is átlátszódik rajta.
A tartóssága közepes. 3-4 napot fedőlakkal sérülés nélkül kibír. De ezt tudja egy fele ennyibe kerülő lakk is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 12.

kallaikitti203

2016. december 18.

Nem igazán jött be. Egyáltalán nem tartós, pár nap után rögtön lepattog. Nekem három réteg kellett a normális fedéshez, de még úgy is csíkos maradt.:/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 18.

katpro

2016. december 9.

Pink színben szereztem be.
Nem tartós , 1-2 nap után lepattog.
Akárhogy kenem fel csíkos marad.
2 réteg után lassan szárad meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 9.

Pink színben szereztem be.
Nem tartós , 1-2 nap után lepattog.
Akárhogy kenem fel csíkos marad.
2 réteg után lassan szárad meg.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.