Clinique

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: springsteen33, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. december 30.

Ár:   11 990 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Kiadés éve: 1971

Érdekes nonkonformista illat, mely jóval többet nyújt egy parfümnél. Lágyan simogatja az érzékeket és a lelket. A rózsa, a jázmin, az ylang ylang és a vetiverfű segítségével. A minden nőben benne rejlő individualista számára.

fejillat: jázmin, narancsfa virága, rózsa

Szívillat: tölgy, ylang-ylang, kamilla, pacsuli, vetivérfű

Alapillat: szantálfa, ámbra

Clinique Aromatics Elixir dupe - Omerta Pure Temptation
Ár: 1000 Ft/csere is lehetséges :) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 100 ml/ fogyás a Temptation felirat aljáig, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás előre utalás esetén
Lupiluuu

2020. január 16.

Kerestem valami olyan illatot ,amivel ki tudok lépni a komfort zónámból. Mivel álltalában az édes ,fűszeres illatokat szeretem magamon és abból van a legtöbb itthon,ezért kerestem valami mást. Volt ebből a parfümből egy kis mintám. A legrosszabb parfümnek tituláltam, magamra se fújtam csak a kupakot illatoltam meg és az első ami beugrott az az ,hogy ez egy tipikus "nagyfater " kölni szag. Aztán véletlenül rafujtam a köntösömre és ahányszor elmentem mellette ,akkor mindig megcsapott egy különleges illat....hát ez lenne az? És igen ....elkövettem azt a hibát ,mint mindenki más,nem adtam neki esélyt kibontakozni és büdösnek,erőszakos kölninek tituláltam. Ma már az egyik kedvencem,annyira nőies,karakteres,elegáns,kifinomult és egyedi. Minden kriteriumnak megfelel,egy igazi illat bomba egy igazi nőnek. Ami még engem is meglepett,hogy nagyon dícsérik...szóval akkor működik,eddig még senki nem fintorgott az illatomra... sőt! Ma épp a drogériában a parfüm részlegen nézelődtem,és egy kedves ottani elárusító hölgy hozzámlépett és így szólt...hát meg van,magától illatozik az egész helyiség ,mit használ mert ez valami mennyei? Mondtam neki,hogy mit használok és mondta,hogy még ma megrendeli mert nem bír betelni vele. Ez az illat nekem nagy szerelem!😊❤

Megjegyzés képpen még annyi,hogy egy erőteljes parfümről van szó ,ami egész nap folyaman érződik ,de olyan módon,hogy én pl. magamon már nem érzem,mégis mindenki áradozik,hogy milyen messzire érződik az illatom. Szerintem ez egy nagy pozitívum,mivel senki se szeretne kedvenc parfümjeitől migrénes lenni. Ami még szintén fontos, nem harsányan van jelen,hanem olyan kis komfortos ápolt tisztaság formában,ami szerintem elengedhetetlen egy nő számára,hogy ezt sugározza kifelé,hogy igenis ad magára! Szívből ajánlom mindenkinek ,aki valami újal próbálkozik, ami más és nem a mai megszokott tucatillat ,mert ilyen illat csak egyszer születik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

Dormir

2019. szeptember 7.

Zarina, érdemes megnézni az eredeti MISS Diort, bár nehéz hozzájutni. Miss Dior Esprit, esetleg Jessica Simpson Fancy Night illata.
Én imádom!!!!
AE a letisztult, kéretlen elegancia. Először brutális hatása volt, majd megszerettem. Valójában ősszel szeretem a legjobban. Benne a föld, a hulló levél,a köd, a misztikum, a varázslat. Nem elsősorban csábító, hanem egy önmagával elégedett, jó ízlésű nő illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Én imádom!!!!

angelina69

2019. szeptember 4.

Ez az illat a Clinique cég második illata, amivel próbálkoztam. A hiba biztosan bennem van. Pontosabban az ízlésemben. Nekem ez nem jött át. Nem azt mondom, hogy rossz, csak nem az én ízlésem. Az, hogy eltér a trendektől, a korának köszönhető. Az, hogy még mindig közönsége van, a nők sokszínűségének köszönhető. Nekem ez egy nagyasszonyos illat. Virágos, enyhén édeskés, kicsit kesernyés, és egyben aromás, erőteljes illattá vált rajtam. Nem tartom egyértelműen női illatnak. Lehet, hogy az a fajta kesernyés, kicsit gyógynövényes aroma az oka. Tartósságára nem lehet panasz, minőségi munka. Szillázsa is kb. kartávolság. Szerintem az átmeneti időt kedveli. Érdekes, amikor rajtam volt, mindig Elizabeth Taylor illatai jutottak eszembe. A különlegességekre vágyóknak érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Sompi1

2019. május 9.

Hangulat kell hozzá, de nagyon szeretem! Szerintem rendkívül nőies, szexi és kihívó. Tudni kell viselni. Nagy hatósugarú és rendkívül tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 9.

Zarina666

2018. december 23.

Igazából fogalmam sincs, hogy ez az az illat. Évek óta megszállottja vagyok valami ázott föld illatnak, ami egy dohos, penészes pincére emlékeztet. Talán kicsit borsmentás beütése van. Többször éreztem öreg néniken vagy turistákon. Egyszer leszólítottam egy hölgyet aki a metró aluljáróban "húzta" maga után ezt az illatot. Ő azt mondta ez Aromatic elixir. De fogós kérdés mit keresek pontosan. Eddig Givenchy Gentleman férfi parfümöt használtam, ami hasonlóan fura, megosztó illat. Fújás után krasznaja moszkva, majd fenyő, végül szantálos tisztaságillat. Aki tud nekem segíteni, kérem mondja meg, hogy milyen hasonló parfümök vannak még!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

Marcsi66

2018. szeptember 15.

Őszinte leszek nem hittem,egyszerűen nem néztem ki ebből a márkából,hisz ez egy óriás,nagyágyú,térdrogyasztó,,,így h megismertem,jogosnak vélem a rajongást,Ilyen illatvilág sajnos ma már csak a régi parfümökben,v niche kategóriában érhető el,Tulajdonképpen tisztaságillat,de közben meg egy végtelenül kiforrott nő csábereje,és mégis a letisztult elegancia gyönyörű példánya,,,egészen hihetetlen ez az eredmény,mert nagyon erős és fűszeres az elején,de a lecsengés már a szépségekbe nyugszik ,Ha a trendet nézem,akkor egy jobb horog!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 15.

kjancsa67

2017. szeptember 29.

Nem egy mindennapi illat, teljesen más vonal, mint a mostanság megszokott.
Számomra ez egyfajta tisztaságillat, mégsem öblitő- vagy szappanillat.
Emlékeimben megjelenik az elsős tanítónénim, aki frissen vasalt blúzában, takaros kis konytával, makulátlan tisztatásával áll előttünk.A tisztaság pedig nemcsak a külsőre értendő, hanem a mentalitására és lelkére is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Nem egy mindennapi illat, teljesen más vonal, mint a mostanság megszokott.
Számomra ez egyfajta tisztaságillat, mégsem öblitő- vagy szappanillat.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. július 26.

A nagy megosztó, de nálam a top háromban van, már hosszú évek óta. Különleges illat, van, akinek nagyon nem tetszik. Viszont tőlem már férfiak is megkérdezték, hogy mi ez az isteni illat, mert szeretnék a párjukon is érezni:) A tartóssága pedig hihetetlen, olyan, ami manapság már nem is létezik. A testápolójával együtt garantáltan estig érezhető!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 26.

lauran

2017. július 14.

Szeretem a klasszikus illatokat, de ez nem az enyém: fejjegyei locsolókölnik világát, szívillata barber shopok világát idézik, alapjegyei erős, ódon szantált sugallnak. Nagyon sok személyen nagyon jól áll. Rajtam nem. Tartóssága 12+ óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 14.

Piscinke

2017. április 2.

Vettem belőle mintát, mert bejönnek mostanában a gyógynövényesebb illatok. Hát, ez azért az elején nagyon brutál, mondhatni, taszító...aztán szép lassan - de elég lassan - szelídülni kezd, és először csak feltűnt, hogy azért újra meg újra szaglászom a csuklómat, aztán a végére kialakult valami egészen vállalható valami, hasonló, mint ami a galbanum-os parfümökből (Vent Vert, Miss Dior Originale) szokott a végére kikerekedni. Vélhetően nem lesz a kedvencem, de üdvözlöm, mint különlegességet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Geraniol, Linalool, Hydroxycitronellal, Eugenol, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Citral, Benzyl Alcohol, Benzyl Cinnamate, Citronellol, Farnesol, Limonene, Evernia Furfuracea (Oakmoss Lichen) Extract, Coumarin, Isoeugenol, Cinnamyl Alcohol, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.