Clarins

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2019. március 5.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Hidratáló és regeneráló ajakbalzsam, amely azonnal megnyugtatja az ajkakat és fokozza annak szépségét. Az ajkak visszanyerik természetes rózsás árnyalatukat, és teltebbé válnak. Az ajakbalzsam Kék Lótusz viaszt, organikus Cupuacu vajat és Kakaó kivonatot tartalmaz."

jirka

2019. március 11.

Sziasztok Kedves KM Olvasók!
A Clarins rózsaviaszos ajakápolóját 2016. január 10.-én véleményeztem, igen szűkszavúan és "hülyén" - "Clarins termékeken nehéz fogást találni :) Nagy tubus, maximálisan hozza, amit leírtak róla. Az állaga nagyon finom." - mely ajakbalzsamhoz 3 év után visszaszerettem volna térni.
De nem tudtam! A rózsaviaszost kivonták a forgalomból (európai webshopokból sem tudtam megrendelni, Müllerben kifutó termék volt, már ott sincs) helyette lett a kék lótusz viasz.
Hogy mi? Kék lótusz viasz, ez biztos valami fantázia név. De nem! Ott a lista közepén.
Még mielőtt megvásároltam volna - bevallom kissé félve, talán a lótusz miatt - még beszereztem Terry de Gunzburg ikonikus rózsaviaszos crayon-ját, így biztosítva magamat rózsaviasszal, mert más ilyen formulát nem ismerek. De a Terry-féle rózsaviasz nem segített az ajkaim kiszáradásán, így elloholtam a D-be.
Kiszerelése 15 ml, ami egy évig biztosan elegendő, napi használattal, erre emlékszem a rózsaviaszos társnál is (Bobbi Brown ajakápolója 15 gr, egy évre még sok is).
Tubusa, kupakja teljesen kék. Állaga viaszos-balzsamos (lásd lista), gyöngyház rózsaszín. Tűhegynyi mennyiség elegendő az ajkakra. Nem olyan "vastag" rétegű, mint elődje, vagy mint a fent említett Bobbi Brown, ívást szépen bírja.
Szerintem még sosem írtam olyan véleményt, hogy elsőre használt, és úgy is maradt. Ez a kis lótusz viasz, felkentem és használt, azonnal hidratált és simított, vagy mondjuk azt gyógyított és regenerált. A seb az ajkaimról, másnap leesett, nyoma sem maradt.
Használom rúzsok alá, és fölé, éjszakára, nappalra. Fantasztikusan működik, de nem látványos, cserébe természetes és egészséges kinézetet ad, legalábbis nekem, és bár azóta véleményem változott, mert tudok a Clarins termékeken fogást találni, ez az ajakápoló az, amire - hogy a klasszikust idézzem - azt mondjam: "Tökéletes!"
Szép napot kívánok mindnyájatoknak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 11.

Sziasztok Kedves KM Olvasók!
Szép napot kívánok mindnyájatoknak!

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!