Clarins

Ár:   10 890 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2016. október 5.

Ár:   10 890 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Energy Booster fáradt bőrre - nagy koncentrációjú hatóanyaggal

A Ginzeng elismert stimuláló tulajdonságáról. Tonizál és újraenergizál, minimalizálja a fáradtság jeleit, újjáéleszti az arc ragyogását. Ha bőre kialvatlanságtól, fárasztó időszaktól, időeltolódástól vagy diéától szenved, akkor az Energy Booster a megfelelő bőrápoló az Ön számára. Tartsa meg kedvenc arcápoló krémét és keverje bele a Clarins Booster koncentrátumot - 3-5 csepp elegendő. Használja naponta, hetente, akár havonta, az arcbőre igényei szerint.

Marcsi66

2018. szeptember 22.

Most már elhasználom ha megvettem,,,,de az égvilágon semmit nem javított rajtam,Vártam a csodás sugárzó arcot,az enyém úgy látszik nem reagál erre a készítményre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 22.

lauran

2018. április 23.

Nekem bevàlt. Pàr órával a felkenés után a bőröm simább, egységesebb, pihentebb hatást kelt. Nem használom mindennap, egy héten kb 1x, 2x van olyan, hogy fáradtabb vagyok, vagy fontosabb események előtt szoktam használni. Másnapig kitart ez az üdeség, szèp ræ sminkelni. Ajànlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

juditkaa70

2018. január 5.

Fáradt,kialvatlan arcbőrnek egy igazi elixír. Bomba jó hatása van, A fáradt arcbőrt elég hamar energiával tölti fel.és üdévé varázsolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 5.

Jucccc

2017. november 16.

Nagy reményekkel vettem meg, 3 kisgyermeket nevelek napi max 4-5 óra alvással, szóval van mit rendbe hoznia... Vacilláltam, mert a kis kiszereléshez képest sokalltam az árát. Most használom kb. 2 hónapja minden reggel 2 cseppjét, úgy jó 1 milliméternyi fogyott belőle ez idő alatt, tehát sacc per kb egy évig is elég lesz. Szérummal keverem össze, arra teszek alapozót, vagy csak sminkelek rá. Szerintem sokat javít az összképen, a koromhoz és az alváshiányhoz képest láttam nálam sokkal rosszabban kinéző csajszikat is, kevésbé stresszes életvitellel. Nem okoz pattanásokat, ami nálam nagy siker. Valószínűleg újravevős, és kipróbálom majd a társait is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

Flami

2017. február 9.

Megvettem ezt a terméket, mert a Clarinstól egy szérum nagyon bevált és mert milyen jó vélemények vannak róla.
Nekem csalódás. Semmi olyan dolgot nem csinált, amitől el lennék ájulva.
9 ezer Ft-ba került a 15 ml, tehát elvárható volna valami csoda, még 45 felett is. Pl. hogy úgy megtámogatja az egyébként már bevált krémet vagy szérumot, hogy belenézek a tükörbe és igenis látok valami pozitív változást.
Vagy naiv vagyok?
Lehet. Naiv és nagyon mérges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 9.

Nekem csalódás. Semmi olyan dolgot nem csinált, amitől el lennék ájulva.
Vagy naiv vagyok?
Lehet. Naiv és nagyon mérges.

kneva

2016. november 7.

Húha és wow! rég nem próbáltam ilyen jó terméket!
Vásárlás mellé kaptam 3 db mintát, de nem keltette fel az érdeklődésemet és csak félretettem vagy 3 hétre. De most! átvariálom a Glamour-napi listámat, mert ezt tuti meg fogom venni. Csak azért nem szaladok a boltba, mert ezt a 2 hetet már kivárom, úgy döntöttem. Nyilván 4 napi használatból nem lehet nagy következtetéseket levonni, de amit eddig tapasztaltam, nekem nagyon bejön. Szokásos arckrémemhez kevertem pár cseppet, az állagát rossz irányba nem változtatta meg. A bőröm nem fényesedett ki tőle, nem csillogott, nem zsírosodott jobban, mint egyébként. (Ez nálam nagy szó, mert szinte ALIG van kozmetikum, amitől nem fényesedik ki a T-vonalam.) Még azt is megkockáztatnám, h így jobban felszívta a krémet a bőröm, mint rendesen. A bőrképem mintha szebb lenne tőle. Rákerestem reviw-kra, és ott láttam, hogy a dobozán jelzik, hogy kimerült szülőknek ajánlják, és van rajta egy kis rajzolt babakocsi :) Hát ezt nekem találták ki, úgy látszik!
Nagyon lelkes vagyok. Ha megvettem és már használom egy ideje, visszajövök update-elni. Szerintem érdemes és fontos kipróbálni, hogy a kedvenc krémekkel, szérumokkal jól együtt működik-e vagy ütik egymást!

Update: Megvettem a normál kiszerelését és használom, azóta is szerelem.
Update 2: Igaz szerelem és töretlen imádat azóta is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

Húha és wow! rég nem próbáltam ilyen jó terméket!

Update: Megvettem a normál kiszerelését és használom, azóta is szerelem.
Update 2: Igaz szerelem és töretlen imádat azóta is!

Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-2

Egy peptid féle, ami bőrkondícionáló, nyugtató és tápláló összetevő. Az összetevő gyártója szerint a hatásmechanizmusa, hogy kompenzálja a bőrben bekövetkező hormon veszteséget és ezáltal a bőrt feltöltő (plumping) hatása is van.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.