Clinique

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. augusztus 21.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Clinique Calyx fújós eladó
Ár: 1500 Ft/ 2500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: Budapest (Köki, Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Ár: 16000 Ft , Eladó: kklau
Állapot: Új, bontott, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel preferáltan 13., 16. kerületben, más helyszín megbeszélés kérdése

kertesznorka

2019. február 25.

Nyers, erőteljes, zöld dzsungelillattal köszön be, aztán belépnek a trópusi virágok és különleges gyümölcsök, fiatalos, frissítő összhatás érzésével kecsegtetve, közben -hogy azért ne legyen már olyan könnyű eldönteni, hogy kit is szólított meg ezzel az illattal a parfümház- rájössz, hogy ott húzódik a háttérben egy decens kis klasszik-vonal is, olyan Chanel Cristalle edt-s, mintha ezt a dzsungelt egy elegáns, légiesen karcsú 50-es nő fedezné fel magának egy gazdagoknak szervezett világkörüli út részeként, drága, alkalomhoz szabatott ruhában, frissen fodrászolva-sminkelve, kissé oda nem illően.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 25.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. augusztus 20.

Amióta egy vásárlás alkalmával mintát kaptam ebből az illatból, egyfolytában fufuzom magamra, szeretném szeretni, de sajnos rólam is nagyon hamar elillan, messze nem olyan tartós, mint a Wrappings vagy az Aromatics Elixír, amelyek nagy kedvenceim.
Zöld illat, nem is lenne rossz, de...az összetevői egyenesen borzalmasak. Maradok a fenti két illatomnál, azokkal ő sem versenyezhet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

mujerconfused

2018. február 11.

Én nem tudok túllépni a kezdeti keserűsségén, pedig nagyon megszerettem a Cliniquet a pixis doboz után. Idővel már egy kicsit kellemesebb zöld illattá szelídül, utána viszont rólam hiphop elillan, abszolút nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

nygigi

2018. január 11.

Szeretem a különböző illatokat a hangulatomnak megfelelően váltogatni. Ezt véletlen vettem le a polcról a parfümériában és fújtam magamra. Rögtön megtetszett, hogy nem az a tucatillat, amit mindenkin érezni. Tipikusan zöld illat, kellemes érzést kelt bennem ami eszembe jut róla: erdő, patakcsobogás, hegyek, tavasz, friss levegő.
Látom megosztó illat, de nekem nagyon bejött! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 11.

Látom megosztó illat, de nekem nagyon bejött! :)

Chrissy

2017. november 13.

Tényleg nagyon furcsa illat, abszolút nem a világom, se a neve, se az üvege, se az összetevői nem tetszenek. Meg valahogy én nem vagyok kompatibilis a Clinique illatokkal. Kizárólag azért érdekelt, mert ilyen megosztó illat. Mintát teszteltem belőle.
Eléggé szúrósan indít, egy nagy talánnyal, hogy akkor ez most citrusos vagy zöld vagy fás? Aztán mikor újra megszagoltam, hogy valahogy eldöntsem a kérdést már trópusi is volt. Egy katyvasz. Ezeket szeretem kihámozni és szaglászás közben csukott szemmel "látni" az illatot, hozzákötni valamihez, társítani valamihez.
A trópusi illatjegyek úgy jöttek elő, hogy olyan friss, kissé körtés összhatást adnak, nem olyan, mint az Escada színes üveges illatai, azok édesek és tömények. Ebben nem dominálnak ennyire ezek a gyümölcsök, sokkal üdébbek és nem is lennének rosszak, csak nem ezekkel a virágos meg fás meg zöld illatjegyekkel együtt.

Ez az illat a hegyekbe vitt. Hideg, csípős reggel, ropogósan friss levegő, száll fel a hajnali köd, már tudható, hogy szép, napos idő lesz. Gyönyörű a táj, hegyek mindenütt. Nagy levegőt vészek, a friss, hűs levegő szinte szúrja az orromat. A legelő, amire a házból kilépve értem tegnap lett lekaszálva, érzem a harmattól még nedves, frissen nyírt fű és a vadvirágok kissé savanykás illatát. Visszamegyek a házba, ahol frissen facsart
citrusok illata fogad, a háziasszonyom készíti reggelire. Na de miért nem friss tejet?! Innentől jön az, hogy valahogy minden máshogy alakul ebben az illatban, mint ami oda illene...Mert jön a trópusi gyümölcs mix. Valahogy nem passzolnak ide ezek a trópusi cuccok. A passió gyümölcs meg a mangó meg a guava meg papaya mit keresnek az én alpesi weekendemen?! A citrusokat még bele tudtam szőni a képbe a zöld és üde illatok mellé, közé, de a trópusok nem férnek ide.
Aztán virágoskert jön. A tavasz első, fehér virágai illatoznak. Egy kis séta egy tavaszi kertben.
Innentől nekem Clinique Happy illata van egy ideig. Teljesen az jut róla eszembe, fiatalabb koromban használtam, de alig vártam, hogy elfogyjon, mert valamiért félúton megutáltam és akkor még nem ismertem cserélős fórumokat :).
Az egész illat olyan számomra, mint egy furcsa körutazás, amit drága pénzen megszerveztem, de kissé hektikus...Alpesi faház a réten 1 hét, aztán 3 nap Hawaii dizsi napsütés Bora Borán, aztán 1 hét a nagyinál a virágos kertes házában egy magyar falucskában, majd a végén egy kis osztálykirándulás Nógrád megye erdeiben. :) Mert a vége olyan semmilyen, virágos , mohás erdei séta.
Kicsit unalmas, de viselhető innentől az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

Kicsit unalmas, de viselhető innentől az illat.

Doridia

2017. augusztus 17.

Kicsit féltem tőle a megosztó vélemények miatt. De imádom. Pont azért, mert nem egy szokványos illat. Egyébként is a friss (citrusos) illatokat kedvelem, a kategóriába nálam belefér. Tartósságát tekintve is elégedett vagyok, nap végén is érzem, de csak diszkréten. Utálom mikor úgy érzem magam egy parfümtől, hogy a fél DM rajtam van meg az erős - főleg édeskés - illatoktól a nap végére megfájdul a fejem. Szuper kis illat, örülök, hogy megismertem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Kremcica

2017. július 21.

Nem egy mindennapi illat az biztos, tuti nem jön szembe az utcán. Elég kemény, szúrós az én orromnak de a kellemetlen nyitány után nagyon finom lesz csak kissé bőrközelivé válik. Kifújásra egyébként én zöld illatnak mondanám és csak leszáradásában jön elő a trópusi gyümölcs (azokból is a kesernyésebb-savanykásabb típus). Nem rossz, de nem én vagyok. Azért jó hogy a pixiben benne volt hogy kipróbálhattam, mert eddig még csak nem is hallottam erről a Clinique parfümről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

erika81

2017. július 8.

Én is a Pixiboxban jutottam hozzá. Nem vonzanak a zöld illatok, így nem igazán örültem neki. Egy takarítós napon, mondván úgysem megyek sehová max lemosom kipróbáltam.
Az első pár percben eléggé fanyar illata volt, de idővel nagyon tetszetős. A fiaim is kérdezték mi ez a finom illat?
Másnap újra magamra fújtam. Férjem hazajött a hétvégére és ő is kérdezgette mi ez a finom illat?
1-2 napig rágtam magam, hogy megcsalom a nyári Guerlain illatomat és egy fanyarabb illatra váltok.
Lassan a minta végénél járok. Direkt nem használtam minden nap.
Az illat nem a mostani "divatnak" megfelelő édes illat. Szerencsére.
A kezdeti fanyarság után nagyon finom illat lesz belőle. Igazi nyári, frissítő illat.
Vásárlás mégsem lesz valószínűleg belőle, mert a kezdeti rajongás után a nyári illatszerelmemet nem tudja felülmúlni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.

Lassan a minta végénél járok. Direkt nem használtam minden nap.
Az illat nem a mostani "divatnak" megfelelő édes illat. Szerencsére.

Zsuzsi216

2017. július 7.

Pixiboxban érkezett a kis minta. Rajtam fincsi zöld és friss illat. Tartós, egész nap érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 7.

Erina

2017. július 6.

Hát ez valami borzalom. A passió gyümölcs nagyon orrba vágóan bántó kifújáskor, és utána még legalább egy órán keresztül csak ez áradt a bőrömről. Aztán lágy és kellemes illattá csitult, de addigra már annyira bőrközeli lett, hogy alig éreztem. Kritikán aluli ez a katyvasz. De mivel a parfüm értékelés szubjektív és nem tetszhet mindenkinek egyformán minden illat, így nekem ez az illat egy "Parfüm tragédiája".

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Cinnamate, Citronellol, Geraniol, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citral, Benzyl Benzoate, Eugenol, Farnesol, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.