Best of Beauty 2019

Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2011. augusztus 9.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

zsalexa

2018. szeptember 3.

A Blackhead Solutions lemosóval használom együtt, és elképesztő. Eddig a teafaolajos krémem volt a befutó, de lecseréltem erre. Tökéletesen tudok sminkelni rá, nem fényesedik ki alatta az arcom, és a pattanásokat is szépen rendben tartja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Kedi81

2018. január 9.

Kellemes használni,enyhén mattít,nekem eléggé hidratál is,igaz csak nappalra használom,könnyen beszívódik,de a kifényesedést nem tudja megakadályozni,talán minimálisan csökkenti egy picit,illetve késlelteti,a termékcsalád lemosója,tonikja és BB krémje mellett viszonylag jól teljesít:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

Aidyn3

2017. október 17.

Az alapozója alá használom, azzal nagyon jól együttműködnek, kíváncsi leszek hosszabb távon a pattanásaimmal mit kezdenek. Ha eltüntetik őket, akkor 5 csillag, ha nem, akkor az ára miatt marad ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

Lucyshyne

2017. július 1.

Szuperül kiegészíti az anti-blemish tonikot, de nem pótolhatatlan. Nekem más arckrémmel is tökéletesen működik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

souzanna

2016. október 3.

A termékcsalád tagjai közül vele voltam leginkább gondban. Az állaga kellemes, sűrű de nem zsíros, könnyű kenni, kellemes érzést hagy a bőrön, de szerintem ennyi. Lehet, hogy hárman együtt hatékonyak, de nekem ez a krém egyszerűen semmitmondó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

grund

2016. szeptember 5.

Megvadult bőrömre kínomban vettem meg a háromlépéses próbacsomagban, a tonikkal és a lemosóval együtt használom. Biztos hogy hosszú távon szárít, de a javulás elképesztően látványos. Nekem kifejezetten mattít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

ihavenotime4this

2016. május 26.

Nekem ez a termék sajnos nem igazán vált be. Nekem a használata után kifejezetten fényes maradt a bőröm, pedig direkt nem használtam túl sokat, de többféle menyiséget is kipróbáltam, hátha azzal van a gond, illetve a bőrömbe is próbáltam bele masszírozni, de fényes maradt mindenhogy. Én pattanásmegelőző hatást sem vettem észre, plusz a pórusaimnak is maradt az eredeti méretük. Ki nem fogom dobni, vagy elajándékozni, de még tovább kell keresgélnem arckrémek terén a tökéletes bőrápolási rutinhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 26.

anitapec

2016. május 1.

A 3 lepeses anti blemish solution csaladban vettem meg ezt a termeket. A lemoso es a tonik nagyon kiszaritottak a börömet, ez a krem pedig nem ellensulyozta a szarito hatast annyira, amennyire vartam volna. Ezt is elajandekoztam a baratnömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

AmberGrace

2015. december 21.

Ez a krém szerintem nem túl nagy szám. Nem rossz, csak az árához képest nem nyűgözött le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

erika81

2015. október 18.

Végre egy igazán jó mattító krém. A hozzá tartozó lemosó és tonik után használom. Reggel teszek alá a sárga gélből, hogy az alapozót/CC krémet könnyebb legyen eloszlatni. Kellőképpen puhítja a bőrömet mégsem csillog az arcom. Egyszerre kevés kell belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 18.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Anthemis Nobilis (Chamomile), Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Sucrose, Acetyl Glucosamine, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Algae Extract, Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Elektromos feltöltődést megakadályozó (antistatic) és hajkondícionáló anyag.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag és tartósítószer.