Clarins

Ár:   6700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Clarinsklub-n 5025 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timilla, Módosítva: 2013. február 11.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Clarinsklub, 5025 Ft

Hosszantartó színt és ragyogást biztosító, krémes formula. A speciális gyöngytechnológia biztosítja a szín tartósságát.

Ár: 5025 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
CSERE is - Clarins Rouge Prodige Ajakrúzs
Ár: 2.900 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Próbált, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel

nassbetyar

2016. november 17.

A 116-os árnyalat tulajdonosa vagyok, ami egy kellemes mályvás rózsaszínes csillámos finishű árnyalat. Ami meglepett engem, hogy ez a termék nem "klasszikus" rúzs (legalább is ebben a színben) inkább mondanám egy szuper tartós színezett hidratáló ajakterméknek, ami rohanós hétköznapokra tökéletes, ha szeretnénk valami visszafogott, szépen csillogó árnyalatot adni az ajkaknak. A szájfényekkel ellentétben nem ragacsos érzetű viselni, mégis hipertartós (főleg a csillámokat nehéz a végén eltávolítani). Összességében jól helyettesíthet bármilyen színezett szájfényt vagy színezett hidratáló ajakbalzsamot, így aki tartósabbat keres, de mégsem túl vad pigmentáltsággal annak ezt tudom javasolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

sztinke

2016. november 10.

Korábban érdeklődtem itt egy árnyalatról, azóta már megvan és használom is a Red Prodige-ot, igaz, kellett hozzá idő, hogy megszokjam. Korábban ugyanis nem nagyon rúzsoztam, max. szájfény, ajakápoló vagy nude szín került a számra. Aztán beszereztem ezt és néhány Mac darabot is, és azóta egész megszoktam a színeket magamon. Sőt, már kifejezetten tetszenek is! :)
Az árnyalat piros, de azért nem részletezem, mert úgyis egyénfüggő, hogy kinek mi tetszik és mi áll jól.
A rúzs maga nagyon dekoratív, igényes csomagolású, elegáns, ahogy általában a Clarins termékek, pláne a dekorkozmetikumok. Az állaga meglepően krémes és valóban nem szárít. Ehhez képest viszont valóban meglepően tartós is. Nagyon szép, intenzív színű, könnyen felkenhető. Az egyetlen bajom vele, hogy a krémessége miatt hajlamos elmászkálni a száj szélén lévő finom barázdák mentén, ami miatt kénytelen leszek ceruzát is venni hozzá. Persze, tudom, eleve úgy illene használni... :)
Lényeg a lényeg, minőségét tekintve megérdemli a max. csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 10.

Lényeg a lényeg, minőségét tekintve megérdemli a max. csillagot.

tothbarbara74

2016. május 9.

Nagyon szép természetes színű és hordható rúzsok, nekem natural rose és rosewood színben van meg, az első egy természetes rózsás árnyalat, kicsi vizes, aranyos fénnyel, a második a nevével ellentétben egy közepes nude szín. Mindkettőt nagyon szeretem, nem igazán adnak teljes fedést, de nagyon szép az összhatás, nem szárítanak egyáltalán és ehhez képest viszonylag tartós is, persze csak annyira amennyire egy hidratáló rúzs képes. A natural rose színben érdekesek nagyon a csillámok, mert amúgy én szívből gyűlölöm a csillogós rúzsokat, olyan rossz értelemben vett 80' évekbeli retró, de ez nagyon szolid és tényleg valahogy csak vizes fényt ad, de úgy, hogy közben nem akar lecsúszni a számról, mint a fényes rúzsok általában. Egyébként a textúrájuk nagyon más, mint a többi rúzs általában, olyan viaszosabb érzés, nagyon tapad az ajkakhoz és végig érzem hogy ott van, de ennek ellenére nagyon komfortos viselet, mint valami ajakápoló, nagyon szeretem őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 9.

juditkaa70

2016. január 14.

Gyönyörű,elegáns csomagolású rúzs. Minden kozmetikai terméknek szeretem ha van egy kis kellemes illata.:) Krémes,ecsettel még szebben kenhető,elég tartós is. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 14.

lichtnori

2015. szeptember 26.

Gyönyörű csomagolású, kellemesen - nem bántóan - cukorkás illatú, krémes, jól kenhető, nem szétfolyós, nagyon jól pigmentált rúzs. Három színárnyalat boldog tulajdonosa vagyok: 104-lilac pink, 106-subtle rose, 110-litchi. Szőkésbarna a hajam, szürkéskék a szemem és sárgás bézses a bőrszínem. Ezek az árnyalatok mind természetesen hatnak rajtam. Kiemelnek, természetesek és nem hivalkodóak. A lilac pink egy árnyalattal sötétebb a szám színénél. Gyönyörű mályvás, hús-rózsaszín. :-) A kedvencem, imádom. A subtle rose egy nude-os, kicsit barnásabb, terrakkottásba hajló szín. Éppenhogy látszik rajtam, hogy viselek valamit, de pont ezt imádom benne. A litchi árnyalattól először megijedtem, mert brutális barnának látszik, ráadásul a sötétebb fajtából. Na, gondoltam, ha ezt felteszem, úgy fogok kinézni, mint aki egy kocka csokival kente ki a száját :-) ..... de felkenve oltári jó! Igazából mindhármat nagyon szeretem és meg vagyok elégedve velük, egyetlen bajom a tartóssággal van. Szinte óránként kell kenni. De úgy gondolom, ha tartósabb lenne, jobban szárítana, így viszont ápol és kellemes viselet. Nekem így is csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

azutatir

2015. február 6.

Nagyon pozitív benyomást tett rám ez a rúzs. Minőségileg jobbnak tartom, mint a MAC cremsheen rúzsait, ami nagy szó. Hogy miért? Azért, mert bár hasonlóan krémes, mégis sokkal tartósabb az ajkaimon és az illata is mennyei. Emlékeztet egy nagyon régen használt kedvenc L'oreal rúzsom illatára, amit sajnos már kivontak a forgalomból. Most hogy rájöttem, hogy ezeknek a rúzsoknak ilyen finom az illatuk, egészen biztos, hogy bővítem velük a kollekcióimat. Nekem a lilac pink árnyalat van meg, ami ahogy a nevéből következik egy lilás-rózsaszín árnyalat. Nem kimondottan mindennapi szín, mert nagyon meg kell választanom a hozzá passzoló szemhéjpúdert és pirosítót, de rendkívül szépen mutat az ajkakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 6.

Wey1122

2015. február 1.

Krémes ajakápolóért indultam,de ez a rúzs jött velem haza a Woodrose árnyalatban.Ez a szín nagyon hasonlít kedvenc Avonos rúzsomra Icced Coffe árnyalathoz amit kb 10 évig használtam és imádtam.DE ami a lényeg a tartalmat és a minőséget nem lehet egy kalap alá venni.Elég krémes ez a rúzs nem szárit és megfelelően ápol is! Envy rúzsok után a Clarins rúzsok a kedvenceim,elég tartósak is kellemes viselt és szép csomagolás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 1.

balogh.andrea

2015. január 18.

Szia sztinke!
Nekem megvan a Red Prodige, és én jó szívvel merem ajánlani. Az árnyalat egyértelműen piros (nagyon nem bordó), de nem az a harsány "bohócsmink-effektus" és nem is az a "színházbajárós", dívás piros, hanem hétköznapra is abszolút használható, közepes fedésű darab - nekem mindig feldobja a napomat.. :)
A rúzs maga csodásan krémes, és ennek ellenére nálam határozottan tartósnak is bizonyult (amellett, hogy nem szárít egyáltalán).
Remélem tudtam segíteni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 18.

Szia sztinke!
Remélem tudtam segíteni! :)

Veronikakrisztina

2014. november 24.

Bézs és halvány rózsaszín árnyalatban vásároltam meg. A csomagolása nagyon elegáns. Csak alkalmakra használom. Megfelelően hidratált, szépen építhető, kellően tartós rúzs. Szép kiegészítője a retikülömnek :) Ha ezt viselem, mindig dícséretet kap a sminkem. Kísérletező típus vagyok, de ehhez a rúzshoz hű leszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.

mrsgrob

2014. június 14.

Sűrű, krémes rúzs erős fedéssel, selymes fénnyel (zsebkendőre harapva matt lesz), közepes tartóssággal. Nagyon kellemes használni. Nem siklik olyan könnyen az ajkakon, kicsit erősebben kell rányomni a teljes fedéshez a sűrű krémes állag miatt. Viszont így könnyű elérni enyhébb fedést is csak hozzáérintéssel.
101-114: rózsaszínek, szilvák
115-121: korallok, pirosak
122-129: bézsek, barnák
A 110-es Litchi árnyalat igazán kellemes, természetes, lilás barnás rózsaszín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 14.

101-114: rózsaszínek, szilvák
115-121: korallok, pirosak
122-129: bézsek, barnák
A 110-es Litchi árnyalat igazán kellemes, természetes, lilás barnás rózsaszín.

Antioxidánsok: BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.