Clean

Ár:   17 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: blackberry, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 19.

Ár:   17 000 Ft
Lelőhely:   online külföldről

Illatösszetevők: citrusok, citromverbéna, tengeri tónusok, gyümölcs, narancsfa virága, pézsma, borostyán, páfrány

Clean Warm Cotton EDT
Ár: 5000 Ft plusz Foxpost , Eladó: Evu227
Állapot: 60ml/a képen látható mennyiség, Helyszín: Miskolc , fizetés: Előre utalás után Foxpost

Timo6

2020. március 13.

Bárki bármit is ír, ő egy igazi komfort illat. Első szimatra szerelem! Rajtam hozza a frissen mosott ruha illatát. Csak dicséretet kaptam eddig rá. Belőlem a legjobbat hozza ki! 😊Valaki írta, hogy vásárlás előtt mindenképp tegyünk próbát. Ezt javaslom én is! Tartóssága is szuper! Bár már én nem érzem magamon 8 óra elteltével, de a környezetem igen. 😊
Ötcsillagésötcsillag😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 13.

Ötcsillagésötcsillag😁

sammy

2019. december 29.

A lenti véleményem óta már egy EDP boldog tulajdonosa vagyok... Több Clean illatból ez maradt meg kedvencnek. Elismerem, hogy nem passzol minden helyzethez, pláne nem mindenki elvárásához :D Férjem is húzza az orrát, amikor kifújom, de az az igazság, amikor ezt veszem elő senkinek nem akarok megfelelni, se bájolni, csak magamnak egy komfortos illatot. Feldob, az idegeim elsimítja, ha ott marad a sálamon, kifejezetten jó érzés belebújni. Kifújáskor erősebb mosószer illat, citrusos, karcos is, aztán jön a szeretett pamut. Korábban írta valaki milyen nőn tudja elképzelni, hát, hihi...

Épp csak próbáltam a Marionnaud utolsó darabjaiból, de az EDT verziót. Engem nem a pamut illatára emlékeztet, inkább igazi mosószer/öblítő. Ennek ellenére van benne valami, nem rossz ezt viselni :) Nem lehet nagy hatósugara, viszont meglepően tartós! Én nem tudtam összevetni, de állítólag az EDP finomabb illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 29.

Phoenix19

2019. augusztus 4.

Én egyáltalán nem érzem öblítő vagy mosószer illatnak, nálunk hálistennek nem ilyen illata van az öblítőnek. Amit én érzek az valami hihetelenül savanyú, szúrós, szocialista tisztítószer, egy vegyszeres súroló talán, nem is tudom, de nagyon rossz. Ezt "parfümként" használni vakmerő vállakozás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

aranybarack

2019. június 10.

Finom öblítőillat, nem több, nem kevesebb. Tartós. Azoknak ajánlom, akik nem szeretnének parfümillatúak lenni. Nekem nem világom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 10.

GNóri

2019. április 8.

Szerintem ez a parfüm nem árult zsákbamacskát, így sosem értem, amikor azért pontoznak le egy terméket, amiért azt hozza, amit ígér. A weboldalon a leírása szerint a napon száradó, frissen mosott pólók illatát akarja visszaadni. Így aki kipróbálta a Warm Cottont, és arra panaszkodik, hogy öblítőillatú, az mégis mire számított?
Én imádom ezt a parfümöt, az elmebeteg tisztaságmániás énemet teljes mértékben megnyugtatja ez a friss, szúrós, enyhén citrusos, szintetikus mosószer illat. Nagy melegben imádom a leginkább, amikor rosszul vagyok a parfümök 90%-ától, olyankor teljesen hűsítő, frissítő, komfortos érzetet kelt. A Clean illatokhoz képest ráadásul ő nagyon tartós és nagy hatósugarú rajtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

kvin

2019. március 17.

Húha, ez most tényleg egy valódi hármas csillag, km-s pályafutásom első igazán kétkedő középutasa, nem átlagos "elmegy"-féle csillagozás - mert ebben az esetben erről szó sem lehet - , hanem valaki vagy utálja (1*), vagy imádja (5*) A tartóssággal, minőségével nincsen semmi baj, sőt, számomra nagyon intenzív, erőteljes kipárolgású, kérdés, hogy akarom-e....
merthogy tényleg mosópor/mosószer/mosószóda illatú! "Jaj, de jó illatod van! Frissen mosott ruhákban vagy és megfürödtél?" Ha valaki erre vágyik, azt tökéletesen hozza! Sőt, még frissen mosogattunk JAR mosogatószerrel, minimum 60 fokban alaposan kigőzöltük azokat a ruhákat és szódával is kifehérítettük a biztonság kedvéért.
Ilyen ez.
Makulátlan, steril tisztaság, ami alatt elvész a viselője, az egyéni kémiája, kipárolgása, nem ad hozzá, nem teljesíti ki, helyette tökéletesen uralmába veszi ez a mindenek felett álló ultra "clean" illúzió. A nevének ezt a részét teljesíti be maximálisan, melegséget ne várjunk tőle.
Biztos van az a típus, aki az ilyen sterilen tiszta illatokban érzi jól magát, el is tudom képzelni, hajszálra elválasztott, lesimított hajjal, kiskosztümben, tárgyalásra vagy valami nagyon vidéki, Amish-jellegű kolónia tagjaként... máskülönben hiányzik az egyéniség, az izgalom, a bőrkémiai sajátosságok, amitől eredendően PARFÜM egy parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

Ilyen ez.

Csengiful

2018. október 30.

Vegyes érzelmeket fűzök ehhez az illathoz. Sokan megdícsérték, megkérdezték tőlem ezt a parfümöt. "Mivel mosol, olyan jó illatod van ! '" de amennyire megtetszett a legelején, most olyannyira nem hordom. Télre el sem tudom képzelni... Leginkább más parfümmel rétegezve ajánlom, mert semlegesnek és sterilnek hat tőle az ember. Persze vannak olyan napok, amikor ez passzol a legjobban a hangulatomhoz, programomhoz.
Csomagban vettem tusfürdővel és testápolóval. Hihetetlen tartós az illatuk! Ezért jár a 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Freesia

2018. május 30.

A tisztaságillatok megszállottjaként ez az illat benne van a top5-ös listámban. Engem a steril, kicsit tisztítószeres illatok valahogy megnyugtatnak, és olyan tisztának érzem magam tőlük (ez így visszaolvasva kicsit ijesztően hangzik :-)) Nagyon szeretem, bár érdekes módon nem mindig jó rajtam, kánikula előtt, késő tavasszal mutatja a legjobb arcát rajtam :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 30.

Marcsi66

2018. február 22.

" El tetszett téveszteni a ház számot" " én úgy tudom a Krémmánián nincs mosópor kategória, Ki kell emelnem,esetleg aki ezt nem ismeri,h nem lihegem túl a véleményemet, nem tudom,kinek jutott ez eszébe,ilyen parfümöt kiadni,Nekem most éppen Perwoll folyékony mosószer van itthon,ez nagyon finom ő,meg az olcsóbb szemcsés tisztítószer,ilyesmi,(az illatjegyeiről fogalmam sincs),,őszintén,még a tesztelést sem ajánlanám!!!! Csodálkozni lehet negatív irányban,plusz még ehhez jön az ára is!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 22.

googles

2017. október 10.

Nem jött be az illata, pedig nincs bajom a tisztaságillatokkal, sőt, egy jó öblítőillatot se vetek meg. Ebben valami még zavart is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 10.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.