Clarins Poudre Douceur  Powder Compact

Clarins

Clarins Poudre Douceur Powder Compact

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beus12, Módosítva: 2013. április 10.

Lelőhely:   parfümériák, online

Véd a környezeti natásoktól és az UV sugaraktól is.

jibjab

2013. április 21.

Nem volt rossz púder, de árához képest nem is nyújtott igazán sokat. Szeretem a Clarins termékeket, főleg a sminktermékei nagyon bejönnek, bár nem olcsó termékek és mostanában olcsóbb kategóriában is sok jó összetevőt tartalmazó és hatékony terméket találtam ezért hűtlen lettem a márkához valamelyest. Mindenképpen a termék mellett szól, hogy nem poros és lehelet finoman lehet fölvinni akár ecsettel, akár a benne lévő szivaccsal. Nagyon jó tükör van hozzá és szép kis piris tokban volt, ami amellett, hogy esztétikus védi a púdertartót a karcolódástól és attól is véd, hogy az esetleg kihulló porszemek belehulljanak a táskába vagy neszesszerbe. Nem irritálta a bőröm és nem szárította túl, de nekem a t-vonalban nem is mattosított eléggé sokáig. Hamar átfénylett, napjában többször újra kellett púdereznem. A termék kialakítása és végtelenül diszkrét illata és szépen eloszlatható, poros és maszkos hatást mellőző felvihetősége miatt kap 4-es, de tartósnak nem volt igazán tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 21.

Hidratálók: PCA

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

PCA h