Clarins

Ár:   11 400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Clarinsklub-n 8550 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2015. január 21.

Ár:   11 400 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Clarinsklub, 8550 Ft

Ár: 8550 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: sztankoa
Állapot: Használt, Helyszín: Gödöllő, fizetés: Postázom vagy személyesen átvétel is lehetséges Gödöllőn vagy Budapesten

Boriskajuliska

2020. szeptember 15.

A soft peach árnyalat van a birtokomban ami egy finom világos barnás barackos, de szépen pigmentált árnyalat enyhe csillogással. Most nyáron talán picit barna az arcom ehhez a tónushoz de ez nem tart örökké (sajnos). Hozza clarins minőséget, nagyon szeretem.

up: Miami pink színben is sikerül beszereznem, ami egy barackosabb fényes és élénkebb rózsaszínből álló kombináció. Friss üde színűvé teszi a bőrömet, igazán fiatalos:) Télen biztos túl sok lesz de amíg tart a jó idő.....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

ursus

2019. július 20.

Exkluzív csomagolás és belső kialakítás. Az ecset is jó - végső esetben. A színe nagyon decens és természetes a hatása (Rose wood).
Update: Nagyon kedvelem a Clarins termékeket. Ebben a termékben sem csalódtam, de ennél sokkal kedvezőbb áron lehet jobb állagú pirosítót találni.
Nagy hibája, hogy annyira össze van tömörítve a púder, hogy nagyon-nagyon kedveset tud csak az ecset felvenni.
Lewhet hogy másnak ez pont előny, de nekem nem a legmegfelelőbb megoldás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

Lewhet hogy másnak ez pont előny, de nekem nem a legmegfelelőbb megoldás.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Nagyon szerettem a kellemes selymes állagát, lágy csillogását, tartósságát. Sajnos a kedvenc rózsaszínes árnyalatomat már nem árulják, különben újravenném. Megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Malackak

2019. április 1.

Imádom! Csodás színek,erősen pigmentált színek ,brutál tartós ..mi kell több,Nagyon gazdaságos, sokáig használható,érdemes rá beruházni.
Clarinsokban szerintem nem lehet csalódni..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 1.

Clarinsokban szerintem nem lehet csalódni..

cucuka1

2019. február 17.

Nagyon szeretem, a soft peach árnyalat van meg. Sokáig elég és nagyon szép, természetes színe van, enyhe csillogással. Biztos, hogy újraveszem, ha egyszer elfogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 17.

Mangoka

2018. augusztus 8.

A Sweet Rose árnyalat birtokosa vagyok. Álomszép a csomagolás, a kis bársony tok, az arany kis dobozka.
Ha ez még nem elég akkor elmondom, hogy kincset rejt. A legfinomabb pír amit valaha használtam. Azt gondolnád, hogy milyen kis harmat, de gyorsan rájössz, hogy nagyon pigmentált, szóval óvatosan az ecsettel! Tartós, természetes. Imádom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

zsu880725

2017. július 20.

Nagyon szeretem, igazi, minőségi termék. 05-ös rose wood árnyalatot használok, nagyon bevált, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

ylexe

2017. május 1.

Egyelőre 5 csillagot kap, mert nem találtam rajta fogást. :) Világos barack színben kaptam a karácsonyi naptárban, és nagyon szeretem hétköznapra, amikor csak egy kis üde színre van szükségem. UD: Még mindig nagy a szerelem, csak ajánlani tudom ezt a színt hétköznapra vagy nappali alkalmakra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

sztankoa

2017. január 2.

A Clarins termékekről csak szuperlatívuszokban lehet beszélni, nincs ez másképpen ezzel a pirosítóval sem. Sokáig kerestem az igazit, volt olcsóbb-drágább darabom, de ez viszi a pálmát. Mivel tényleg sok pirosítóval kísérleteztem már, óvatos voltam a vásárlás terén, mert nem egy olcsó kategória, így reménykedtem, hogy valaki valamilyen vak véletlen folytán meg akar válni tőle. ÍGy is lett, egy kedves krémmániás hölgy jóvoltából enyém lett ez a csoda. Miami pink árnyalatban van meg nekem, gyönyörű a színe, nagyon diszkréten csillog, akár a saját ecsettel, akár más ecsettel gyönyörűen lehet felvinni, nem porzik, itt marad ahová teszi az ember. A csomagolása gyönyörű, profi darab minden téren.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 2.

mate

2016. július 5.

Nagyon tartos,szolid csillogast ad a bornek es gyonyoru,egeszseges szint. A Soft Peach arnyalat,ami nekem van pl.csodalatos! Nem olcso,de megeri beruhazni.
A csomagolasa pedig igazi luxustermekre vall.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 5.

A csomagolasa pedig igazi luxustermekre vall.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Squalane eo 1 0

A paradicsom levelének, szárának és/vagy gyümölcsének kivonata. Bőrkondicionáló, összehúzó hatású anyag. Némi antioxidáns hatása is van a bőrre.

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.