Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Clarinsklub-n 5175 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Veronikakrisztina, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 5.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Clarinsklub, 5175 Ft

Univerzális, finoman lágy sminkbázis, mely ragyogóvá, simává varázsolja a szemhéjat miközben borvédő hatású és sminkfixáló is egyben. Az új formula tubusban kapható a pontosabb adagolás érdekében, mely megkönnyíti a felvitelt is.

Ár: 5175 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Trixi

Korcsoport: >54
2016. augusztus 11.

Nekem sem vált be abban a tekintetben, hogy szemhéjfestéket egyáltalán nem tart meg, ceruzát sem, és kis idő múlva beül a redőkbe. Zsíros szemhéjra egyáltalán nem való. Viszont én mindig elámulok, milyen gyönyörű lesz a bőröm tőle, egységesíti a szemhéjam színét egész a szemöldökömig, sokkal fiatalosabb lesz a tekintetem tőle. Nagyjából megegyezik a színe a bőrszínemmel, és olyan, mintha a saját bőröm lenne, csak szebb. Sajnálom, hogy nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

sztinke

2016. augusztus 9.

Sajnos nekem sem vált be. Sem a saját márkás, sem más márkák szemfestékeit nem tartja jól rajtam. :( Tetszik a tubusos kiszerelés és a könnyű eloszlathatóság, és nem okozott irritációt sem.
A felvitelt talán megkönnyíti és a színek is szépen mutatnak rajta, de a tartósság egyáltalán nem jellemző, gyakorlatilag olyan, mintha nem használnék alapot, ami az olajos szemhéjamon sajnos alig pár órát jelent.
Korábban ArtDeco-t használtam. Azzal sem voltam maradéktalanul elégedett, de ehhez képest mégis jobban teljesített. Azóta pedig megvettem a Mac alapját és az tényleg szuperül tart mindent rajtam.
Úgyhogy bár imádom a Clarins termékeit általában, ez a termék az árát is tekintve, nekem sajnos pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

bobekecske

2016. augusztus 9.

Sajnos nekem sem vált be: a színe nem a leguniverzálisabb, sajnos nekem egy picit elüt a bőrszínemtől (és tudtommal csak ebben az egy árnyalatban kapható). Ami miatt ennyire lehúztam: rajtam semennyivel nem teszi tartósabbá a szemfestékeket, sőt. Szinte azonnal elkezd csíkokba állni. Önmagában viselve ez kevésbé látványos. de ezzel az erővel az alapozómat eloszlatva a szemhéjamon alapozás közben sokkal jobban járok: akkor legalább egységes lesz az eredmény.
Nekem viselni is nagyon kényelmetlen volt: nehéz, ragacsos érzet, szinte éreztem, ahogy mászik el a festék. Sáraz bőrre, nem fedett szemhéjra lehet, hogy remek választás, de nekem sajnos katasztrófális volt. Azért nem 1 csillag, mert allergiás reakciót nem váltott ki, és mert szívemnek edves a márka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

frozi

2016. augusztus 9.

Sziasztok! Igazán jó szemhéjalapozó után kutattam és itt a krémmánián megtaláltam ezt a terméket. Annyira jó véleményeket írtatok, hogy azonnal megvettem, de nekem valamiért nem működik. Először meglepődtem, mert bőr színű és olyan, mintha alapozót kennék a szememre, de ez még nem is zavart különösebben. A tartósság szempontjából viszont nálam enyhén szólva nem működik. A reggel 7-kor elkészített sminkem már 12-kor csíkosodik, ami még az Art Deco-nál se fordult elő. Fogalmam nincs mit csinálok rosszul, de elég csalódott vagyok. :( A színe, állaga, számomra megfelelő, nekem a tubusos kiszerelés is sokkal jobban bejön mert higiénikusabb.Próbálkozom még más szemhéjpúderekkel is, másképp használva, de egyelőre ez nálam 3 csillag maximum. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Cassie25

2016. április 4.

Csajok, jöttem véleményezni. Eddig Art Deco-t használtam és a MAC 24 Extend Eye Base-t. Nem volt egyikkel se semmi bajom, egyszerűen csak szeretek új dolgokat kipróbálni, így kötöttem ki Clarinséknél :)
Nekem nagyon furcsa, hogy mennyire folyékony ez az alapozó, teljesen más állaga van mint az általam használt másik kettőnek. Rendesen folyik, majd ráköt a szememre, mint a cement :D Ez nem egy negatív tulajdonság, csak én még ilyennek nem találkoztam :D De teljesen jó, a célnak megfelel, helyén tartja a szemfestéket 14 órán át simán. Most még nem tudom eldönteni, hogy ez a jobb vagy a MAC, nálam mindkettő 5 csillagos, aztán majd később meglátjuk :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.