Clarins

Ár:   5100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,05 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Clarinsklub-n 5100 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2019. június 3.

Kiszerelés:   1,05 g
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Clarinsklub, 5100 Ft

Hosszantartó szemceruza

Ár: 5100 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Ár: 2000 , Eladó: Evko
Állapot: új,dobozában, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel,posta,foxpost stb

Boriskajuliska

2020. július 23.

Szép fényes szürke színben használom. Könnyű használni, nem maszatolódik, tartós. Nekem ennyit kell tudjon egy jó szemceruza:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 23.

senskin

2020. április 11.

Nekem nem kenődik, nagyon szépen lehet használni, bejött. Tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 11.

Nekem nem kenődik, nagyon szépen lehet használni, bejött. Tetszik. :)

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. június 2.

A 03 Intense Blue-ra esett a választásom, ami kissé antracitos-fémes kékes szín. Nem mondom, hogy innentől már nem is vásárolok mást, mert ennél nincs jobb, de nekem megért kétszer annyit, mint egy jobb drogériás ceruza. OK, Clarins kedvelőként ilyenkor azért beindul a szubjektív megítélés is...
A tartóssága és a könnyű eldolgozhatósága az, amit kiemelnék. A végén a kis ecset napközbeni igazításhoz praktikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. június 2.

Valentina0930

2018. december 25.

Nekem nem volt ezzel a ceruzával olyan problémám, mint amit a lenti negatív kommentekben írnak. Teljesen jól működik. Utazós csomagban vettem, hegyezővel, ami pedig nagyon szuperül használható szintén. Sajnos már többször leesett a ceruza, mégsem törik darabokra a hegyezés során, ami nálam külön pozitívum.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 25.

Emgede

2017. július 24.

Felvitelkor könnyen kezelhető, puha, de egyáltalán nem tartós, felkenődik a szemhéjra a pislogástól. Nagy csalódás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 24.

lichtnori

2015. november 12.

Nagyon szeretem a Clarins márkát, sok terméket használok tőlük - arclemosók, arctej, tonikok, krémek, BB krém, rúzsok, szájápoló, szemhéjfestékek, stb. És szeretem őket, meg vagyok velük elégedve. De ez a szemceruza....! Irdatlan sz.r! 04 Platinum nevű, szürke árnyalat szomorú tulajdonosa vagyok. Krémes, szép a színe. Esztétikus a külcsín, és praktikus a kis ecset a végén. Viszont semennyire sem tartós. Felkentem, elvittem a gyereket angol órára, két óra múlva, otthon belenézek a tükörbe és... egyszerűen eltűnt! Pedig nem lóg rá a bőr a szememre, nincs mélyen ülő szemem, semmi extra max, hogy kicsit zsírosodik a szemhéjam. A sima, pár száz forintos Alverde szürke szemceruzám kenterbe veri. Most azon filózom, hogy mit tehetnék, hogy növeljem a tartósságát? Lehet, hogy valami fixáló cuccal meg lehetne oldani, de egy ekkora márkánál, ennyi pénzért még nekem kell kísérleteznem?? Önmagában is meg kellene állnia a helyét. Szóval bocsánat mindenkitől, de nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 12.

Krisz003

2015. augusztus 18.

Szép a színe, de egy bajom van vele: nagyon lágy a ceruza, könnyen felmászik pár óra múlva a felső szemzugba. Ha satírozom, akkor meg egy idő után nem is látszik,hogy van vmi a szememen. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

Mandel

2015. január 23.

Bronz árnyalatom van, színe nagyon tetszik. Satírozni nem szoktam, mert én jobban szeretem a pigmentáltabb kontúrt. Sajnos 1-2 óra múlt feltapad a felső szemhéjamra, amit utálok. Árban kb. duplája a drogériás termékeknek. Mivel maszatol és még drága is, ezért csak 3 csillagot tudok adni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 23.

mrsgrob

2014. október 29.

Az ősz örömére smoky plum színben rendeltem online. A szín csodálatos. Pont az a nem túlságosan sötét, nem élénk, füstös szilvaszín amit szerettem volna. Nagyon puha, siklik a bőrön és a vízvonalat is kellemes festeni vele.
Az első vonalat amit húztam, az ecsettel szétdolgoztam a szemhéjamon. Nagyon könnyen ment, kellemes, világosabb színt kaptam meglepetésemre elszórt csillámokkal - amik viszont nem zavaróak és nem is nagy mennyiség. Szemüveg mögött én nappalra is a selymesebb fényű és visszafogott színű szemfestéket preferálom és bár ez csillám, nem zavaróan sok, csak kellemesen. Amikor pedig a vonalat húzom a szempillák tövéhez kiemelésképpen, egyáltalán nem látszanak - csak a szétsatírozott részen.
A nap végére a satírozott rész kissé beleült a felső ráncba (nekem minden beleül primer nélkül), legközelebb kipróbálom primerrel. A húzott vonal (ami szintén enyhén satíroztam) szépen a helyén maradt.
Update: imádatom tárgya a szín és az állag, veszek még egyet hátha kivonják a forgalomból, átlátszó púderrel vagy szinte átlátszó szemhéjfestékkel fixálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.