Clinique

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Évi, az összetevőket feltöltötte: juticicu, Módosítva: 2016. május 5.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

A testes, rendkívül tápláló stift olyan jótevőkkel van tele, mint a mango- és illipevaj. A száraz, érzékeny ajkaknak pont erre van szükségük ahhoz, hogy kellemes érzetűvé és selymessé váljanak.

16 természetes hatású, enyhe fényű színben kapható.

Smink ikonok: Clinique Chubby Stick

Clinique Chubby Stick - Two ton tomato
Ár: 2000 Ft , Eladó: zsofiab
Állapot: Kb 3-4x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges a Vígszínháznál vagy a Boraros ternel
Clinique Chubby Stick Mighty Mimosa 13
Ár: 2500 , Eladó: Ginger55
Állapot: Új , egyszer próbált, Helyszín: Tatabánya , fizetés: Előre utalás után postán maradó csomag vagy foxpost

wxy520

2020. június 8.

Nekem nagyon tetszik :) szép matt és természetes hatást hagy maga után :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Nekem nagyon tetszik :) szép matt és természetes hatást hagy maga után :)

Nonnerka

2020. június 6.

Tegnap előtt szereztem be egy mega melon (4) árnyalatot. A rúzsokat szeretném szeretni, de egyszerűen nem találok olyat, ami tartós és nem szárítja a számat. Utálom azt az érzést, amikor száraz a szám. Eddig yves rocher eper színű ajakbalzsamot használtam, de ő nem színez szinte egyáltalán. Arra vágytam, hogy ápolt legyen az ajkam, de egy kicsit definiáltabb legyen a kontúr, ne legyen olyan semmilyen a szám színe. Ezeket meg is adja, szép nude szín ez, ami feldobja az ajkamat, de nem adja az erős smink látszatát. Nem tartós, evést ivást nem bír ki, de ő nem matt rúzs, ezt nem is vártam tőle. Nem olcsó, viszont ha egy fél évet vagy többet kibír, és leosztjuk az árát a hónapokra, akkor már nem is vészi. Jó minőségű cucc, szép csomagolásban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

Odriuss

2020. április 24.

Meglepetés boxban volt anno, a mai napig használom, pirosas színben kaptam (Two ton tomato). Szeretem az állagát, nem szárítja a számat, a fedése nem túl erős és nem is túl tartós, nyárra nekem pont megfelelő arra, hogy legyen egy kis plusz színe a számnak. Teljes áron nem tudom, hogy megvenném-e.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

maow

2020. március 28.

Egy karácsonyi szett részeként jutottam hozzá deluxe size méretben, "Whole Lotta Honey" árnyalatban, ami egy nagyon természetes bézses/piszkos rózsaszín. Multifunkciós termék, mert fényes, mint egy szájfény,színt is ad, mint egy rúzs, és hidratáló, mint egy ajakbalzsam. Viszont mivel mind a három akar lenni egyszerre, pont ezért lesz az én szememben egy édes kis semmiség. A fényessége nem olyan intenzív, mint egy szájfényé, ráadásul az a kicsi is gyorsan lekopik; akárcsak az a minimális szín, amit ad, és a hidratáló hatása sem túl erős. Gyakran újra kell kenni, ezért gyorsan fogy. Ennek ellenére szívesen elhasználtam, értem, miért ennyire népszerű, és örülök, hogy kipróbálhattam, de nem fogom újravenni, inkább egy kedvezőbb árú alternatívát keresek helyette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

Lorna

2020. január 30.

Van nálam otthon minden lány alapfelszereléséből a rúzsból; minden lány alapfelszereltségénél kicsit több szín. Kicsit sokkal több szín.
De mégis ez az egyetlen rúzsfajta, amit a kollekciómból el is használtam az utolsó cseppig? színdarabkáig. Nagyon sokszor nyúlok érte reggel. És van egy a táskámban is- nekem aki kb. semmi sminket nem hord magánál.
Ad egy kis szín, hidratál, kellemes textúra. Nem tartós az tény, de nagyon egyszerű újra kenni. Nem kell bemenni miatta a mosdóba. Tükör nélkül (akár a buszon) egy nagy filctussal sminkelek. Poén, és teljesen elronthatatlan.
Egy Whopping Watermelon nevű árnyalatot használtam el, ami nem lett a kedvencem a szín, de ismerkedésnek a Chubby legendával jó volt.
És volt egy piros Chunky Cherry nevű árnyalat. A nagy Ő. Őt tartottam a táskában. Imádtam hogy kiköszübölte a - számomra a piros rúzs imádónak, a piros rúzs legnagyobb hibáját - hogy olyan macerásnak tartom az újrakenését. Bármikor tükör nélkül előkaptam, adott egy kis szint, pont annyit, hogy feldobja a sápadt ábrázatomat.
Belőle is elhasználtam egy egészet.
És tudom, hogy létezik olcsóbb, hasonló tudású Chubby "inspirálta" verzió - Catrices verziót próbáltam, azt nem éreztem ilyen kellemesnek/hidratálónak nem is használtam annyit. Szóval biztos van másik jó a többi koppintásából, és tényleg drága, de végülis ő volt az eredeti, a többi másolat nélküle nem is létezne. :)
Update : A félig őrült csajszi AZAZ Én:) tavaly karácsonyi különkiadásban megvette a 20 darabos mini kollekciót díszcsomagolásban, és ahogy Edith Piaf énekli franciául : Je ne regrette rien vagyis Semmit se bánok. Úgyhogy ha néha van pár verzió ami különösebben belopná magát a szívembe jövök írni róla.
Nagy kedvencekké lett eddig a Richer Raisin - ilyen olaszos Dolce Vitás sötétebb barna árnyalat, egyetlen hátránya, hogy tükör ezt nélkül nem vinném fel mert néha foltosan megy fel az ajkakra, amit persze 10 mp alatt tud korrigálni az ember - ha látja.
A Fuller Fig barnás beütésű My Lips But Better szín. Egy fokkal merészebb mint a sima My Lips But Better a sötét épp most ettem csokit, és csak ilyen a szám magától - Milka Csokis Gyárilag beütésű színe miatt. (Richer Raisinnél ez világosabb) Ezt is szívesen megvenném nagy verzióban.
A Curviest Caramel intense verziót tartom még egy nagyon szép nude-nak az ilyen sápadt bőrű, világosabb barnahajú egyéneknek, min Moi (Én) .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

Belőle is elhasználtam egy egészet.

HeniM

2019. december 14.

Én nagyon szeretem, mert nincs időm sminkelni/megigazítani sokszor munkába, de valahogy nézzek is ki (főleg télen), akkor a legjobb. Nem nyalom a szám, így sokáig tart, gyűjtöm a színeket. Kedvencem a cherry és a watermelon <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

PIppa88

2019. november 14.

Szerettem volna szeretni de nem jött be :( egyet elhasználtam és még egy árnyalatnak adtam esélyt de az én számat extrém szárítja sajnos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Renike2010

2019. november 14.

Aki nem szereti a rúzst annak tudom ajánlani. Én imádom ezt a terméket, mivel csak kevés sminket használok. Szép a színe. Nyár típusoknak ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

zsofiab

2019. november 5.

Nekem a Two ton tomato árnyalat van meg, lehet hogy nem az én színem, mert kicsit narancssárgás, ami nem hiszem, hogy jól áll és lehet, hogy ez (is) a baj vele, de ezen kívül olyan mintha foltosan kenné be a számat, egyáltalán nem egységes a végén és nagyon könnyen le is jön. Sajnos lehet, hogy eladás lesz a vége, pedig nagyon szerettem volna egy színezett táskábadobós ajakápolót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

sebidori91

2019. augusztus 9.

Nem nagy szám, színezett hidratáló, nem túl tartós, annyira nem is hidratál, szerintem egy gyalogos labello is tud ilyet. Ezért az árért többet várnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Antioxidánsok: Tocopherol

Színezék. Piros.