Clinique

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. december 30.

Ár:   11 990 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Kiadés éve: 1971

Érdekes nonkonformista illat, mely jóval többet nyújt egy parfümnél. Lágyan simogatja az érzékeket és a lelket. A rózsa, a jázmin, az ylang ylang és a vetiverfű segítségével. A minden nőben benne rejlő individualista számára.

fejillat: jázmin, narancsfa virága, rózsa

Szívillat: tölgy, ylang-ylang, kamilla, pacsuli, vetivérfű

Alapillat: szantálfa, ámbra

Ár: 4000 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: 10ml / -1 fújás, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+800 Ft)
Leáraztam! Clinique Aromatics Elixir
Ár: 9000 , Eladó: kisko
Állapot: 25 ml + 75 ml kipróbált, Helyszín: Budapest , fizetés: Foxpost vagy személyesen Óbuda/Margit híd/Belváros

elizacreme

2020. október 23.

Jó ideje keresek már egy "zöld" természet ihlette illatot. Douglas-ban próbáltam egy csíkon, nagyon ütős kompozíció. Én szeretem a keleti illatokat is, van benne valami fűszeres akkord.Nem való mindenkinek, így nem is lesz tömegillat. Jó eséllyel beszerzem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 23.

i.napcsi

2020. szeptember 25.

Azt hiszem nem tulzok ha azt mondom ezt az illatot nem lehet semmivel összekeverni,igazi örök klasszikus de időtálló illat!A tartóssága és az intenzitása brutális,szinte lemoshatatlan,kizárólag erős személyiségeknek való de mindig volt benne valami ami megbabonázott és magával ragad!!10 csillag!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. augusztus 17.

Update: természetesen ő is velem van, 2020-ban is, mint az egyik legtartósabb parfümöm. Imádom a tusfürdőjével és testápolójával együtt. A lányom persze megkért, hogy ha találkozunk, vagy egy autóban utazunk, véletlenül se használjam - ő a másik tábort erősíti, akik szerint némi túlzással gyilkolni lehet vele. Az biztos, hogy aki ezt viseli, az észrevétlen nem tud maradni.
Nemrég a barátnőmmel betévedtünk egy kis illatportyára és egyszer csak azt vettem észre rajta, hogy Aromatics Elixirrel befújva jött hozzám vissza. Mit ne mondjak, egész délután dicsértem, hogy milyen isteni illata van!

2017. július 26. A nagy megosztó, de nálam a top háromban van, már hosszú évek óta. Különleges illat, van, akinek nagyon nem tetszik. Viszont tőlem már férfiak is megkérdezték, hogy mi ez az isteni illat, mert szeretnék a párjukon is érezni:) A tartóssága pedig hihetetlen, olyan, ami manapság már nem is létezik. A testápolójával együtt garantáltan estig érezhető!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

nevaneva

2020. augusztus 13.

Az összetevők alapján kiváncsi lettem rá és az első teszteléskor beleszerettem. Sajnos a párom enyhén szólva nem osztozik ebben az érzésben, így az lett a döntés, hogy mennie kell a kis mintámnak.
Felfújáskor tényleg erős, mint amikor virágüzletbe lépek, amit anyák napjára vagy nőnapra jól feltöltenek, de mindez puha, meleg, fás háttérrel. Sokáig körülleng és meleg, puha takaróként vesz körül, ami kicsit képzavar ebben a nyári hőségben, de nekem ez most sem sok. 5-6 óra után már csendesebben érzem a bőrömön, meleg, puha, szantálos sokáig.
Rajtam eleinte több méterről is megérezte a pasi, de senki más nem szólt miatta, úgyhogy lehet, hogy túl érzékeny az orra...Nekem nagyon jó élmény viselni, tartalmas, de nem nehéz, dús, elegáns, finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

mariasoros

2020. június 18.

Milyen különleges illat! Úgy jártam vele, mint a Mugler illatokkal. Nem a nagyközönség számára fújom, hanem csak a magam kedvére. Nyáron próbáltam ki, de őszre biztosan beszerzek egy üveggel, akkor lesz az igazi. Mint egy erdei séta, egy kis füstölővel, valami állatias aromával, és mindennek a végén egy nagyon meleg, puha lecsengés...Olyan szép. Összetevőkbe nem mennék bele, van ebben minden.Kb a fragrantica összes hozzávalója. Gondolom itt az arányokon múlik a hatás. Furcsa belegondolni, hogy még nem is éltem, amikor megalkották. A 90-es 2000-es években voltam fiatal, nem tudok igazán mit kezdeni sem a vintage illatokkal, sem a mai egyöntetű vattacukorfelhőkkel. De ez nagyon megfogott. Valahol olvastam, hogy Cate Blanchett egyik kedvenc illata. Jobban is illik hozzá, mint a Si.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 18.

Timo6

2020. február 9.

Tegnap végre sikerült megszaglászom a kisasszonyt. Nos valóban nem tudtam mit gondoljak. Papírcsíkra fújtam, amit a csuklómhoz érintettem, majd betoltam a táskámba. Nap közben mindig szaglásztam és próbáltam elképzelni magamon. Talán csak idő kérdése, de szerintem menni fog. Látom benne a tisztaság illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 9.

Lupiluuu

2020. január 16.

Kerestem valami olyan illatot ,amivel ki tudok lépni a komfort zónámból. Mivel álltalában az édes ,fűszeres illatokat szeretem magamon és abból van a legtöbb itthon,ezért kerestem valami mást. Volt ebből a parfümből egy kis mintám. A legrosszabb parfümnek tituláltam, magamra se fújtam csak a kupakot illatoltam meg és az első ami beugrott az az ,hogy ez egy tipikus "nagyfater " kölni szag. Aztán véletlenül rafujtam a köntösömre és ahányszor elmentem mellette ,akkor mindig megcsapott egy különleges illat....hát ez lenne az? És igen ....elkövettem azt a hibát ,mint mindenki más,nem adtam neki esélyt kibontakozni és büdösnek,erőszakos kölninek tituláltam. Ma már az egyik kedvencem,annyira nőies,karakteres,elegáns,kifinomult és egyedi. Minden kriteriumnak megfelel,egy igazi illat bomba egy igazi nőnek. Ami még engem is meglepett,hogy nagyon dícsérik...szóval akkor működik,eddig még senki nem fintorgott az illatomra... sőt! Ma épp a drogériában a parfüm részlegen nézelődtem,és egy kedves ottani elárusító hölgy hozzámlépett és így szólt...hát meg van,magától illatozik az egész helyiség ,mit használ mert ez valami mennyei? Mondtam neki,hogy mit használok és mondta,hogy még ma megrendeli mert nem bír betelni vele. Ez az illat nekem nagy szerelem!😊❤

Megjegyzés képpen még annyi,hogy egy erőteljes parfümről van szó ,ami egész nap folyaman érződik ,de olyan módon,hogy én pl. magamon már nem érzem,mégis mindenki áradozik,hogy milyen messzire érződik az illatom. Szerintem ez egy nagy pozitívum,mivel senki se szeretne kedvenc parfümjeitől migrénes lenni. Ami még szintén fontos, nem harsányan van jelen,hanem olyan kis komfortos ápolt tisztaság formában,ami szerintem elengedhetetlen egy nő számára,hogy ezt sugározza kifelé,hogy igenis ad magára! Szívből ajánlom mindenkinek ,aki valami újal próbálkozik, ami más és nem a mai megszokott tucatillat ,mert ilyen illat csak egyszer születik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

Dormir

2019. szeptember 7.

Zarina, érdemes megnézni az eredeti MISS Diort, bár nehéz hozzájutni. Miss Dior Esprit, esetleg Jessica Simpson Fancy Night illata.
Én imádom!!!!
AE a letisztult, kéretlen elegancia. Először brutális hatása volt, majd megszerettem. Valójában ősszel szeretem a legjobban. Benne a föld, a hulló levél,a köd, a misztikum, a varázslat. Nem elsősorban csábító, hanem egy önmagával elégedett, jó ízlésű nő illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Én imádom!!!!

angelina69

2019. szeptember 4.

Ez az illat a Clinique cég második illata, amivel próbálkoztam. A hiba biztosan bennem van. Pontosabban az ízlésemben. Nekem ez nem jött át. Nem azt mondom, hogy rossz, csak nem az én ízlésem. Az, hogy eltér a trendektől, a korának köszönhető. Az, hogy még mindig közönsége van, a nők sokszínűségének köszönhető. Nekem ez egy nagyasszonyos illat. Virágos, enyhén édeskés, kicsit kesernyés, és egyben aromás, erőteljes illattá vált rajtam. Nem tartom egyértelműen női illatnak. Lehet, hogy az a fajta kesernyés, kicsit gyógynövényes aroma az oka. Tartósságára nem lehet panasz, minőségi munka. Szillázsa is kb. kartávolság. Szerintem az átmeneti időt kedveli. Érdekes, amikor rajtam volt, mindig Elizabeth Taylor illatai jutottak eszembe. A különlegességekre vágyóknak érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Sompi1

2019. május 9.

Hangulat kell hozzá, de nagyon szeretem! Szerintem rendkívül nőies, szexi és kihívó. Tudni kell viselni. Nagy hatósugarú és rendkívül tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Geraniol, Linalool, Hydroxycitronellal, Eugenol, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Citral, Benzyl Alcohol, Benzyl Cinnamate, Citronellol, Farnesol, Limonene, Evernia Furfuracea (Oakmoss Lichen) Extract, Coumarin, Isoeugenol, Cinnamyl Alcohol, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.