Clinique

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Évi, az összetevőket feltöltötte: juticicu, Módosítva: 2016. május 5.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

A testes, rendkívül tápláló stift olyan jótevőkkel van tele, mint a mango- és illipevaj. A száraz, érzékeny ajkaknak pont erre van szükségük ahhoz, hogy kellemes érzetűvé és selymessé váljanak.

16 természetes hatású, enyhe fényű színben kapható.

Smink ikonok: Clinique Chubby Stick

Ár: 800 Ft + postaköltség , Eladó: Orshe
Állapot: A képen látható állapotban., Helyszín: Győr, fizetés: Személyes átvétel Győrben, posta előre utalás után.
Clinique Chubby Stick - Two ton tomato
Ár: 2000,- , Eladó: Chayenne
Állapot: teljesen új, nem volt használva, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel Bp-en Metró közelben
PIppa88

2019. november 14.

Szerettem volna szeretni de nem jött be :( egyet elhasználtam és még egy árnyalatnak adtam esélyt de az én számat extrém szárítja sajnos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Renike2010

2019. november 14.

Aki nem szereti a rúzst annak tudom ajánlani. Én imádom ezt a terméket, mivel csak kevés sminket használok. Szép a színe. Nyár típusoknak ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

zsofiab

2019. november 5.

Nekem a Two ton tomato árnyalat van meg, lehet hogy nem az én színem, mert kicsit narancssárgás, ami nem hiszem, hogy jól áll és lehet, hogy ez (is) a baj vele, de ezen kívül olyan mintha foltosan kenné be a számat, egyáltalán nem egységes a végén és nagyon könnyen le is jön. Sajnos lehet, hogy eladás lesz a vége, pedig nagyon szerettem volna egy színezett táskábadobós ajakápolót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

sebidori91

2019. augusztus 9.

Nem nagy szám, színezett hidratáló, nem túl tartós, annyira nem is hidratál, szerintem egy gyalogos labello is tud ilyet. Ezért az árért többet várnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

BTLaura

2019. július 4.

Egy nagyon kis visszafogott árnyalat (Super Strawberry) tulajdonosa vagyok. Épp csak megszinezi az ajkakat, de épp ezért szeretem. Nem túl tartós, és hiába az összes hidratáló összetevő, engem mégis képes szárítani, még megfelelő előkészítéssel együtt is, így ritkán nyúlok hozzá. Örölök, hogy kipróbálhattam, de nem venném újra, még akcióban sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

olivia7

2019. június 14.

Ajándékba kaptam a vásárlásom mellé és imádom nyárra. Nagyon könnyű viselet, kényelmes, ad egy kis színt az ajkaknak. Szerintem hétköznapokra tökéletes :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

PBHenrietta

2019. június 4.

Clinique megrendelés mellé választhattam ajándék mintának, az epres verziót kaptam végül. Jól ápolja az ajkaimat és imádom, hogy leheletnyi árnyalatot is ad nekik. :) A kiszerelése nagyon tetszik és praktikusnak találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

babuss

2019. május 15.

Nekem egy sötét rózsaszín van. Azt hittem szeretni fogom, mert könnyen fel lehet dobni a kocsiban, stb.
De nem jött be az állaga annyira. Nem oszlik el egyenletesen, tehát nem fed elég jól és picit darabos is.
De szép a színe és tartós, szóval azért használgatom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

De szép a színe és tartós, szóval azért használgatom.

anyujobbantudja

2019. április 16.

Egy paradicsomos árnyalattal tolom, annyira nem erős hogy zavaró legyen de hétköznapra lehelletvékony réteg is bőven elég. "Vastag" színe van. Nem olyan mint a nyakig zsíros retro labellok, szerencsére nem is szárít mint egy matt rúzs, én szoktam kenni rá egy vékony réteg színtelen ajakápolót is de anélkül is megállja a helyét. Tartósság: nem panaszkodok, ez az erős pirosas szín ragaszkodó és mégse keni össze a szűzmáriát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Lexi99

2019. március 4.

Meglepően kellemes, a színe nem túl hivalkodó mégis ad egy kis színt a számnak. Felvitele egyszerű, hatása természetes. Nagyon kellemes, finom balzsam, miután felkenem, olyan minta nem is lenne ott érzésre. Tartós is egy balzsamhoz képest. Szerencsére több színben birtokolhatom!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 4.

Antioxidánsok: Tocopherol

Színezék. Piros.