Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Clarinsklub-n 4875 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. július 16.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Clarinsklub, 4875 Ft

Kíméletesen és alaposan távolítja el a szemfestéket. Nem csíp, így még a legérzékenyebb szeműek és kontaktlencsét viselők is nyugodtan használhatják. Revitalizálja és felfrissíti a szemhéjakat és erősíti a szempillákat. Bőrgyógyászok és szemorvosok által tesztelt.

Ár: 4875 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
sztinke

2015. október 6.

Én is rendelés mellé kaptam ajándékba. Szerintem nem rossz, de egy picit fura az állaga. Valahogy olyan száraz érzetű... se nem vizes, mint a micellás vizek, se nem olajos, így nem nehéz túlzásba esni a használt mennyiséggel. Pedig kis mennyiséggel is elég jól leszedi a sminket, de az tény, hogy nem egyetlen mozdulattal, hanem pár törléssel. Szerencsére azért dörzsölni nem kell, de nem árt hozzá egy kis türelem. :) Egyébként nem csíp, nem irritál, még szembekerülés esetén sem, és nem is hagy ragacsos vagy száraz bőrt maga után. Illata pedig nem nagyon van.
Szóval összességében nem rossz termék, szívesen elhasználom, amíg van a flakonban, de teljes áron megvenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 6.

Veronikakrisztina

2014. november 24.

Ajándékba kaptam a rendelésem mellé, így nem pontozom le. Nem mondanám, hogy betonbiztos, vízálló sminkel kellene elbánnia hétköznap. Sajnos sokszor érzem, hogy kevés. A szempillaspirált nem tudom maradéktalanul eltávolítani. Fekete marad a szemem alatt és vehetem elő a másik, jóval olcsóbb lemosómat. Reggeli sminkelésnél, ha lepotyog a szemfesték az arcomra, ezzel távolítom el. Másra szerintem nem jó. Ezért pedig nem éri megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propanediol
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.