Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Clarinsklub-n 7425 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: fecske, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 7.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Clarinsklub, 7425 Ft

Ez a könnyű balzsam egy valódi fiatalság fokozó, amitől majd sokkal jobban érzi magát! Feszesít, csökkenti a ráncokat és a toka környékén megereszkedett bőrt.

Ár: 7425 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

thatscrazy

2021. október 1.

A mintát próbáltam belőle, mert arra nem tudtam rávenni a párom, hogy használja.
Nem győzött meg ez sem a szemkrémek irányába. Mármint egyik szemkrémnél sem tapasztaltam soha csodát.
Könnyű, géles állaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 1.

Könnyű, géles állaga van.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Lycium Chinense Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, PEG-8, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.

A kínai ördögcérna gyümölcsének a kivonata. A kínai ördögcérnát a hagyományos kínai orvoslásban használják. Aminosavakat, vitaminokat, ásványi anyagokat tartalmaz, és a béta-karotin egyik leggazdagabb forrása a növényvilágban. A kivonatnak antioxidáns hatása van a bőrre.