Clinique

Ár:   13 700 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Piggy, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2021. június 16.

Ár:   13 700 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Könnyed zselés szemkörnyékápoló, mely csökkenti a szem alatti karikák duzzanatát. Krémes formulája tökéletes sminkalap.

Ár: 4500/7ml , Eladó: Krisz78
Állapot: Teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Moszkva tér-Király u.-Blaha vagy utalás után Foxpost/posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Angelless

2021. január 6.

Az első kipróbálást pont jókorra időzítettem, 4 óra alvás után, sötétlila zombiszemekkel ültem a tükör elé.
(Az én szemem olyan, hogy ha kialvatlan vagyok, akkor sem táskás, hanem beesett, és sötét. Van pár mély ránc is alatta. Ezt csak azért írom le, hogy ha más is hasonló attribútumokkal rendelkezik, tudjon következtetést levonni.)
Van egy azonnali smoothing, kisimító hatása. Ez majd jó lesz smink alá. Emellett nagyon szépen hidratál. Ennyire sűrű szemkrémet egyébként még nem használtam, néztem is, hogy ha ez ilyen, a rich változata vajon milyen lehet. Egy icipicit világosított a sötét foltokon, illetve most kissé püffedtnek tűnik a szemem. Természetesen nem fogok egy használatra alapozni, innentől a rutin része lesz, aztán majd meglátjuk.

Köszönöm Eszternek, hogy kipróbálhatom a terméket.

Update: elfogyott :( Általában szoktam örülni, amikor egy szemkörnyékápoló elfogy, hogy egy kis szünet után újat próbáljak ki (hú, és mi lesz velem idősebb koromban?! :D ), de most úgy érzem, nem akarom azt a pár hónapos szünetet, hanem újravenném. Mert amióta ez megvan, abszolút nem száradt a szemem alatti bőr. Tudtam, hogy sminkelés előtt ha ezt felkenem, pontosan annyira fogja hidratálni, hogy ne folyjon le róla a concealer, de ne is üssenek ki a száraz részek a korrektor alól.
Bár negatívum, hogy egy idő után megszokta a bőröm ezt a krémet, és annyira már nem láttam a kisimító hatását, de az mindenképpen pozitívum, hogy valamennyit világosított a szemem alatti bőrön!
Azért mennyire fontos már az, hogy van egy termék, amit rendszeresen használsz, és egyáltalán nem kell rá figyelned. Egyszerűen csak használod, és megnyugtatóan teszi a dolgát. Ha sminkelsz, ha keveset alszol napokig, ha fontos találkozóra kell kicsípned magad, stb. Engem megvett a Clinique kilóra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Köszönöm Eszternek, hogy kipróbálhatom a terméket.

TimyeK

2020. november 14.

Nekem nincs semmi problémám a szemem körül, csak megelőzésre használok szemkörnyékápolót. Így arról, hogy milyen a hatása duzzanatra, karikára, nem tudok nyilatkozni. Viszont a célomnak megfelel, könnyen eldolgozható, gyorsan beszívódik, illatmentes és szépen hidratál, simít és a pilláimat is ápolja. Újravenni viszont nem fogom, ugyanis találtam sokkal olcsóbban ennél szebb összetevőjű, ugyanilyen jó tudású krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

JulcsiToth

2020. szeptember 19.

Nagyon régóta szemezgettem ezzel a krémmel,kb nindent elolvastam róla, amit csak írtak a fórumozók. De iszonyatosan sokalltam a 15ml-ért az árát, aztan végül nem rég hirtelen felindulásból egy jeles alkalomra megleptem magam egyel a douglas-ból ahol 13ezer forint. Napokig próbáltam nem venni tudomást a bűntudat hangjáról a fejemben, hogy úristen egy ilyen picike arckrémért ennyi pénzt kiadni.. De!
Már az első használatkor lenyűgözött, pedig szkeptikusan álltam hozzá. Úgy voltam vele, h hatha hosszútavon beválik. Elkepesztö volt, h már másnap reggel teljesen eltüntette a feketeséget a szemem alól és a szemzugomból az állandó lilás faradsági nyomaimat amit eddig semmivel nem sikerült lehúzni. Bármennyire faradt vagyok ettől az arckrémről folytosn olyan a tekintetem, mintha kialudtam volna magam. Tényleg üde lett a tekintetem. A szemráncaimon egyelőre még nem látok valtozast, de hátha hoz később eredményt azokra is. Illetve ami szintén pozitívum, h akkor sem irritálja a szemem ha véletlenül belekenem a krémet. Nagyon jol reagal rá a bőröm, pedig nekem kicsit nehezebben szívódik be. Mégis imádom az állagát, es azt h kb még a szemhéjamat is bekenhetem vele akkor sem csíp. Nekem most ez az abszolút No.1 szemkrémem, biztosan újraveszem! Mivel pici kell belőle és sokáig ki fog tartani ezért így az ára sem fáj már annyira. Nagyon boldog vagyok, h rátaláltam erre a krémre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

wildrose

2020. február 4.

Illatmentes, könnyű állagú szemkrém, gyorsan és maradéktalanul felszívódik, és szépen simítja és feszesíti a szemkörnyéki bőrt. Nagyon szerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 4.

Marcipancica

2019. november 3.

Nagyon szeretem, minding visszatérek hozzá. Noha a sötét karikáimon nem segít (ahogy semmi más sem) nagyon jól hidratál, könnyen beszívódik, és smink alá is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

loralora83

2019. május 22.

Mint a márka egy másik szemkréme, ez is felpuffasztja a szemem alatt a bőrt. Mondjuk így kitölti a ráncokat :D, csak épp olyan vagyok mint aki egész éjjel sírt, vagy allergiás. A bőröm színe/felülete szép lesz és feszes, de nyilván mert őrülten felpüffednek a felső/alsó szemhéjak.
Anyukámnál ugyan ez a hatás. Átgondolva a dolgokat egyenlőre áttértünk természetesebb, magyar kézműves szemkrémre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 22.

adi99

2019. január 9.

Igazából nagyon semleges ezzel a krémmel a kapcsolatom. 19 évesen még nem nagyon szorulok ilyenre de elég sötét és kimerült tud lenni a tekintetem és hajlamos a száradásra is a szemkörnyékem. Mivel sokat sminkelek az, hogy ezt kenegetem megnyugtatja a lelkivilágom. :D gazából hidratálni hidratál, két hónapja használom de úgy semmi mást nem vettem észre, ahhoz képest meg olyan aranyáron mérik mintha megváltaná a világot. A sötét karikáimon vizsgaidőszakban nem igazán kezd semmit. Nem hiszem újra veszem. Viszont ha ez se jött be akkor mi. Nem találtam eddig jó szemkörnyékápolót sajnos. :( Bárkinek bármi olyan van ami nagyon bevált szívesen hallanám a javaslatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

bellah

2018. november 27.

Lehet, hogy csak én jártam ennyire rosszul, de nekem pár nap használat után nagyon durván kiszárította a szemem sarkánál a bőrt, viszketett tőle és szerintem még ekcémás is lett. :( Pedig nagyon szerettem volna szeretni ezt a szemkrémet, de sajnos muszáj elajándékoznom, nekem nem vált be. Egyébként is még teljesen normális állapotban van a szemkörnyékem, de ennek "köszönhetően" most kereshetek olyan szemkörnyékápolót, ami rendbeteszi a bőrömet ezután... :( És egyébként ahhoz, hogy egy ilyen árú szemkrém kiszárítsa az ember bőrét, nagyon drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

barb20

2018. november 3.

Egyik kedvenc szemkörnyékápolóm volt, amég tartott. Jól hidratál,szem alatti puffadáson is segít, de az ára és a tégelyes kiszerelés miatt nem vettem egyelőre újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

angelavaradi

2018. október 27.

Szeretem, finom illat és kellemes állag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

Szeretem, finom illat és kellemes állag :)

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sucrose, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Felületi hártya képző anyag.

Fekete eperfa gyökér kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása  a bőrre.

Cholesterol eo I eu 0 0

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.