Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gotti.toth, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 8.

Lelőhely:   parfümériák, online

sztinke

2017. január 4.

Update: A hegyezése borzalom, törik, mállik, pedig már többféle hegyezővel is próbálkoztam. Így ráadásul a bosszankodás mellett nagyon gyorsan is fogy. Sajnos csökkentenem kell a csillagok számát. :(

2016. július 24. Korábban nem használtam a szemöldökömre ilyen terméket. Tudom, szégyelljem magam... :D
A light brown árnyalatot választottam, ami egy nagyon szép, természetes szín. A ceruza kényelmesen használható, puha, mégis tartós. Szépen rendbe tudom vele tenni a szemöldököm, úgyhogy abszolút elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

mate

2016. július 18.

Nekem nem jott be ez a termek. Nagyon puha a ceruza,ezaltal nem tudom szepen megerositeni a szemoldokom. Rajottem,hogy a kemenyebb ceruzak jok nekem,mint a Shisedo v.YSL. Ez pedig csak all a polcomon...szivesen oda adom vkinek,ha eljon erte☺

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 18.

Rezangyal

2015. május 9.

3 éve már legalább használom és ugyanolyan jó! Nem kopik gyorsan, mégis puha és pár vonással tényleg szép szemöldököt lehet vele rajzolni és a keféje is tökéletes, szépen eldolgozza a vonalat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 9.

gotti.toth

2013. május 8.

Nagyon szep karakteres szemoldokot lehet vele rajzolni, csak nem szabad tulzasba vinni es tul sokaig satirozni mert akkor nem lesz szep a vegeredmeny. A kefeje is praktikus egy szepen szedett szemoldok eke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.