Clean

Ár:   6430 Ft és 11 890 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   6430 Ft és 11 890 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 60 ml
Lelőhely:   online külföldről

Ez talán az egyik legklasszikusabb parfüm, mely illatáról ismét árulkodik a termék neve. Az eső illata a valóságban gondosan összeválogatott vizi tónusok és virágos aromák kombinációja.

Illatcsalád: virágos -aquás

Illatösszetevők: pézsma, daisy, sárgadinnye, vízi liliom, nárcisz, százszorszép

kjancsa67

2020. augusztus 17.

Vizes, picit édeskés (gondolom a sárgadinnyétől), ugyanakkor frissítő nyári illat. Valóban olyan, mint egy gyors zápor utáni felfrissülés. Aki szereti a "most léptem ki a zuhany alól" érzést, az kedvelni fogja ezt a parfümöt is. (Nekem jobban bejönnek a csíkhúzós nagy ágyúk mostanában, ezért csak 4 csillagot kap tőlem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

agotamaci

2020. július 27.

Egyszerű, friss illat. Édes, de rajtam érződnek a vízes jegyek is. Ható sugara visszafogott, bőrközelben pár órán át érződik. Rajtam sokkal jobban müködik, mint ugyanennek a Reserve változata. Van amikor kimondottan ilyen illatra vágyom, ezért megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 27.

Luna1024

2018. október 28.

Ha tisztaságillatot keres az ember - akár hazai, akár külföldi fórumokat böngészve - a Clean illatok kikerülhetetlenek, és biztos, hogy legalább egy ember ajánlani fogja őket. "Üvegbe zárt tisztaság", nagyjából így lehetne összefoglalni a márka koncepcióját. Sajnos azonban azok az illatok, melyeket én próbáltam Tőlük (szám szerint négy darab) egyáltalán nem hozták azt a tisztaságérzetet a számomra, amit én vártam, legenyhébben fogalmazva is "furcsának" jellemezném őket. Mindegyikben volt valami iszonyú idegesítő mellékzönge, amiért nem szívesen viseltem (az egyiknek konkrétan Cif surolószer szaga volt, nem túlzok). A Rain nekem azért csalódás, mert hónapok óta kutatom az igazi esőillatot, azt, ami egy hideg őszi napon az orromba kúszik a vizes levelekből és a nedves földből, és kíváncsi voltam, sikerült-e ezt a semmihez se hasonlítható illatot prezentálniuk. Ha igen, az nagy bravúr lett volna, de ez az illat sajnos nem ilyen: egyszerű édes, vizes, dinnyés illata van. Nagyon egysíkú, én a (sárga)dinnyén kívül konkrétan semmi mást nem érzek benne. Nekem nagy csalódás sajnos, esőillatból semmi nincs benne, viszont az általam próbált Clean illatok közül ez az egyetlen, amit értékelhetőnek tartok, és amit parfümnek tudok nevezni, erre adom a pontokat. A tartóssága borzasztó, rajtam EDC-jellegű, és inkább bőrközelinek mondanám. A design nagyon tetszik, egyszerű és letisztult, és illik a beltartalomhoz, mivel az illatot is kb. ezekkel a jelzőkkel tudnám illetni. Sokat szerintem nem szabad várni tőle, akkor nem érhet nagy csalódás. Olyan tavaszi-nyári napokra való, amikor migrénes fejfájással küzdünk, és/vagy valami nagyon egyszerűre vágyunk, de sok bókot - valószínűleg - nem ezzel fogunk bezsebelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

GeorginaH

2017. október 11.

Valamit fontos kiemelnem: ez az illatcsalád nem Niche kategória. Innentől kezdve ne legyenek nagy elvárásaitok vele szemben. Ez egy könnyed, légies, édes kis semmiség - jó értelemben.
Azt hozza, amit ígér- egy gyors felfrissülést, tisztaság érzetet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 11.

Azt hozza, amit ígér- egy gyors felfrissülést, tisztaság érzetet.

googles

2017. október 10.

El kellene dönteni, friss tisztaságillatot akartok-e, mert ne hívjuk már esőnek a brutál édes, dinnyés illatot.

Vagy ez az, amikor a sárgadinnye héja ázik kint a kukában, egy nyári napon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 10.

Vagy ez az, amikor a sárgadinnye héja ázik kint a kukában, egy nyári napon.

agica721

Korcsoport: >54
2017. szeptember 21.

Szamomra az egyetlen Clean illat,amit parfumnek neveznék.Van is rajtad vmi , meg nincs is.Legies,konnyed vizes illat.Dicseret a letisztult formatervezesert !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.