Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Clarinsklub-n 5400 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2014. június 18.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Clarinsklub, 5400 Ft

A levegőszennyezéstől és káros időjárási hatásoktól védő hidratálókrém hyaluronsavval.

Ár: 5400 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

despoina

2014. június 6.

Ahogy láttom nem rakták még fel a krém összetevőit ezért felraktam. Nekem egy 5 ml. mintám volt belőle amit a Müllerben kaptam vásárláshoz. Néhény napig használtam, de már amikor felnyitottam a pici krémtubust olyan érzésem volt mintha sokkal kisebb mennyiség lenne belenyomva, mint amennyi beleférne a mini tubusba.
Tapasztalatok: Az illata túl erős, olyan patika illata van. Nem az a tömény orrcsordító olcsó illat, hanem egy exkluzívabb luxus illat ami elsőre egy gyógyszerlabort vagy felsőbb kategóriás patikát jutatt eszembe.
Extra hidratálást nem tapasztaltam. Bár én előtte a L occitane shea butter-es extra tégelyes archidratálóját használtam. Nos, attol bizony messsze elmarad szegényke. Vizesebb állagú krém, nyári hónapokra alkalmas de akármilyen hydra valamit tartalmaz egy erősen száraz bőrre kevés. DE napközben smink alá megfelelő nyáron. Jó benne az hogy nem fényvédős igy aki szeretné az tudja éjjelre is használni. Kiemelném azt hogy a légszennyezéstől és a káros hatásoktól véd a hidratálás mellett. Ezt nem tudom hogy is bizonyítja, mert nem olyan helyen élek ahol erősen szennyezett a levegő. Nem is vagyok érzékeny a légszennyezés okozta bőrproblémákra. Jó kis arckrém, bár az ára mindezért kissé borsos. Közel 10 ezer fornt az 50 ml. Ha kellene választanom azért én egyértelmüen a L occitane kréme mellé tenném a voksom, mert számomra az A krém. Ez túl illatosított és a hidratálása kevés. Szeretem a Clarinst de ez az arckrém csak 4 csillag . Örülők azért hogy kiprobálhattam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Butylene Glycol, Dimethiconol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emolliens és bőrvédő összetevő. Az összetevő gyártója szerint kiváló antioxidáns, anti-stressz, anti-aging és gyógygyító tulajdonságai is vannak.