Claire's Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Claire's üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2013. január 11.

Lelőhely:   Claire's üzletek
Kategória:   Sminkek szájra

kovacsbia

2017. március 20.

Nekem egy nagyon Barbie pink árnyalat van meg, ami ráadásul matt is, de ez a kedvenc rúzsom. Jól fed és tartós. Ha elfogy, tuti levadászom újra! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

EosLover

Korcsoport: < 18
2017. február 1.

Egy fekete rúzsom van a Claire's-ből, halloweeni sminkhez kellett, nagyon szerettem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 1.

Leona

2016. január 17.

Van belőle egy klasszikus vörös árnyalatom ( a neve már lekopott, de maga a szín első felkenésre csodálatos), és bár még így is többször használtam, pár órákra csak, de nem veszem többé. Az árnyalata szép, erős szín..viszont nagyon durván maszatolódik, és a maszatot majdnem képtelenség eltüntetni. Bármilyen sminklemosóval próbálkoztam eddig, csak nagy harcok árán lehetett kellő módon elhalványítani...volt hogy még másnap is nyoma maradt. Ha esetleg több órán át rajtam maradt, csak a kontúrokon tartotta a színét, és szárított ezerrel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

BlueBunny

2015. október 22.

Nem nagyon értek egyet a többi véleménnyel, mert szerintem ár érték arány jó. Nekem 2 árnyalat van meg, nagyon krémes, élénk színűek. Szerintem egyáltalán nem rosszak. Nyilván van náluk jobb, de 1000ft-ot megérnek. Én az egyiket ajándékba kaptam, a vásárlás mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 22.

Lilu

2015. július 30.

Elkeserítően rossz. Egy zöldet vettem leárazáson, de olyan pocsékul fed, és olyan rondán csúszkál, hogy használhatatlan, pedig nagyon szerettem volna egy jó zöld rúzst :/
Az egyetlen pozitívum, amit tudok mondani, az az, hogy remekül hidratál. Még a csomagolása is szörnyen gagyi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 30.

trixie22

2015. május 9.

Ahogy látom az előző kommentelőknek nem igazán vált be ez a termék, de én egyszerűen imádom. Először az egyik legsötétebb lilás-rózsaszín árnyalatot vettem meg, és az azóta is szerelem!
Ezek után megvettem egy pinket ami bár már tartósságában sem olyan jó mint az előző (nálam az az egész napot kibírja, csak egyszer kenem újra) mégis szeretem, mert nyárra tökéletes.
És megvettem még a nagyon nude árnyalatot. Hát attól én sem voltam elájulva, mert meg sem közelítette az előzőket:/
Szóval én mindenképp a sötétebb színűeket tudnám ajánlani, mert azok tényleg remekelnek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 9.

turpiszka

2014. december 22.

A leghalványabb rózsaszín árnyalatot vettem meg, hát sokkal nude-abb hatása van a számon mint ahogy kinéz a tubusban... az állaga szerintem pont jó, és ha kombinálom egy hasonló színű claire's-es lip crayon-nal, akkor egész sokáig bírja... azért annyira nem jó, de elmegy. 3 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 22.

nutooka

2014. május 31.

Narancssárga és lilla szín között hezitáltam, végül hazavittem a narancssárgát. Ahogy olvasom a kommentekben a lilával sem jártam volna túl jól, de ez a narancssárga sem az a nagy fogás. Főleg, mert nem narancssárga. Neon-piros. Az állagával nincs bajom, elég sokszor előfordul, hogy ha a nagy sietségben pirosítóként használom, így nem vész kárba. Sőt, egész jól mutat. Ezért kap egy 3at.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 31.

bolero

2013. október 22.

Álmaim színe a sötétlila, eddig ilyen rúzst csak a MAC-nél láttam, meg itt. Gondoltam, az egyik ötezer fölött, másik ezer, ha nem áll jól a szín, kevesebbet dobtam ki.
Hát.
Ez a rúzs rémes.
Nem fogja be a számat, rögtön lekopik, miközben az államig csúszik...
Rémes.
És ez a gagyi csomagolás + illatosított zseléstoll illlat...
Bosszús vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 22.

Hát.
Ez a rúzs rémes.
Nem fogja be a számat, rögtön lekopik, miközben az államig csúszik...
Rémes.
És ez a gagyi csomagolás + illatosított zseléstoll illlat...
Bosszús vagyok.

sndr_

2013. október 21.

Én is ugyan ezt a színt vettem az Arénában. Hosszas hezitáltam rajta, mert alapból a Claire's cuccait gagyinak tartom... de ez a nude-rózsaszínes árnyalat nagyon megtetszett. Vásároltam. Nem kellett volna. Még az Arénában kipróbáltam, hát legszívesebben visszadobtam vna az üzletbe annyira sz*r :D röhejes. Mintha vmi gagyi kínai alapozót kentem volna a számra... Soha nem fogom újravenni, és semmi claire's-es cuccot sem. 0-át adnék ha lehetne, így megy az 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Montánviasz. Kemény viasz féle, mely barnaszénből és lignitből nyerhető ki. A hivatalos CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó, átlátszatlanná tevő, sűrűségszabályozó és kötőanyag. A viaszoknak általában a kozmetikumokban  visszazsírozó hatása van, védenek a kiszáradástól. Puhaságot és fényt biztosít a bőrnek.

Színezék. Piros.