Cleanic

Ár:   250 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   2 x 15 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Euro Family   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. október 29.

Kiszerelés:   2 x 15 db
Lelőhely:   Euro Family
Kategória:   Egyéb

Cleanic antibakteriális folyadékkal nedvesített törlőkendő a testhez és a kézhez. Bőrgyógyászatilag tesztelt, semleges pH értékkel.

AnnaR

2018. október 8.

Elviselhetetlen a szaga. Egyáltalán nem kellemes, így nem is érzem, hogy felfrissítene, de hogy megöli a baktériumokat az is biztos. Valamire majd elhasználom, de... nem fogom újra venni. Csak azért nem egy csillag, mert nem volt drága és a csomagolása minőségi (jól záródik, így nem szárad ki) , a kendők pedig nem tocsognak ebben a fertőtlenítős anyagban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

bettina28

2018. szeptember 16.

Szerintem nem elég nedvesek a kendők, nem vált a kedvencemmé. Kipróbáltam belőle minden illatot de nem veszem újra egyiket sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

hdori23

2018. május 3.

A méretéből adódóan tökéletes utazós, táskába való. Nem hiszem hogy annyira tökéletes a hatása de nem is rossz. Nem szárad ki, nekem az illatával nincs gondom, de nem is csoda tisztító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 3.

detti23

2018. február 20.

Vettem néhányszor, amikor hirtelen kellett valami, de nem lett a kedvencem. Vannak ennél sokkal jobb tisztító kendők, ráadásul ennek számomra elég kellemetlen, szúrós az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

trisztan

2014. október 19.

Én sos kéztörlőnek használom, nem szárad ki könnyen, sőt használat után is még viszonylag sokáig őrzi a nedvességet. Illata átlagos fertőtlenítős, de nem tolakodó, hatását mikroszkóppal nem néztem, de bízok benne, hogy tényleg antibakteriális :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 19.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.