Clinique

Ár:   8200 Ft és 15 500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creamchito, Módosítva: 2018. június 25.

Ár:   8200 Ft és 15 500 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 125 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek

A 3-Step Skin Care System harmadik lépése

Hihetetlenül könnyű, vizes zselé, amely 24 órás hidratálást, valamint szennyezés elleni védelmet biztosít.

Clinique Dramatically Different Hydrating Jelly 115ml + Aktív koncentrátum fáradt bőr kezelésére 10ml
Ár: 8000 Ft , Eladó: roseandblack

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

SkinCareBudapest

2022. június 27.

Vízbázisú, valóban nagyon folyékony hidratálózselé. Pozitívuma, hogy lehetőség van kombinálni a termék összeállítását, így mindenki maga választhatja ki, hogy mely bőrproblémáját szeretné kezelni. Én az ACC Pores & Uneven Texture (kék színű) aktív koncentrátumot választottam, ami csökkenti a pórusok láthatóságát és a bőr szerkezetét javítja. A reggeli rutinom részeként használom mindennap a fényvédő előtt. Zselés állagától függetlenül minimális elegendő a felvitelkor, hamar beszívódik, nem hagy ragacsos, fullasztó érzetet maga után. Tartós alapozóval és a mindennapos minimális púderrel sem lépett reakcióba, szépen teszi a dolgát. A kombinált bőrömet éppen annyira hidratálja amennyire szükséges, egy normál, száraz bőrre biztosan nem elegendő hidratálókrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 27.

Andrea9191

2021. december 8.

A narancssárga patronnal használom, most járok a végénél, úgyhogy tesztelem már egy jó ideje. Igazából semmi olyan hatalmas extra, hogy ezt mindenképpen be kellene szereznie valakinek és beépítenie a rutinjába, ugyanúgy rendesen kell utána még egy arcápoló, mert ez nem igazán arra készült, hogy önmagában is jól működjön (mondjuk talán még zsíros bőrön működhet is). A narancssárga patronról annyit, hogy amúgy nem túl sok jön ki belőle egy nyomás alkalmával, úgyhogy nem igazán tudom mennyi hatóanyag jut belőle egy használatra, ha valaki az erősebb szérumokhoz van szokva, annak nem hiszem hogy a kis patron kivált bármit is, tehát azért azt nem mondanám hogy 2 lépés egyben.

Én mégis nagyon szeretem használni, és nekem bevált azzal a módszerrel, ahogy én szoktam felvinni, nagyon jól hidratál, puha és nem zsíros/ragacsos a bőr utánna, és abszolút nem okoz pattanásokat sem. Először általában valamilyen szérumot használok, aztán viszem fel ezt és végül valamilyen arckrémet. Sose okozott problémát, amikor esetleg érzékenyebb volt a bőröm vagy valami pattanás kijött, akkor is bátran mertem használni. Szóval azoknak működhet jól akár száraz bőrön is, akik szeretnek egy ilyen extra lépést belevinni az arcápolási rutinjukba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 8.

Lina14

2021. október 16.

Egy kis adagot kaptam kipróbálásra de sajnos nem igazán tetszett meg, nem extra, főleg nem ennyiért

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 16.

danyadi77

2021. augusztus 22.

Ajándékba kaptam egy utazókiszerelést. Most nyaron sokat hasznaltam strand utan többször is egy kis hidratalas reményében. Nem rossz, de nem oszt, nem szoroz, elhasználom, dé ennyi.Moisture surge-t jobban szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 22.

Pomelo

2021. augusztus 12.

Nem oszt, nem szoroz, hogy használom-e, bár felkenni jól esik. A moisture surge az én bőrömet sokkal érezhetőbben hidratálja. Kicsit fénylik is tőle a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 12.

nagyilda

2021. május 23.

Hidratálást nem,sokkal inkább húzódó bőrt érzek utána.
Számomra teljesen haszontalan termék sajnos... Jobbra számítottam ettől a márkától, ez az első vásárlásom tőlük, de lehet az utolsó is. (mivel a szett többi része sem vált be)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 23.

Hidratálást nem,sokkal inkább húzódó bőrt érzek utána.

vadvirag919

2021. május 7.

Első körben vettem egy kis tubusos verziót, ami 2-3 hét alatt fogyott el. Nem ez lett a kedvencem, hanem az oil free sárga verzió, de ahogy használtam egyre jobban értékeltem ezt is. Az első pár alkalommal úgy tűnt, irritálni fog, kijött 1-2 pici piros pötty, de nem lett igazam. Mire elfogyott a tubus tök sima volt az arcom, egyszínű és megfelelően hidratált. (Ezért vettem itt egy nagy kiszerelést szürke patronnal - erről majd updatelek.)
Az állaga nagyon folyós, és sajnos nem szívódik be olyan könnyen és gyorsan, mint szeretném - azaz nem 2,5 p mint a másik xD. Illetve nap végére előfordult némi fényesedés is. Azt hiszem, nekem ez szeles hidegben lesz jó, melegebb időben nem olyan komfortos, mint a sárga. Viszont talán ez jobban hidratál.
Az összetevők alapján rajtam nem kellene működnie, se a napraforgó olajjal, se az árpával nem túl jó a kapcsolatunk, mégsem történt semilyen katasztrófa, mint amit az itteni vélemények alapján vártam. Nekem ez az ID vonal bejött, imádom őket, végre szívesen hidratálok, és nem tocsog az arcom utána hála ezeknek a tényleg könnyű (!!!) formuláknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

ZsapirPepi88

2021. április 7.

Nagy remenyeket fuztem hozza, kar volt :( A boromon piros pattanasok/fajdalmas kis dudorok jelentek meg a hasznalat utan masnap amig tobb napig ektelenkedtek a fejemen. Fel evig probalkoztam vele, de egyertelmuen mindig ettol jott elo ez a problema. Gyorsan beszivta a borom, de ilyen gumialarc szeru lett tole par orara. Sohatobbet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 7.

Lylien

2021. március 25.

Nagy csalódás. Közvetlenül arctisztítás után, tiszta bőrre vittem fel, több napig próbálkoztam, nem sminkeltem rá, de pattanásokat okozott, úgyhogy itt a vége. Zsíros nem, de túlságosan fényes lett tőle az arcom.
Hidratálást ígér, de inkább “összeesett” tőle a bőröm. Mielőtt kipróbáltam, elégedett voltam az arcommal, egészséges, sima, egységes volt a bőröm, most viszont pattanásos, egy-két helyen pirosabb, minden pórusom látszik...
Több hónapja problémamentesen a megszokott termékeket használtam, csak ez volt új, úgyhogy egyértelmű, hogy ez okozta, bár számomra is hihetetlen, hogy ennyire rossz. Összességében rosszabbul néz ki a bőröm, amióta használtam.

Nem ajánlom és a sajátom is lehet, hogy a kukában landol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

Nem ajánlom és a sajátom is lehet, hogy a kukában landol.

Tavasz tündér

2021. március 19.

A szérumos, patronos változatot szerettem volna megvásárolni, de mielőtt beruházok egy drágább termékre szeretem kipróbálni. Egy kissebb verziót rendeltem próbának és milyen jól tettem. Nem tudtam elhasználni. Igazából nem látom értelmét, nem tudom mire felhasználni. A márka moisture surge hidratálóját nekem semmi nem übereli, ez hozzá képest nulla. Még csak felszíni hidratálást sem adott a kombinált bőrömnek, olyan mintha felkentem volna egy primert a smink alá. Kissé ragad, mikor viszont megszárad nekem olyan érzésre, mintha géles pakolás lenne rajtam, amitől húzódik a bőröm és nem lélegzik alatta. Hagy valami kellemetlen réteget, ráasásul úgy láttam ki is pattogtam itt ott tőle. Én hidratálónak nem ajánlom, százszor jobb termékei vannak a márkának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Butylene Glycol, Glycerin, Sucrose, Sodium Hyaluronate, Hydroxyethyl Urea, Sorbitol, Caprylyl Glycol, Trehalose

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Az Atlanti-Óceánban és a Földközi-Tengerben élő barnamoszat féle kivonata.  Általában az algakivonatok sűrítőszerek, vízmegkötő anyagok vagy antioxidánsok, ez a konkrét barnamosztat kivonat viszont állítólag védi a bőrt a környezeti szennyeződésektől és javítja a bőr ellenállóképességét.

Térfogatnövelő segédanyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.