Clearasil

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   65 pads   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. május 2.

Kiszerelés:   65 pads
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tudományosan összeállított receptúrájú pattanás ellenes lapocskák 2% szalicilsavval. a maximális hatékonyságú pattanás ellenes hatásért. Acceladerm technológiáját úgy tervezték, hogy kulcsfontosságú hatóanyagai behatoljanak a pórusokba a minél gyorsabb gyógyulás eléréséért.

marcsi1233

2019. november 18.

Használtam enyhén pattanásos és pattanásosabb időszakomban is, igazán nagy változást nem észleltem. Néha egész arcot átkenem vele, de néha én is feldarabolom a korongokat, amikor kisebb felületem akarom átkenni magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 18.

Batgirl

Korcsoport: < 18
2016. december 23.

Mindenkinek ajánlom. Az én bőrömet is, minden este áttisztítom vele. Nem csak a pattanások kezelése végett, hanem, mert sokkal jobban tisztítja le az arcomról a nap közben összeszedett port, mint a sima-, vagy a micellásvíz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. december 23.

szaadri

2016. július 21.

Furcsa ez a megoldás, mivel egy koronggal nem nagyon lehet áttörölni az egész arcot, csak a pattanásokat, a szer erőssége miatt, így viszont pocsékolás egy HATALMAS, nagyon jól átitatott korongot kidobni egy használat után. Semlegesek az érzéseim, szerintem főként a nagyon durva fertőtlenítő és szárító hatásának köszönheti az "eredményességét", azt meg nem értem, minek bele a parfüm.. na mindegy. Összességében nem rossz, de én darabolom a korongokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 21.

csaktom

2016. május 2.

sztem dicséretes, ha egy szalicilsavas hámlasztó kezelésbe bőrápoló olasz szalmagyopár- és Cistus Monspeliensis-kivonat is kerül, én is most csodálkoztam rá az összetevőre kattintva, h ez így együtt csak a L'Occitane Divine krémjében van

egyébként meg az alkohollal jó barátságban vagyok, általában a leszáradása után még utána szoktam hidratálni, de nyári kánikulában kipilledve hazaérve önmagában is csodás hatása van. szeretem nagyon

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 2.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Sorbitol h 1 1

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint maszkoló (kellemetlen ízt, illatot semlegesítő) összetevő. Az összetevő gyártója szerint viszont gyulladás- és stressz csökkentő, nyugtató és puhító összetevő a kozmetikumokban.