Clinique

Ár:   8600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: Joe, Módosítva: 2019. február 18.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Clinique szinte védjeggyé vált púdere. A könnyű állagú porpúder minden bőrtípus számára megfelelő. Rögzíti és tökéletesíti az alapozót, láthatatlanná teszi a pórusokat. A légies, bőrbe simuló összetétel megbízhatóan makulátlan fedést nyújt.

Ár: 6000 , Eladó: oznob64
Állapot: Szinte tele van, rossz színben került megvásárlásra., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten.
Clinique Transparency 2
Ár: 8000 , Eladó: Moncsika73
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Eger, fizetés: Előre utalás után posta , foxpost megoldható

balkri

2020. szeptember 13.

Új szerzemény, eddig szinte mindig kőpúderben gondolkodtam, de most jött egy elhatározás, hogy kipróbálnék valami porpúdert. A szaküzletben a 04-es árnyalatot javasolták és valóban jól illeszkedik a bőrömhöz. Szép egyenletes bőrképet varázsol, viszonylag tartós igaz, ha nem fixálom a jelenlegi ,,maszkviselős" időszakban mindent összeken. A hozzá csomagolt ecset számomra használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

jubileum

2018. október 5.

A transparency blend árnyalatot vettem, valójában színtelen púdert szerettem volna, mert a színezett mindig rizikós, ha kamera előtt stúdiófényben használom, ami utcán tökéletesnek hat, akár közelről is, azt a kamera még távolról is simán foltosnak mutatja, különösen olyan fehér bőrön mint az enyém, sajnos a a matt hightlighterek nagy része nekem simán csak púder :D

Maga a púder egyébként sok szempontból zseniális, egyrészt színezettsége ellenére sem foltos kameraképen sem, pedig a bőrszínemhez nem tökéletes az árnyalat, egy picikét sötétebb. Tény, tartósabb mint a legtöbb púder amit használtam korábban, ettől függetlenül nem tart egész nap. (ki mit ért alatta, 10 órás mozgalmas munkanapot nem bír sajnos)
Láthatatlanná nem teszi a pórusokat, de ebben is jobban szerepel mint bármi, amit korábbna használtam, a korrektor foltokat, meg ha az alapozó nem képes tökéletesen kendőzni, akkor ez megteszi, és ez az ami igazán tetszik benne, a blended face tökéletes elnevezés, az alákerülő smink minden darabosságát elmossa szép egyenletesre. Ennek köszönhető, hogy előfordul hogy simán csak egy matt hidratálók lepúderezek, egy BB krémet simán ki tud váltani ez a púder, halvány egyenetlenségeket könnyen megszüntet.

Egyébként nyilván drágállom, a márkaboltban már 10 ezer felett van, nem tudom az itt lévő ár mikori, sajnos már erősen feljebb ment. De ami mégis mellette szól, hogy akár kiválthat egy BB krémet is és annál azért sokkal kényelmesebb, illetve, hogy pár egyszerű mozdulattal a sietve felvitt alapozó és korrektor hibáit elfedheti. és persze nagy adag...mint a Cliniquenél szinte minden...egyszerűen túl nagy adag :D Még jó hogy gyakori a termékminta osztás, különben sose próbáltam volna ki a termékeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

csuty

2018. augusztus 11.

Ő 'A' púder. Mattít egész nap, tökéletesen tartja a sminket, kiadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Ő 'A' púder. Mattít egész nap, tökéletesen tartja a sminket, kiadós.

SoLy

2018. április 20.

Transzparens árnyalat van meg belőle, tökéletes. Nincs maszk hatás, egységesíti az arcom, viszont az adagolója tényleg hagy némi kivetnivalót vagy én nem jöttem még rá, hogy a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Beca

2017. november 6.

Nagyon szeretem, alapozó helyett használom, ha csak egy kicsit egységesíteni szeretném a bőrszínem. Jó nagy kiszerelés, szerintem egy évig is elég. Azért adok neki négy csillagot mert az adagolója borzasztó és minden tiszta púder lesz az asztalon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

drekab

2017. november 1.

Évek óta csak ezt használom, a transzparens árnyalat szuper természetes hatást ad! Nem igazán fed, inkább mattít és egyenletessé tesz. Clinique superdefence bb-t használok alá. Elég nagy és praktikus kiszerelés, sokáig elég. (Az ecset használhatatlan.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Ritocska4real

2017. szeptember 28.

Évek óta ezt használom. Még egyetlen kőpúderrel sem sikerült azt a hatást elérni, amit ezzel. Mivel nekem nagyon sokáig elég még napi szintű használat mellett is, így az árát is igen kedvezőnek mondanám. Eddig 4x vásároltam újra sok év alatt, 1 doboz min. 1 év, de még talán több időre is elég. Az egész termék igazán minőségi. Cuki az ecset is, amit hozzá adnak, bár kevéssé tudom értelmezni. Szerintem ez az ecset nagyjából utazáshoz való, a púder viszont pont nem az a magunkkal citálós fajta. Egyrészt, mert nekem ahhoz nagy, másrészt mert elég sok kijön olyankor (persze NEM a dobozon kívülre, csak belül!!!). Szóval, szerintem érdemesebb hozzá másfajta ecsetet használni, de ez semmit sem von le a termék egyébként nagyszerű minőségéből. Alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

BettyBabu

2017. június 26.

Nagyon szep vegeredmenyt lehet vele elerni, az ara is abszolut kedvezö azert amit nyujt.
Kb egy eletre elegendö termek van benne:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 26.

Kb egy eletre elegendö termek van benne:)

Annusko

2017. május 24.

A legszuperebb púder! Noha nem kompakt és ecsettel kell felvinni, egyáltalán nem lesz krétás-poros hatású az arcom, nagyon szépen lehet vele dolgozni. Kerestem ennél jobbat, de számomra egyszerűen nincs! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 24.

orchidea8627

2017. május 6.

Kedvenc porpúderem. Szépen fixál mindent, nem nehéz vagy poros, egyszerűen szép a bőrön.
Nagyon kiadós mennyiség, 35 gramm, szépek az összetevők és illatmentes, nekem ez nagy plusz.
Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

Nagyon szeretem.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

A krém összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Squalane eo 1 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.