Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Clarinsklub-n 5400 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Klári333, az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2013. november 27.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Clarinsklub, 5400 Ft

Kétfázisú formula, amely azonnal eltávolítja még a tartós, vízálló szemfestéket is. Nem csíp, így még a legérzékenyebb szeműek és kontaktlencsét viselők is nyugodtan használhatják.
Bőrgyógyászok és szemorvosok által tesztelt.

Ár: 5400 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Cannes

2019. október 2.

Tenyleg szepen leszedi a szemfesteket meglepoen jo ,igaz draga de emiatt nem vonok le pontot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 2.

senskin

2019. május 20.

Meglepően jó termék! Egyszerűen pikk pakk úgy leszedte a szemfestéket és a vízálló szemceruzát vízvonalról, hogy el sem hittem, hogy ilyen létezik! Lancome kicsit olajosabb ennél, ez más, de igazán kiválóan működik. be fogom szerezni nagyban is, mivel a teszten kiválóan teljesített! Abszolút megéri az árát! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 20.

b.jucy17

2018. május 30.

Nekem is nagyon bevalt, tok jol leveiszi a tust, szempillaspiralt, alapozot.

(Emelett a Lancome ketfazisu lemosot probaltam, ami szinten tetszett. Illetve a nivea ketfazisut, az nem tetszett. Sephora ketfazisu sem ilyen jo)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Nekem is nagyon bevalt, tok jol leveiszi a tust, szempillaspiralt, alapozot.

juditkaa70

2015. november 27.

Előttem szólokhoz írom, Sajnálom,hogy nektek nem vált be. Számomra az egyik legjobb szemfestéklemosó,és még a vízálló szemspirált is simán leviszi. Hibátlan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 27.

szeliger

2013. december 1.

Nagyon gyenge kis cucc, még jó, hogy ajándékba kaptam vásárlás mellé. (30 ml kiszerelés az ajándék most a karácsonyi dobozban Sérum Super Lift mellé.) Kétfázisú lemosó, tehát használat előtt jól fel kell rázni, aztán mehet a vattapamacsra. Töménytelen mennyiséget felvesz belőle a vattakorong, így eszméletlen gyorsan fogy. Lehet, hogy ezért van a nevében az expressz? Ehhez képest erőtlen a hatás, a sima szempillaspirállal is nehezen birkózik, minden irányból pamacsolgatni kell és még mindig fent marad a festék. Vízálló spirálnál még nem próbáltam. Egyedüli mentsége, hogy a szememet nem irritálta, így amíg van a flakonban, azt szépen elhasználgatom, de biztos, hogy nem fogom a teljes kiszerelést megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 1.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol, Glycerin