Best of Beauty 2019

Clinique

Ár:   6100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mara, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 22.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

kendahajadra

2015. december 26.

Nagyon jó a formula, a tartósság, a mellékelt pici ecset is. Külön jó, hogy sokáig bírja beszáradás nélkül. Kedvenc árnyalatom a think bronze.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

vfejes

2015. május 25.

Nekem ez "A Szemhéjtus". Nem emlékszem hol vettem az utolsót, tényleg lehet reptéren, de max. az Estee Lauder ugyanilyen tusát vagyok hajlandó megvenni. Legutóbb valamelyik feláras kuponnal vettem egy L'Oréal filcet, hogy kipróbálom.... Oooh, jó nagy hülyeség volt, borzalmas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

Ildie

2015. március 13.

Ez egy megbízható tus, szép egyenes vonalat lehet vele húzni ezzel a pici ecsettel is, de persze egy rendes ecsettel jobb. Én 17*220Ft-ért vettem ami, az 5-15ezres kategória alatt van. Betonbiztos, nem kenődik ha már fenn van, hosszú hónapokra elég, nekem évekre, mert imádom a színes szemcerkákat. Én nem kísérletezek olcsóbbal, mert ez egy olyan dolog mi igen közel van a szemhez, és végülis folyékony, porból elmegy a gagyi, de ami folyik abból nem érdemes.

Egy évesek lettünk, és ugyanolyan, mint anno friss korában. Ugyan már 17-ről 19 kanadai dollárra emelték az árát, de itt biztosan árulják most is, lehet otthon csak időszakosan nincs :( A RT pici pötyi ecsetét a starter kitből egészen szeretem hozzá, az RT ferde ecset használhatatlan/túl vastag. Van Zoevás és BőszEcset ferde ecsetem, ezek nagyon jók hozzá.
Egy év alatt sosem okozott problémát, kisérleteztem azóta sajna gagyival mégis, akartam színeset, de nem érte meg. Ettől meg semmi, de semmi gáz, pedig egyszer kétszer nagyon csúnyán belenyomtam a szemembe, utána kizártam a macskát a fürdőből :)
Ha majd sok sok év múlva elfogy, nem fogok kísérletezni, ez tökéletes, ezt veszem újra, kár, hogy nincs más szín :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 13.

Réti_D_smink

2012. július 12.

Semmi hibája nincs ennek a gélnek csupán azért vontam le 1 pontot, mert ugyan olyan, mint a Sleek gél, ami olcsóbb. Tehát nem a minősége miatt kapott -1 pontot! Irritációt nálam még nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 12.

ansu

2012. március 23.

Pozitívum: a kiszerelése és hogy nagyon sokáig elég, és természetesen az, hogy sokáig fönnmarad. Nálam viszont, mivel nagyon érzékeny a bőröm, sokszor elkezdett viszketni a szemem, miután fölkentem. Az ecset hozzá kicsit béna, de azért használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 23.

MelC

2012. január 11.

Szerintem is jó és érzékeny szeműeknek is ajánlott. Én a Bobbi B-t is szeretem és a Sleek Ink Pot-ját is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 11.

stilusnaplo

2011. november 9.

Nincs összehasonlítási alapom, mert más krémes tust még nem használtam. Nagyon szép vonalat lehet vele húzni, amit én folyékonnyal képtelen vagyok. Az ecsete nem túl praktikus, de használható. Egész nap a helyén marad, nem maszatolódik, nem kenődik, 12 óra után is ott van, ahová föltettem. És a legfontosabb, nem csíp, nem irritál. Olajos lemosóval könnyedén lejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 9.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.