Clarins

Ár:   €13   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stilusnaplo, Módosítva: 2013. január 13.

Ár:   €13
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A lágy gél (olaj a vízben emulzió) felvitel közben gyengéd olajjá, majd tejjé változik, mely könnyedén eltávolítja a sminket és az egyéb szennyeződéseket. Az innovatív, változó textúrának köszönhetően a bőr tiszta és fiss lesz. Minden bőrtípusra, még a legérzékenyebbre is ajánlott.

Kiszerelés: 125 ml

Isabelle

2019. július 21.

1 tubust elhasználtam. Nagyon tetszett , gyengéd,nem irritál, nem szárit, a sminket eltávolitja. Az illata is kellemesen enyhe. Nem értem a másik hozzászôlô lepontozását: ez egy arclemosô, nem csodaszer. Azért drága, mert egy ismert márka, de nem mûvel csodákat, csak azt nyûjtja,ami: arclemosô.Abban pedig tökéletesen teljesit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 21.

szilvi

2013. január 13.

Az illata nagyon finom, gyümölcsös, az állaga is remek, sok habot képez, jól tisztít, nem szárít, de mégis többet vártam tőle...már ami a hatást illeti. Nem lett az arcom ragyogóbb vagy egyenletesebb színu, puhább vagy finomabb tapintasú, mint ha egy sokkal olcsóbb arclemosót hasznéltam volna. A termékcsaládhoz tartozó krémmel együtt, mint még soha, elajádékoztam. Nagyon sajnáltam, de nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone