Clinique

Ár:   8200 Ft és 15 500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creamchito, Módosítva: 2018. június 25.

Ár:   8200 Ft és 15 500 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 125 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek

A 3-Step Skin Care System harmadik lépése

Hihetetlenül könnyű, vizes zselé, amely 24 órás hidratálást, valamint szennyezés elleni védelmet biztosít.

Ár: 1500 , Eladó: Kobayasi
Állapot: Új, bontatlan., Helyszín: XVII. kerület, fizetés: --
Clinique Dramatically Different Hydrating Jelly/15 ml - utazó méret
Ár: 2000,- Ft , Eladó: Sunny23
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Megbeszélés szerint

nagyilda

2021. május 23.

Hidratálást nem,sokkal inkább húzódó bőrt érzek utána.
Számomra teljesen haszontalan termék sajnos... Jobbra számítottam ettől a márkától, ez az első vásárlásom tőlük, de lehet az utolsó is. (mivel a szett többi része sem vált be)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 23.

Hidratálást nem,sokkal inkább húzódó bőrt érzek utána.

vadvirag919

2021. május 7.

Első körben vettem egy kis tubusos verziót, ami 2-3 hét alatt fogyott el. Nem ez lett a kedvencem, hanem az oil free sárga verzió, de ahogy használtam egyre jobban értékeltem ezt is. Az első pár alkalommal úgy tűnt, irritálni fog, kijött 1-2 pici piros pötty, de nem lett igazam. Mire elfogyott a tubus tök sima volt az arcom, egyszínű és megfelelően hidratált. (Ezért vettem itt egy nagy kiszerelést szürke patronnal - erről majd updatelek.)
Az állaga nagyon folyós, és sajnos nem szívódik be olyan könnyen és gyorsan, mint szeretném - azaz nem 2,5 p mint a másik xD. Illetve nap végére előfordult némi fényesedés is. Azt hiszem, nekem ez szeles hidegben lesz jó, melegebb időben nem olyan komfortos, mint a sárga. Viszont talán ez jobban hidratál.
Az összetevők alapján rajtam nem kellene működnie, se a napraforgó olajjal, se az árpával nem túl jó a kapcsolatunk, mégsem történt semilyen katasztrófa, mint amit az itteni vélemények alapján vártam. Nekem ez az ID vonal bejött, imádom őket, végre szívesen hidratálok, és nem tocsog az arcom utána hála ezeknek a tényleg könnyű (!!!) formuláknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

ZsapirPepi88

2021. április 7.

Nagy remenyeket fuztem hozza, kar volt :( A boromon piros pattanasok/fajdalmas kis dudorok jelentek meg a hasznalat utan masnap amig tobb napig ektelenkedtek a fejemen. Fel evig probalkoztam vele, de egyertelmuen mindig ettol jott elo ez a problema. Gyorsan beszivta a borom, de ilyen gumialarc szeru lett tole par orara. Sohatobbet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 7.

Lylien

2021. március 25.

Nagy csalódás. Közvetlenül arctisztítás után, tiszta bőrre vittem fel, több napig próbálkoztam, nem sminkeltem rá, de pattanásokat okozott, úgyhogy itt a vége. Zsíros nem, de túlságosan fényes lett tőle az arcom.
Hidratálást ígér, de inkább “összeesett” tőle a bőröm. Mielőtt kipróbáltam, elégedett voltam az arcommal, egészséges, sima, egységes volt a bőröm, most viszont pattanásos, egy-két helyen pirosabb, minden pórusom látszik...
Több hónapja problémamentesen a megszokott termékeket használtam, csak ez volt új, úgyhogy egyértelmű, hogy ez okozta, bár számomra is hihetetlen, hogy ennyire rossz. Összességében rosszabbul néz ki a bőröm, amióta használtam.

Nem ajánlom és a sajátom is lehet, hogy a kukában landol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

Nem ajánlom és a sajátom is lehet, hogy a kukában landol.

Tavasz tündér

2021. március 19.

A szérumos, patronos változatot szerettem volna megvásárolni, de mielőtt beruházok egy drágább termékre szeretem kipróbálni. Egy kissebb verziót rendeltem próbának és milyen jól tettem. Nem tudtam elhasználni. Igazából nem látom értelmét, nem tudom mire felhasználni. A márka moisture surge hidratálóját nekem semmi nem übereli, ez hozzá képest nulla. Még csak felszíni hidratálást sem adott a kombinált bőrömnek, olyan mintha felkentem volna egy primert a smink alá. Kissé ragad, mikor viszont megszárad nekem olyan érzésre, mintha géles pakolás lenne rajtam, amitől húzódik a bőröm és nem lélegzik alatta. Hagy valami kellemetlen réteget, ráasásul úgy láttam ki is pattogtam itt ott tőle. Én hidratálónak nem ajánlom, százszor jobb termékei vannak a márkának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

mizantrop

2021. február 27.

A kék patronnal használom már fél éve és nekem nagyon bevált. Reggel használom, két pumpálásnyi pont elég belőle, nagyon kellemes érzés felkenni, jól beissza a bőröm. Az eredmény üde, hidratált bőr, jól lehet rá sminkelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 27.

Julcsibogar897

2021. február 6.

Én a lila patronnal használom, de hát semmi csodát nem művel a bőrömmel. Felkenés után kissé ragacsos is, télen, amikor extra hidratálásra vágyik a bőröm, önmagában nagyon kevés.
Amúgy kvázi az összes clinique termék szét van marketingelve, de a kívánt hatásokat nem hozzák. Vagy nagyon rosszak, vagy ilyen elmegy kategória...
Pozitívumként azt tudnám mondani, hogy sokáig kitart, illetve a szavatossága is 24 hónap felbontás után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

Bocse

2021. január 11.

Én el vagyok tőle ájulva! Ajándékba kaptam, mert nem válaszoltak egy rendeléssel kapcsolatos levelemre. Nappalra általában nem szoktam tudni hidratálót felrakni de ez annyira jól esik reggelente és akár sminkalapnak is szuper lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 11.

Egykettoharom

2020. december 27.

A kis lila töltelék cuccal használom. Nem rossz, de nem vagyok elájulva sem tőle. Hideg időben már kevésnek érzem. A klasszikus dramatically differentet sokkal jobban szerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

Honeyhair

2020. december 24.

Az INCI-je nem lenne rossz, de ha csak ezt nézném, nagyon melléfognék. Számomra azon termékek közé tartozik, amelyekről nem értem, mivégre vannak a világon. Elvileg illatmentes, gyakorlatilag kellemetlen, alkoholra, vegyszerre emlékeztető szaga van. Elvileg 24 órás hidratálást nyújt, gyakorlatilag olyan, mintha bekenném az arcomat vízzel, ami pár perc múlva elpárolog. Elvileg "dramatically different", gyakorlatilag teljesen átlagos. Ennél még az Uriage Water Jelly is jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 24.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Butylene Glycol, Glycerin, Sucrose, Sodium Hyaluronate, Hydroxyethyl Urea, Sorbitol, Caprylyl Glycol, Trehalose

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Az Atlanti-Óceánban és a Földközi-Tengerben élő barnamoszat féle kivonata.  Általában az algakivonatok sűrítőszerek, vízmegkötő anyagok vagy antioxidánsok, ez a konkrét barnamosztat kivonat viszont állítólag védi a bőrt a környezeti szennyeződésektől és javítja a bőr ellenállóképességét.

Térfogatnövelő segédanyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak