Clarins

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Clarinsklub-n 3225 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2016. november 8.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Clarinsklub, 3225 Ft

Intenzív ajakápoló balzsam rózsa viasszal és shea vajjal dúsítva. Elősegíti az ajkak berepedésének gyógyulását, hidratál és puhít.

Ár: 3225 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Ár: 3500 Ft postával , Eladó: adri251982
Állapot: több mint a 3/4-e megvan, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki utalással, postán maradó küldemény
ludri97

2019. január 6.

Akciosan jutottam hozza a mullerben, nagyon megeri az arat es nalam is tulszarnyalja a carmexet. Nagyon szep felkenve es hidratal is. Ot csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 6.

lillus09

2018. december 7.

Pár napja vettem akciósan a Müllerben 3300 ft volt. Rögtön véresre szárította a számat, de nem ez az első ilyen ajakápoló Bármit használok kiszárad a szám, próbáltam már az ajakápoló detoxot is, napokig nem kentem semmivel, az sem használt. Még várok, annak tudom be az első intenzív szárítást, hogy méregtelínti a számat, kenem továbbra is. De talán a sima bioboltos shea vaj jobban bejön. Sajnálom, mert nagyon vágytam egy Clarins termékre, de ezzel most annyira nem vagyok elégedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

creammaniac

2018. december 7.

Rengeteg ajakápolóm van, de ez kiemelkedik közülük. Nem csak árban, mert bizony nagyon drága, hanem teljesítményben is. Én kifejezetten csak nappalra szeretem használni, mert ahogy írták is előttem, nagyon szép fényt ad az ajkaknak. Emellett szuperül ápol, ha a többi ajakápolóm csődöt mond, ehhez szoktam nyúlni, mert kb. instant segít a szárazságon. Viaszos, csúszós az állaga, de jól el lehet oszlatni. Szerintem rengeteg van a tubusban, esélyes, hogy újraveszem, ha egyszer elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Helga28

2018. október 24.

Nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy filmes réteget, tényleg minőségi termék. Ugyanakkor az árkategóriájában van jobb is, így levontam egy csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 24.

edusi

2018. október 24.

Szerintem vannak jobb ajakápolók kedvezőbb áron. Nem azt akarom mondani, hogy nem jó, de túlárazott.Olyan mint egy szájfény és gyorsan lekopik.Illata nagyon finom, ragacsos érzetet ad az ajkakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

sarria

2018. augusztus 21.

Főként hideg, téli, szeles időkre ajánlom ezt az ajakápolót, mert elég gazdag, nehéz termék. Ennek ellenére nem hagy zsíros vagy kellemetlen érzést az ajkakon, inkább csak teltsége miatt, illetve mert a nagy melegben folyóssá is válik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Mancsoska

2018. július 6.

Repülőgépen kaptam belőle egy apró mintát, ami egy hetes nyaralás alatt sem fogyott el (3ml). Csodatermék, az ajkaim hajlamosak kirepedezésre és szárazságra, de amióta ezt használom nem történt ilyen. Nagyon kellemes viselet az ajkakon. Ha elfogyott a mintám, biztosan megveszem a teljes méretet az árától függetlenül, nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

Parfuwoman

2018. március 19.

Télre mindenképpen ajánlom, minden lefekvés előtt bekenem vele a számat vékonyan. Még reggel is érzem, hogy rajta van. A Clarins termékeiben én még nem csalódtam, igaz mindig valamilyen akció, vagy kupon keretein belül veszem őket, mert húzós áruk van.
Ez a tubus nekem kb 1 évig elég. Rendkívüli módon hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

Ez a tubus nekem kb 1 évig elég. Rendkívüli módon hidratál.

kencecica

2018. február 27.

A napokban volt szerencsém kipróbálni, eddig mindig csak jókat hallottam róla, de ezek után én is csak áradozni fogok róla. Hihetetlen milyen puha ajkakat varázsol ebben a hideg téli időben is. És ami nagyon tetszik benne, az hogy még rúzs fölé is lehet tenni (alá nem, mert elmászik a rúzs), és úgy is gyönyörűen hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

Luna1024

2018. február 24.

Már jóideje a kedvenc ajakbalzsamom, még a tubusos Carmex-et is túlszárnyalja a számomra, és ez nagyon nagy szó! :) Megmondom őszintén, nemcsak a hidratáló hatását méltató vélemények miatt döntöttem a megvétele mellett, hanem azért is, mert valahol olvastam, hogy önmagában is nagyon széppé teszi az ajkakat, mármint amolyan szájfényként funkcionál. Nos, a szájfény-hasonlatot mondjuk erős túlzásnak érzem, de az való igaz, hogy van egy NAGYON enyhe rózsaszínes árnyalata, ami az ajkakra kenve ugyan nem nagyon látszik, inkább csak kiemeli azok színét, és eközben elképesztően szép vizes-viaszos csillogást ad nekik. :) Matt ajkak rajongói kerüljék el a nappali használatát, mert nagyon-nagyon fényes, de én, aki utálom magamon a matt rúzsokat, pont ezt a nedvesen ragyogó hatást szeretem benne. :) Hétköznapokra csak nagyon kevés dolgot szeretek magamra kenni, egyrészt a bőröm állapotának megőrzése érdekében, másrészt mert állandóan késésben vagyok, szóval reggeli sminkem mostanában mindig így néz ki: Pupa BB krém, Lovely szempillaspirál, és ez az ajakbalzsam... Ennyi. :D Nagyon természetes ezzel a három termékkel az összkép, semmi sem túl sok és nem is túl kevés... Én erre törekszem. Széppé teszi az ajkaimat úgy, hogy közben ápolja is őket: pihe-puhák, bársonyosak és érezhetően hidratáltak lesznek. Viszonylag nehéz, viaszos réteget hagy maga után, ami elsőre fura lehet, illetve eléggé ragad is, és ez szeles időben picit bosszantó tud lenni (mert a hajszálaim fele a számra tapad :D), de közel sem bosszant annyira, hogy pontot vonjak le érte.
Sajnos viszonylag hamar, kb. 1-2 óra alatt eltűnik/lekopik az ajkakról, és ekkor újra kell kennem, ha meg szeretném tartani ezt a szép "vizes" hatást, de ezért sem vonok le pontot, hiszen eredetileg nem szájfénynek lett tervezve, hiába használom én annak. :)
Az összetevői gyönyörűek, az illata pedig nagyon finom mézes-rózsás, egy élmény használni. :)
Összességében ez számomra egy tökéletes ajakbalzsam, de az ára miatt csak nappalra használom, hogy lassabban fogyjon, ugyanis nem olcsó sajnos: 4-5000 Ft körül van egy kis 15 ml-s tubus. :( Estére még mindig Carmex-et használok, a kettő együtt nagyon szépen rendben tartja az ajkaimat. :)
Biztosan újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

Biztosan újraveszem, ha elfogy.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, BHT
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.