Clinique

Ár:   8200 Ft és 15 500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creamchito, Módosítva: 2018. június 25.

Ár:   8200 Ft és 15 500 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 125 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek

A 3-Step Skin Care System harmadik lépése

Hihetetlenül könnyű, vizes zselé, amely 24 órás hidratálást, valamint szennyezés elleni védelmet biztosít.

Clinique Dramatically Different Hydrating Jelly iD
Ár: 9.000 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Kipróbált , Helyszín: Budapest, Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel
Clinique Dramatically Different Hydrating Jelly 125ml
Ár: 9000 , Eladó: Zizi0119
Állapot: bontatlan, Helyszín: budapest, fizetés: személyesen vagy foxpost

Patt94

2020. július 16.

Használtam a sárga változatát is, azt is nagyon szerettem, de ezt jobban szeretem, mert ez nem csillog miután a bőröm beszívta. Többen panaszkodnak, hogy nekik nem hidratál eléggé, nos természetesen, ha valaki kevés vizet iszik, akkor azt nem fogja pótolni, de más sem. Van ennél erősebb hidratálója sok márkának a Cliniquenak is, de egy fiatal 40 alatti vagy egy egészséges 45-50 alatti bőrre ez bőven elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

Pikk

2020. július 5.

Szerintem ezt a ddm ügyet sokan félreértik. A ddm (lotion, gel, jelly) nem olyan hidratáló, amivel a rutinunkat befejezzük. A ddm-et nem arra találták ki, hogy sokáig benntartsa a nedvességet a bőrben. Ez 3 lépéses program harmadik lépése, ami arra van elvileg, hogy bejuttassa a bőrbe a nedvességet és megnyugtassa a bőrt az exfolialó hatású tonik után. Úgyhogy aki ezt vagy a sárga társait hidratáló krémként használja, az nem véletlenül érzi azt, hogy "kevés". Én használtam már mindegyik verzióját, ezt a jelly-t most nyáron először, és nyáron tetszik, hogy ilyen könnyen beszívódik, szeretem. És teszek rá hidratálót, mert azt nem helyettesíti ugye. Van hozzá narancssárga ID-m is, nem igazán tudom megmondani, hogy van-e hatása, szerintem az inkább a cool faktor hordozója. De maga a ddm jó dolog, meg az egész 3 lépéses program.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 5.

grund

2020. július 1.

A clinique DDMG sárga krém az alap hidratálóm, szérum fölé, testesebb krém alá az megy sok éve. Erre a gélre a szexi patronos megoldás miatt csábultam el (baromi jól néz ki), de kár volt. Sokkal kevésbé érzem hidratálónak, hiába zselé, mégis mintha kevésbé szívódna be. A bőröm nyugtalanabb, amikor ezt használom, a felszíne pedig száraz marad. Egyszer talán elfogy.. A 3 csillag a formatervezőknek jár.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

vfejes

2020. június 25.

Patronnal van most kb egy életre szóló tartalékom, sikerült lecsapnom a webes ajándék akción, egyet vettem a zsibin és egyet még régebben. A narancs színű patronost próbáltam idáig és én imádom. Méltatlanul van lehúzva, nem igazán értem miért...

1. Nekem az adagolóval semmi bajom. Valóban, száraz a bőröm, de ennél kevesebb cuccot nem tudok magamra kenni, mert mire levegőt veszek, eltűnt. Nem köpköd és egyáltalán nem kényelmetlen. Avatatlan használónak valóban soknak tűnhet az adag, de nem az (nekem).

2. Alapvetően nagyon fehér bőrű vagyok és mindig szőke voltam. Az a remek téli fakó szürke típus, aki nyáron marha jól fest, de októbertől végem. Nah, nekem ezt is megoldotta (bár igaz, a sport is segít).

3. A krémek előtti vízpótlásra tökéletes. Őszintén, nem is gondoltam másra használni. Így vagyok a moisture surge új koncentrátumával is, nem magában való.

Ezek alapján nálam ez a zselé szuper. Szelingernek viszont plusz pont azért, hogy ha 40 fokos meleg lesz, nyilván én sem fogok rétegezni. A július közepétől augusztus végéig tartó kánikula időszakát egyetlen hidratáló tudja a szívemben elfoglalni 18 éves korom óta, ez a moisture surge zselés krémje. Abból is a *5-ös annak a tubusos verzója.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 25.

szeliger

2019. június 26.

A patronos rendszerrel együtt próbáltam ki, de mielőtt beletettem volna a patront, azelőtt magában is próbálgattam. Alapvetően jó kis hidratáló, könnyen beszívódik, a nyári időszakban elegendőnek bizonyul. Olyan, mint egy szomjoltó, azonnal puhább és hidratáltabb lesz tőle a bőr. A hatás ugyan gyors, de nem túl tartós, olyan kis fiataloknak kitalált könnyed formula. Mivel van a Clinique-nek ebben a kategóriában egy sokkal jobb terméke (legalábbis én ide sorolom és itt érhető el: https://kremmania.hu/kremek/clinique-moisture-surge-hydrating-supercharged-concentrate , na ez nálam az öt csillagos), ennek a zselének csak négy csillagot osztok ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 26.

Vyvcsyke

2019. június 18.

Tavasszal szereztem be ennek a krémnek a 125 ml-es változatát eléggé akciósan. Nem zsírosít és nem fénylik tőle a bőröm, nekem hidratál is. Az adagolása praktikus, bár néha ha erősen nyomom meg kicsit túlspriccel. Egész nap érzem az arcomon, hogy hidratált és puha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

orchidea8627

2019. május 4.

Nagyon klassz kis könnyű hidratáló gél. Évekkel ezelőtt nagy kedvencem volt a sárga gél verzója, de az hagy maga után egy mesterségesen sima, szilikonos érzést amit annyira már nem kedvelek, így nagyon kíváncsi voltam hogy ez az új átlátszó zselé milyen lesz. Az erősen vízhiányos bőröm hihetetlenül gyorsan beissza és hagy maga után egy nagyon picit tapadós érzetet, ami számomra abszolút nem kellemetlen, szerintem erre lehet a legjobban sminkelni. Nem ragad, hanem olyan hidratált érzetű lesz tőle a bőröm, anélkül hogy olyan selymes érzetet adna mint egy klasszikus, szilikonokkal telepakolt krém. Tavaszra, nyárra nekem smink alá elegendőnek tűnik, estére még rétegezek rá egy táplálóbb krémet, olajat is. Én nagyon megszerettem, biztosan fogok még venni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

senskin

2018. december 4.

A gél jó, de kevés! A kombinált zsíros bőrömre is kevés! Hidratálóval együtt is, szóval télre kevés lehet. Nagyon rá kell hidratálni, szépen beszívódik. Kellemes, hatásos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

Scara

2018. november 27.

Nagyon kedvező áron jutottam hozzá és a Moisturizing Gel-hez is a Black Friday akció keretén belül. Pár nap alatt a kedvencem lett: illatmentes, gyorsan beszívódik, feltölti a bőröm és nem ragad. Igaz, én használom utána a hidratáló gélt is, de a kettő együtt tökéletesen működik. Semmi irritációt nem tapasztaltam és szépen lehet rá sminkelni is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Kumiko721

2018. november 23.

Ausztriában vettem, mikor még itthon nem volt kapható. Rendkívül jó termék, azóta minden nap ezt használom. Csak úgy issza a bőröm, persze hidratálásra kevéske, ha nagyon száraz a bőröd. Viszont tényleg véd a mindennapi szennyeződésektől. Sokkal jobb mint a krémes tervére. NAGYON AJÁNLOM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Butylene Glycol, Glycerin, Sucrose, Sodium Hyaluronate, Hydroxyethyl Urea, Sorbitol, Caprylyl Glycol, Trehalose

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Az Atlanti-Óceánban és a Földközi-Tengerben élő barnamoszat féle kivonata.  Általában az algakivonatok sűrítőszerek, vízmegkötő anyagok vagy antioxidánsok, ez a konkrét barnamosztat kivonat viszont állítólag védi a bőrt a környezeti szennyeződésektől és javítja a bőr ellenállóképességét.

Térfogatnövelő segédanyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak