Clean

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Evu227, Módosítva: 2021. március 25.

Lelőhely:   online külföldről

Megjelenés éve: 2016

Illatjegyek: aldehidek, vizes jegyek, rózsa, pézsma, cédrus, szantálfa

Ár: 15.000 Ft plusz posta költség , Eladó: Evu227
Állapot: 100ml/-1 fújás, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előre utalás után Foxpost vagy postán maradó csomag

Evu227

2021. március 25.

Imádom a Clean Reserve vonalát, sok parfüm megvan belőle és őt is beszereztem. Sose voltam az a Tündi bündi típusú lány, parfüm téren is szeretem a maszkulinabb vonalat is, van olyan férfi parfüm amit előszeretettel használok is, viszont vele nem passzolok. Egy füstös édeskés rózsás illat, olyan igazi kemény csajos illat. Tartósnak mondanám, én kifújás után 5 - 6 órával is éreztem a bőrömön, de sajnos nem passzol hozzám amiért iszonyú dühös és szomorú vagyok mivel jó lett volna a kollekciómban tudni őt is ☹️🥺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.