Clinique

Ár:   7400 Ft és 14 400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. január 20.

Ár:   7400 Ft és 14 400 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 125 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Bőrgyógyászok által kifejlesztett formula, mely kombinálja az olajmentes hidratálást a bőrerősítő összetevőkkel.Mindennapos hidratálás az erősebb és fiatalabb bőrért.

Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion+ 200ml
Ár: 10000 , Eladó: Szimic
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel kp
Clinique Dramatically Different Moisturizing Gel 125ml
Ár: 9000 , Eladó: Zizi0119
Állapot: bontatlan, Helyszín: budapest, fizetés: személyesen vagy foxpost

Nixe

2020. június 4.

Nagyon hamar beszívódik és egész szép lesz tőle a bőröm. Szeretem. Tavaszi/nyári ápolónak tökéletes, bár egy SPF 30-at még elbírna a termék, hogy ne kelljen külön fényvédőt használni vele. Télire sajnos önmagában kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Katia88

2020. május 6.

Egy pontot csak azért vonok le, mert sokkal olcsóbban is lehet hasonló minőségű krémet kapni. Hidratál, könnyű, gyorsan beszívja bőröm. Mindenképp kell fölé fenyvédő, de Én mondjuk minden fölé teszek :). Szerintem a The Ordinarynek is rengeteg hasonlóan jó terméke van, negyed áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

maow

2020. március 28.

Dehidratált, kombinált bőrre tökéletes! Teljesen beszívódik, mélyen és tartósan hidratál, vagyis a hidratáltság nem csak a következő arcmosásig tart, ráadásul egyáltalán semmilyen ragacsos érzést nem hagy maga után, de tényleg semmit. Télre elsőre kevésnek hittem, de mivel használok hidratáló tonikot és szérumot is, egyáltalán nem volt kevés. A pumpás kiszerelés nagyon kényelmessé teszi a használatát, meg hát sokkal higiénikusabb egy belenyúlós tubusnál. Egy 125 ml-es kiszerelést elhasználtam, de újra fogom venni, annyira szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

Makk Zsuzsó

2020. március 19.

Pompás alap hidratáló, ami a szilikontartalma miatt felér egy primerrel. Pillanatok alatt beszívódik, rétegezős rutinban tökéletesen hidratál, nem zsíros, nem csillog utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 19.

Letticsek

2020. február 19.

Ajándékba kaptam szettben a lemosó géllel és tonikkal együtt. Nagyonnagyon szerettem, csak sajnos nekem nagyon drága mindennapos használatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

kremekreme

2020. január 23.

3 lépéses szettben használtam. A tonik és a lemosó nem vált be. A krém viszont csodás! Zsíros T-vonalnak búcsút inthettem, még nyáron is kordában tartja a bőrömet, amikor hamar bezsírosodik. Több, mint 1 éve használom, nagyon ajánlom! Télen nem elég a hidratálása, de ez érthető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

bvbv

2020. január 12.

Sima hidratáló! Semmi különösebb hatását nem érzem, picit csalódás :( Ami nagyon pozitív hogy hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

molivi

2020. január 11.

Karácsonyi szettben vettem meg, nekem nagyon bevált minden téren. Könnyed krém, nem tömíti el a pórusaim, nem lesz ragacsos hatása szinte egyből beszívja a bőröm. Én biztosan újra veszem majd. Én us a 3 lépcsős szettként használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 11.

HeniM

2019. december 14.

3 lépéses csomaggal használom 13 éves korom óta, a legjobb. Tökéletes télen-nyáron. Nem vastag, nem vékony réteget ad, elég belőle nekem egy pumpányi is. Újravevős örökre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

bee1

2019. november 20.

Én is a 3 részes mintacsomag tagjaként ismerkedtem meg vele. A 3 termék közül ezt megvettem normál kiszerelésben is. Tetszik a bőrömnek, hamar beszívódik. Eddig (novemberig) jól táplál, az orrom körül nem szárad ki a bőröm. Azonban én is félek, hogy a hidegebb időben nem lesz elég, de reménykedem.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 20.

Antioxidánsok: Polygonum Cuspidatum Root Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Saccharomyces Lysate Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Glycerin, Saccharomyces Lysate Extract, Trehalose, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Lásd Tripeptide-32

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Térfogatnövelő segédanyag.

Felületi hártya képző anyag.

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Színező anyag. (Piros)