Clarins

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timilla, Módosítva: 2015. október 2.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Energizáló permet, amely fixálja a sminket és megújítja az arcbőr ragyogását.

lovereira

2020. június 10.

Tényleg nagyon jól fixálja a sminket, le a kalappal. Nem az én világom, mert gyorsan átfényesedik az arcom, és ez még rá is tesz egy lapáttal ebben úgymond, de rá is van írva, hogy ragyogást ad bőrnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

svekits

2017. február 3.

Nagyon jó fixáló spray, a legjobb és legkényelmesebb, amit eddig használtam, kellemes az illata, jók az összetevői, és atombiztosan tartja a sminket. Egyedül ott szokott ledörzsölődni, ahol a sálam hozzáér a nap folyamán az államhoz, de minden más nagyon szépen helyén marad. Szép természetes fényt ad az arcnak, a szórófeje szuper, nagyon lágy permetet fúj, néha alig érzem,hogy jönne belőle valami, csak mikor tükörbe nézem, látom, hogy ott van :D . A highlighter meg a pirosító is a helyén marad, pedig nekem ezek kopnak le mindig leghamarabb. Szuper kis cucc. Az új kiszerelés már 50 ml-es, és másabb formájú az üveg, te a termék benne ugyanaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

timilla

2015. október 2.

Fantasztikus fixáló spray, finom rózsaillattal. Lágyítja a púder finisét, tökéletesen a bőrömön tartja az alapozót és a pirosítót, sőt a rúzst is, ha a számra is fújok belőle. Ugyan nem állítja, hogy mattít, hiszen igazából gyönyörű bőrfényt ad az arcnak, nekem mégis az a tapasztalatom, hogy nem fényesedik át a T-vonalam, ha használom. Lehet púderezés előtt és után is használni, utóbbi esetben ragyogóbb bőr az eredmény. Amióta megvan nem mulasztanám el a használatát, annyival természetesebb és szebb a sminkem tőle, komolyan, mintha profi csinálta volna valami vörös szőnyeges alkalomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 2.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.