Clinique

Ár:   7400 Ft és 14 400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. január 20.

Ár:   7400 Ft és 14 400 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 125 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Bőrgyógyászok által kifejlesztett formula, mely kombinálja az olajmentes hidratálást a bőrerősítő összetevőkkel.Mindennapos hidratálás az erősebb és fiatalabb bőrért.

Ár: 3500 Ft , Eladó: KKkk22
Állapot: Több mint a fele megvan, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalás után postával küldöm (+posta ktg)
Clinique 3 lépés tisztító arcápoló szett
Ár: 5500 Ft , Eladó: kisjulis
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest VIII. kerület, fizetés: Személyes átvétel esetén készpénzben, postázást vállalok banki előreutalás esetén
HDorina

2019. szeptember 7.

Kb. 3-4 éve kipróbálás céljából vettem meg a 3 lépéses mini, 30 ml-es kiszerelést, egy csomagban. Ár érték arányban én csalódtam benne. Nem tudott többet a hidratálókrém, mint egy drogériás társa. Hidratálta a bőrt, de a pórusokon nem finomított és nem is szűkültek. A bőr zsírosodását sem csökkentette. Sajnos akármennyire drága egy termék, ha lakosságilag meg lehet vásárolni, nagy változást ne várjuk tőlük.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

saparet

2019. augusztus 8.

Én szeretem, ha egy arckrémnek van illata, ez nagyon hiányzik, de ez a termék nem arra lett lefejlesztve, hogy illatozzunk utána. Szuper gyorsan beszívódik, és nyáron teljesen elég az én arcbőrömnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Lyne

2019. július 30.

Mi ez?? De most komolyan kérdem! MIEZ?? Ugyanis én ennél értelmetlenebb terméket még életemben nem láttam..!! Tavaly végeztem ki egy 50 ml-es kiszerelést, DE télen nem hidratált eléggé, ezért muszáj voltam hidratáló krémet használni rá! Értitek??:D Hidratáló krémet a hidratáló gélre!:D Nade, gondoltam sebaaaaj, milyen jól fog jönni nyáron ez a géles cucc.. viszont nyáron meg nem szívta be a bőröm.. Nem hittem el!!! Végül, (ahogy manapság mondják :D), az "éjszakai rutinomba" nyomtam bele, csak hogy végre elfogyjon, de az ég egy adta világon, semmilyen változást nem tett az arcommal. Egyszerűen tényleg nem értem, hogy ez mire jó?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 30.

Sompi1

2019. június 15.

Elégedett vagyok vele, főleg meleg időben. Zsíros, vízhiányos bőrömet jól hidratálja. Nagyon könnyű, gyorsan felszívódó krém.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 15.

mrsnora

2019. április 29.

A melegebb idők beköszönttével az én bőrömnek pont elég hidratálást nyújt, bár szerintem a krém a tudásához képest eléggé túl van árazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

sandyh

2019. március 24.

Télire nem hidratál eléggé viszont most a melegebb időkben ennél vastagabb hidratálót nem bírok elviselni. A bőrömnek ilyenkor bőven elég télen viszont nagyon kevés. Előfordulhat, hogy később még újraveszem vagy ha elfogy. Már csak kevés van belőle. Télire és hideg időkben nem, nem és nem. De melegebb időkben az én bőrömnek bőven elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 24.

Lexi99

2019. január 21.

Kellőképpen hidratál, a tonik után igazi megnyugvás az arcomnak. Bár szükségem van az alapozó alá egy másik krémre is, meg vagyok vele elégedve, 2-es bőrtípusra bevállt.
Az illata nagyon furi, csak azért nem 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 21.

Az illata nagyon furi, csak azért nem 5 csillag.

Sanni05

2019. január 10.

Nagyon szerettem volna szeretni, de számomra ez a krém hatalmas csalódás. Az én vízhiányos bőrőmnek ez édes kevés, olyan mintha semmit se kennék rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Toposz

2018. december 3.

Én teljesen ledöbbentem, hogy ez ilyen jó! A rutinom utolsó eleme reggel-este. Felszíni vízhiányos, de alapvetően olajos és érzékeny a bőröm.
Mivel több ételre is érzékeny vagyok, amire időnként nem figyelek teljesen katonásan oda, így előfordulnak csúnyább gyulladások az arcomon. Természetesen semmilyen terméktől nem elvárható, hogy ezt kezelje, viszont úgy vettem észre, hogy ez a krém szépen nyugtatja, és kordában tartja őket. Illetve előzőleg PC-s arckrémet használtam, de azzal időnként az orcámon szárazabb, a homlokomon pedig továbbra is zsíros volt a bőr. Ez a krém szépen egységesíti az arcomat. A hidratálása is elég számomra, bár használok még fölé fényvédőt és sminkelni is lehet rá, az alapozómmal sem veszik össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

gaimanna

2018. november 28.

Nagy kedvencem ez a krém. 3 lépéses szett részeként próbáltam ki többször is, mindkétszer nyári-őszi időszakban. Hihetetlenül gyorsan beszívódik, kellemes érzés viselni, nem fényesedik ki a bőröm, nem lettek tőle kis puklijaim, nem irritálta egyszer sem a bőrömet, és jól hidratál. Látványosan javult a bőrképem, mialatt használtam - hogy csak a krémtől, vagy a 3 lépéses szettől, azt nem tudom. :D Most újrarendeltem, ezúttal csak a krémet, nagyobb kiszerelésben, viszont nem tudom, hogy a téli időszakban elég lesz-e... tavasztól ősz végéig viszont fantasztikus! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Antioxidánsok: Polygonum Cuspidatum Root Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Saccharomyces Lysate Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Glycerin, Saccharomyces Lysate Extract, Trehalose, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Lásd Tripeptide-32

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Térfogatnövelő segédanyag.

Felületi hártya képző anyag.

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Színező anyag. (Piros)