Best of Beauty 2019

Clinique

Ár:   11960 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Piggy, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. július 8.

Ár:   11960 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ár: 4300/7ml , Eladó: Krisz78
Állapot: Teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Moszkva tér-Király u.-Blaha vagy utalás után Foxpost/posta
loralora83

2019. május 22.

Mint a márka egy másik szemkréme, ez is felpuffasztja a szemem alatt a bőrt. Mondjuk így kitölti a ráncokat :D, csak épp olyan vagyok mint aki egész éjjel sírt, vagy allergiás. A bőröm színe/felülete szép lesz és feszes, de nyilván mert őrülten felpüffednek a felső/alsó szemhéjak.
Anyukámnál ugyan ez a hatás. Átgondolva a dolgokat egyenlőre áttértünk természetesebb, magyar kézműves szemkrémre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 22.

adi99

2019. január 9.

Igazából nagyon semleges ezzel a krémmel a kapcsolatom. 19 évesen még nem nagyon szorulok ilyenre de elég sötét és kimerült tud lenni a tekintetem és hajlamos a száradásra is a szemkörnyékem. Mivel sokat sminkelek az, hogy ezt kenegetem megnyugtatja a lelkivilágom. :D gazából hidratálni hidratál, két hónapja használom de úgy semmi mást nem vettem észre, ahhoz képest meg olyan aranyáron mérik mintha megváltaná a világot. A sötét karikáimon vizsgaidőszakban nem igazán kezd semmit. Nem hiszem újra veszem. Viszont ha ez se jött be akkor mi. Nem találtam eddig jó szemkörnyékápolót sajnos. :( Bárkinek bármi olyan van ami nagyon bevált szívesen hallanám a javaslatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

bellah

2018. november 27.

Lehet, hogy csak én jártam ennyire rosszul, de nekem pár nap használat után nagyon durván kiszárította a szemem sarkánál a bőrt, viszketett tőle és szerintem még ekcémás is lett. :( Pedig nagyon szerettem volna szeretni ezt a szemkrémet, de sajnos muszáj elajándékoznom, nekem nem vált be. Egyébként is még teljesen normális állapotban van a szemkörnyékem, de ennek "köszönhetően" most kereshetek olyan szemkörnyékápolót, ami rendbeteszi a bőrömet ezután... :( És egyébként ahhoz, hogy egy ilyen árú szemkrém kiszárítsa az ember bőrét, nagyon drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

barb20

2018. november 3.

Egyik kedvenc szemkörnyékápolóm volt, amég tartott. Jól hidratál,szem alatti puffadáson is segít, de az ára és a tégelyes kiszerelés miatt nem vettem egyelőre újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

angelavaradi

2018. október 27.

Szeretem, finom illat és kellemes állag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

Szeretem, finom illat és kellemes állag :)

Valentina0930

2018. július 11.

Èvek óta használom, és mindig visszatérek hozzá. Igazából akkor látom mennyire jót tesz, amikor pár napra elhagyom a rutinomból. A Rich változatát is vettem már, és azt szerettem volna jobban a magaménak érezni, de valahogy ez a könnyebb krém nekem sokkal jobban működik. Reggel és este is használom, nagyon sokáig elég így is, szerintem kb fél évre. Nem szabad sokat használni, nekem az csak ártott. Szemkörnyéki ráncom nincsen, és mivel csak ezt a krémet használtam ilyen célra eddig, szerintem jól végzi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

Zsuzsi216

2018. július 10.

Még egy régebbi pixiboxban volt egy kis tégelyes változat. Most előkerítettem, mert tarthatatlan, hogy milyen püffedtek és karikásak a szemeim. Már egy esti használat után lehúzta a puffadást. Talán a karikákon is segített. Számomra ez csodaszer, pedig nem vagyok jó kapcsolatban a márka krémeivel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 10.

MartiWindisch

2018. július 4.

Azt hiszem megtaláltam a megoldást a szem alatti puffadásra, pár hete használom csak, de szépen lassan viszi le a kis pufikáimat. A kis dögökre :) még nem találtam más megoldást, így horrorisztikus ár ide vagy oda, azt hiszem örök darab lesz a rutinomban.
Ami tényleg nagyon bosszantó, az az adagolás, mert képtelenség nem túltolni az egyszeri adagot, így azt hiszem, hogy rohamosan fog fogyni, aminek ilyen ár mellett sírás lesz a vége, de ez van. Ha valami bejön, akkor bejön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

pigglypig

2018. május 24.

Hát, nem vagyok lenyűgözve. Kis 6 milis tégely volt szettben ajándékba, tehát nem vérzik érte a szívem, de soha eszembe nem jutna magában megvásárolni, főleg amilyen aranyárban mérik. Nekem sok mindent nem csinált, elkenegettem reggel-este, jót tett a lelkiismeretemnek, hogy valami kerül a szemkörnyékemre (ami amúgy nincs vészes állapotban 22 évesen), de ennyi. Hidratálni igazából hidratált egész jól, viszont ezzel szemben nekem nehezen szívódott be, és zsíros érzetet és bőrképet hagyott maga után, a zsírosan fénylő szemhéjaktól én márpedig a világból ki tudnék futni! Szóval egy idő után nappalra már nem is használtam, undi, nem szép. Karikákkal nem kellett nagyon küzdenie, nem vagyok rájuk hajlamos, viszont azokkal a halványakkal sem tudott kezdeni semmit, amik a vizsgaidőszak alatt előbukkantak.
Egy szónak is száz a vége, nem mondom, hogy ördögtől való termék, hiszen nem ártott semmit, nem irritálta a szemkörnyékem és nekem nagyon sokáig elég volt. Viszont különösebb hatása az nincsen, az általa készségesen biztosított zsíros szemhéj pedig főbenjáró bűn :P Ráadásul olyan jók vannak ennek az árának a töredékéért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

SchmitterBettina

2018. április 18.

Ajándékba kaptam. Most fog elfogyni, kb 1,5 hónap alatt. Őszintén megmondom, ilyen gyorsan nekem még nem fogyott el szemrác krémem. Macerás adagolni, általában mindig többet veszek ki a tégelyből. Könnyű , vizes állagú krém, hamar beszivódik, de kb ennyi ennyi. Szépen hidratál, igaz nekem nem karikás a szemem , de én úgy gondolom, hogy ez a krém nem is bírna el a karikákkal. Nem éri meg az árát. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sucrose, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Felületi hártya képző anyag.

Fekete eperfa gyökér kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása  a bőrre.

Cholesterol eo I eu 0 0

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.