Best of Beauty 2019

Clinique

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   15 ml és 30 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cupcake, Módosítva: 2014. április 1.

Kiszerelés:   15 ml és 30 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

felszámolja a pattanásokat és megakadályozza az újabbak kialakulását. Eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges olajat. Megnyitja az eltömődött pórusokat. Hűsíti, nyugtatja a bőrt, láthatóan enyhíti a bőrpírt.

Ár: 3500.- (postával) , Eladó: eperkeszederke
Állapot: Több, mint félig van, Helyszín: Tata, fizetés: Banki utalás után postazom
Florci23

2018. június 27.

Én csak a problémás területre, pattanásra szoktam tenni belőle egy pöttyöt lefekvés előtt, de már akkor is, ha érzem hogy valami készül ott :) Másnap reggelre, ha teljesen nem is, de 60%-ban már megoldja a problémát és teszi a dolgát. Nekem ez az egyetlen, ami bevált a pattanás megelőzésre és/vagy kezelésre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 27.

Cseniko

2018. április 1.

Óriási pénzkidobás 9000 Ft -ért alkoholos szalicil savat vásárolni...noss nekem ezt sikerült megtennem😅, mert megettem a márkaboltban a dumát, miszerint ez egy olyan szer ami lehalványítja a régi hegeim, foltjaim.
Hagyján, hogy ilyen hatása nincs, de az arcomon nemhogy lehúzta azt az 1-1 pattit ami néha előjön, hanem védő filmréteggel bevonta és segítette őket mégnagyobbra nőlni! 😅
Egy hasznos felhasználási területe: páromnak gyantáztatás után szépen lehúzza a szőrtüszők helyén a gyulladást már másnapra, erős szárítás nélkül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

Kedi81

2018. január 9.

Kellemes használni,de nem tudom megmondani a termékcsalád melyik tagja a leghatásosabb,mert szinte mindet egyszerre használom és szeretem is:-)
Jól kordában tartják a pattanásokat,és mintha a pórusokat is csökkentenék,a homlokom elég gyorsan ki szokott fényesedni,ezen is segítettek,kicsit késleltették,de sajnos teljesen nem szűnt meg:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

sttramara

2017. november 17.

Számomra azért csodát nem művel,de mindenképp csökkenti (az amúgy most burjánzó) patikat/aknékat.Egy kisebb üvegcse elég sokáig elég.Jó termék,de azt hittem nagyobb hátast fogok dobni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

ildi79

2017. szeptember 21.

Teljesen véletlenül akadtam erre a krémre, alapozót vettem a clinique-ben, és az eladó hölgy tett a pattanásaimra ilyet, és gondoltam, hogy mostanában úgysem segített semmi, kipróbálom, adok neki egy esélyt. Megvettem a kis kiszerelést belőle. És milyen jól tettem! Azért adok neki 5 csillagot, mert bár tökéletesen nem szűntette meg a bőrproblémámat, ez az egyetlen termék az utóbbi időben, ami lényegesen leredukálta, és elfogadható állapotba hozta a bőrömet. Nagyon örülök neki, hogy megvettem! Az arctisztító habbal együtt használom, azt nem tudom, hogy mennyire erősítik egymás hatását, de egyelőre teljesen elégedett vagyok!
Felkenés után kicsit húzódik tőle a bőröm, ezért használok rá hidratáló krémet is, jelenleg a Helia-D tokaji aszús krémét. Nagyon jól kijönnek együtt és nagyon szereti a bőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Zafír

2017. február 20.

Hiába, minden ember, így minden bőr más. Nem is tudom miért vettem meg, mikor nekem eddig egy Clinique termék sem vált be, valahogy nem passzolunk. Sajnos az utóbbi időben kijött pár pattanás, és mivel világos bőröm van, nagyon látszanak, és nehezen tüntethetők el. Nekem ez a gél nem vált be, semmit sem javított a bőrömön, igaz csak néhányszor használtam. Eléggé szárította a kombinált, helyenként zsíros bőrömet, a patikkal semmit nem csinált, még a gyógyulást sem segítette elő. Ha még használna, de így nagyon drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 20.

souzanna

2016. szeptember 27.

[UPDATE] A hisztériám lecsillapulása után nem vágtam végül ki a kukába a terméket, és végső soron nem bántam meg. Az apróbb pattanásokat valóban eltünteti egy éjszaka alatt, az aknékhoz kell neki pár nap, nem maradéktalanul tünteti el, de a fájdalmat és a pirosságot enyhíti. Nagyon szárít, egy egy kiütés után a bőrömön még napokig látszik, hogy pontosan hol és mekkora területen volt felkenve a krém.

Ettől függetlenül nem rossz, csodákat nyilván nem tesz, de akinek állandó problémája a pattanás/akne, annak lehet, hogy ez segít.

Azóta kattantam rá a Clinique termékekre, hogy aknéval küzdök. Most megint rosszabb állapotát éli a bőröm, és gyors segítség kellett, ezért megvettem a terméket. Hatalmas csalódás.

Állagra eléggé vizesen géles, az illata kellemetlen. Felkenés után gyakorlatilag fájdalmasan égetni kezdi a bőrömet, ami aztán elmúlik olyan 5-10 perc alatt. Idáig éjszakára kentem csak fel, és kifejezetten a fájó, felduzzadt aknés részekre, de igazából szerintem ennyi erővel kenhettem volna rá a nagy büdös semmit is. Azon kívül, hogy bevonja a bőrt egy vékony filmréteggel nem csinál semmit. Nem javít a bőröm állagán, nem segít eltüntetni de még enyhíteni se az aknékat.

Az egyetlen szerencsém, hogy csak 15 ml-es kiszerelésben vettem meg, így nem fog annyira fájni, amikor kivágom a kukába. 1 Ft-ot nem adnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

cs_betti

2016. július 30.

Abszolút kedvenc, már nem tudok nélküle élni. Már a sokadik darabomnál tartok, de csak azért, mert nagyon régen fedeztem fel. Kb 5800 ft ez a nagyon pici doboz, de minimum egy évig elég. Nem kifejezetten problémás a bőröm, de olykor megjelennek pattanások. Ilyenkor egy nagyon picit az ujjam hegyére nyomok, ezt hozzáérintem a bőrömhöz és másnapra már semmi nem látszik. Tökéletes, abszolút ajánlom!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

Bianka888

2015. július 20.

Hát ez valami hihetetlen, imádom! Tényleg csodát művel. En nyomkodás után teszem fel éjszakára és reggelre tökéletes lesz tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

Maggie

2014. augusztus 5.

Nagyon bevált, nem mozdulok nélküle sehova. :)   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

Nagyon bevált, nem mozdulok nélküle sehova. :)   Olvass tovább a blogon >>

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Salicylic Acid, Sea Whip Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Szarukorall kivonat, aminek gyulladáscsökkentő és antibakteriális tulajdonsága van. Segít csökkenteni a bőr vörösségét. Egy 2009-es IFSCC publinkáció szerint klinikai vizsgálatok eredményei azt mutatják, hogy a szarukorall kivonat helyileg alkalmazva a még alacsony koncentrációban is hatásosabb a bőr gyulladásánaka a kezelésében, mint a bisabolol.

Felületaktív anyag és tartósítószer.