Cleanic

Ár:   400 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2019. április 3.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolás

WC-ben lehúzható, biológiailag lebomló kendők kamillakivonattal és tejsavval.

tonic

2020. június 2.

Azt hiszem Euro Familyben vettem,tényleg jó. Vattakorongot szoktam ilyet,az tetszett,azért próbáltam ki. A mellettem vásárló még az anyóst is felhívta,hogy hányat vegyen,mert most van.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 2.

sztike

2020. június 2.

Beszt. Én még csak az Azúrban találkoztam vele, de hajlandó vagyok kitérőt tenni érte. Próbáltam Zewát, DM és Rossmann saját márkásat, de ő viszi a pálmát. Megfelelő méretű és kellően nedves kendők, nem szakadnak, nem nyúlnak, nem okoznak irritációt. A csomagolás könnyen visszazárható, nem kell matricával szórakozni, csak visszapattintod és kész. A kendők szerencsére nincsenek egymásba hajtogatva, így nem kell attól félni, hogy egy tucat jön ki egyszerre a csomagolásból. Kellemes az illata és teljesen korrekt mennyiség az árért cserébe. Kettesével - hármasával veszem, mert hol van, hol nincs az üzletben, de mivel a csomagolása megfelelően zár, így akár állhat is pár hónapot a szekrényben, nem fog kiszáradni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 2.

clairenoctuelle

2019. március 30.

Korrekt termék. Nem szárad ki, kellemes az illata és nem dugítja el a WC-ét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

Korrekt termék. Nem szárad ki, kellemes az illata és nem dugítja el a WC-ét.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Propylene Glycol, Lactic Acid