Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2011. augusztus 9.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

vassviktoria

2021. február 26.

Az arctisztító habbal és toniccal vettem együtt a 3 lépés részeként. Azokkal egyáltalán nem voltam megelégedve. Ezzel nincs különösebb bajom, egy laza, géles állagú hidratáló krém. Este szoktam a rutin zárásaként használni. Picit fénylik utána a bőröm, és nehezebben szívódik be, de engem nem zavar. Nappal egyszer felkentem fényvédő alá is, akkor sem volt baj vele.
Ugyanakkor újra venni nem fogom, ennél sokkal olcsóbb és jobb krémek is vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

Ugyanakkor újra venni nem fogom, ennél sokkal olcsóbb és jobb krémek is vannak.

HBrigi88

2020. május 27.

Fú, hát nekem ez nagyon nem. Felkenés után olyan, mintha beszívódna, aztán 5 mp múlva mégis megjelenik egy zsíros, fényes réteg az arcomon. Amikor ezt használtam több napig, nagy, piros, kinyomhatatlan pattanások jelentek meg a homlokom két oldalán. Ahogy előttem is írták, az arctisztítóval és a tonikkal nincs baj. Azok sem tudnak semmi extrát egyébként, lehet olcsóbban kapni ugyanilyen hatásfokkal. Szerintem ezt lefokozom kézkrémmé.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Marcipancica

2020. május 25.

Az Anti-Blemish család többi tagjával használtam (habzó tisztító és toner) de meg kell mondjam, hogy nekem nem mattított, és a pattanásaim is "sebesek" lettek, nehezen gyógyultak. A tisztítóval és a toner nem okoz problémát, viszont ezt a krémet nagyon nem szereti a bőröm. Az egyetlen krém ami számomra hatásos volt, tényleg mattított és a pattanásaimat is szépen lelohasztja és eltűnteti az az Estée Lauder mattító hidratálója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

zsalexa

2018. szeptember 3.

A Blackhead Solutions lemosóval használom együtt, és elképesztő. Eddig a teafaolajos krémem volt a befutó, de lecseréltem erre. Tökéletesen tudok sminkelni rá, nem fényesedik ki alatta az arcom, és a pattanásokat is szépen rendben tartja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Kedi81

2018. január 9.

Kellemes használni,enyhén mattít,nekem eléggé hidratál is,igaz csak nappalra használom,könnyen beszívódik,de a kifényesedést nem tudja megakadályozni,talán minimálisan csökkenti egy picit,illetve késlelteti,a termékcsalád lemosója,tonikja és BB krémje mellett viszonylag jól teljesít:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

Aidyn3

2017. október 17.

Az alapozója alá használom, azzal nagyon jól együttműködnek, kíváncsi leszek hosszabb távon a pattanásaimmal mit kezdenek. Ha eltüntetik őket, akkor 5 csillag, ha nem, akkor az ára miatt marad ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Lucyshyne

2017. július 1.

Szuperül kiegészíti az anti-blemish tonikot, de nem pótolhatatlan. Nekem más arckrémmel is tökéletesen működik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 1.

souzanna

2016. október 3.

A termékcsalád tagjai közül vele voltam leginkább gondban. Az állaga kellemes, sűrű de nem zsíros, könnyű kenni, kellemes érzést hagy a bőrön, de szerintem ennyi. Lehet, hogy hárman együtt hatékonyak, de nekem ez a krém egyszerűen semmitmondó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

grund

2016. szeptember 5.

Megvadult bőrömre kínomban vettem meg a háromlépéses próbacsomagban, a tonikkal és a lemosóval együtt használom. Biztos hogy hosszú távon szárít, de a javulás elképesztően látványos. Nekem kifejezetten mattít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

ihavenotime4this

2016. május 26.

Nekem ez a termék sajnos nem igazán vált be. Nekem a használata után kifejezetten fényes maradt a bőröm, pedig direkt nem használtam túl sokat, de többféle menyiséget is kipróbáltam, hátha azzal van a gond, illetve a bőrömbe is próbáltam bele masszírozni, de fényes maradt mindenhogy. Én pattanásmegelőző hatást sem vettem észre, plusz a pórusaimnak is maradt az eredeti méretük. Ki nem fogom dobni, vagy elajándékozni, de még tovább kell keresgélnem arckrémek terén a tökéletes bőrápolási rutinhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 26.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Anthemis Nobilis (Chamomile), Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Sucrose, Acetyl Glucosamine, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Algae Extract, Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Elektromos feltöltődést megakadályozó (antistatic) és hajkondícionáló anyag.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag és tartósítószer.