Clean

Ár:   30 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sammy, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. július 21.

Ár:   30 000 Ft
Lelőhely:   online külföldről

Fejjegyek: aldehid, gyömbér, vízi tónusok

Szívjegyek: menta, bors, virágos jegyek

Alapjegyek: pézsma, tömjén, vetiver

Fújós Clean Reserve Warm Cotton EDP
Ár: 2300 Ft +szállítás , Eladó: sammy
Állapot: 10 ml üveg fújósban-műanyag kupakkal, frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás Foxpost, posta, személyes este/hétvége: Flórián tér, Eurocenter
Ár: 15000 Ft +szállítás , Eladó: sammy
Állapot: használt, 100 ml/kép, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás Foxpost, posta, személyes este/hétvége: Flórián tér, Eurocenter

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

sammy

2021. augusztus 1.

Szerintem ezzel a variánssal megpróbálták a szélesebb közönség számára szerethetőbbé tenni az eredeti warm cotton-t, annyira, hogy a végeredmény sejteti a rokonságot, de azért nagyban más. Lágyabb, sőt krémes, kevesebb a citrus, nincs benne karcosság és nem csak itthon vagy szabadidős tevékenységhez, hanem irodában, eseményen, és télen is el tudom képzelni. Persze, attól még mosóporos illat :) Én mindegyik változatot szeretem, ez a leguniverzálisabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 1.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice