Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Clarinsklub-n 13125 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: fecske, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 3.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Clarinsklub, 13125 Ft

Az első testkezelés, amely felveszi a harcot az idő múlásával. Eltávolítja az elhalt hámsejteket, simává varázsolja az érdes területeket és folyamatosan hidratál. Láthatóan feszesíti a megereszkedett bőrt, miközben puhává, tónusossá és ragyogóvá teszi.

Ár: 13125 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

juditkaa70

2015. július 15.

A Clarins termékcsalád kedvenceim közé tartozik a testápoló termékei. Nagyon finom púderes illata van,nagyon jól hidratál. Kellemes az állaga,és feszesít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 15.

jibjab

2013. július 24.

Egyszer voltam olyan mázlista, hogy fél áron kifogtam és rögtön kettőt is vettem belőle, mondván, hogy ennyi pénzért a bolondnak is megéri. Azelőtt csak mintám volt belőle. Nos, ez az a testápoló, aminek tényleg akkor jön ki a hatása, ha az ember rendszeresen, reggel-este használja. Nagyon könnyen felszívódik és közepesen hidratál, legalábbis az első benyomásom szerint. Emiatt el is keseredtem, hogy ennyi pénzt dobtam ki valamire, ami kellemes, jól felszívódik, de semmit sem ér. Aztán úgy döntöttem, hogy használom reggel-este (más testápolóból többnyire napi egy használat is elég). Így három hétig tartott ami még féláron is nagyon húzós. Viszont a bőröm tényleg nagyon puha lett. Nem tömítette el a pórusokat és ami a legjobb volt, hogy az extrém párás meleg ellenére sem izzadtam bele és nem képezett zsíros vagy filmszerű réteget, sőt inkább mintha púderes tapintása lett volna a bőrömön. Pillanatok alatt felszívódott, de a kellemes illat maradt. Aki megengedheti magának és igazán könnyű nyári testápolót keres, annak szívből ajánlom. Én nagyon szeretném használni és egyedül az ára tart vissza. Ha több pénzem lenne, biztosan ez lenne, amire sürgősen beruháznék. Most abban reménykedem, hogy lesz még valami hasonlóan kedvező akció. Az külön tetszett benne, hogy üvegben volt, de ennek ellenére nem maradt benne maradék, szépen kijött. A legvégén fejjel lefelé fordítottam és leszedtem a pumpáját, hogy az utolsó cseppeket is ki tudjam varázsolni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 24.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Részletesebb információ a smartskincare-en.