Clinique

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mczirjak, Módosítva: 2015. április 1.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Megjelenés éve: 1997

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: narancs, indiai mandarin, szilva, vérnarancs, alma, bergamot, orchidea, frézia, gyöngyvirág, rózsa, mimóza, liliom, magnólia, ámbra, pézsma

Ár: 5.000 Ft , Eladó: Zsofia27
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: CSAK személyes átvétel/foxpost
Ár: 7000ft + 685ft postán maradóra , Eladó: petra81
Állapot: Használt, Helyszín: Kiskőrös, fizetés: Postán maradóra küldöm banki utalást követően
Lilu003

2019. szeptember 10.

Hétköznapi vidám kis illat. Nemrég mintát rendeltem belőle az emlékek miatt, de sokkal jobbra emlékeztem. Nagyon erős, virágos illat, ennek ellenére nappali viseletnek gondolom. Nem rossz, de vannak ennél sokkal jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

SzabEmma

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 15.

Ez az a tipikus illat amit nem mindenki használhat mert mimóza van benne és az vagy nagyon jó vagy nagyon rossz

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Juca84

2019. július 26.

Nagyon szeretem, nagyon vidám nyári parfüm.. kicsit fanyar, gyümölcsös.Lehetne tartósabb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 26.

Kinga79

2019. február 13.

Nagyon büdös.

UPDATE: nekem volt kb 15 évvel ezelőtt és úgy maradt meg benne, hogy büdös, ezért is ezt írtam róla. Pár napja kíváncsiságból fújtam a csuklómra az egyik Müllerben és meglepődtem, mennyire vagány illat. szóval többet érdemel, mint 1 *, mondjuk 4-et.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

Nagyon büdös.

senskin

2019. február 8.

Istenien friss illat,nagyon energikus ás szexi. Csábító! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.

Istenien friss illat,nagyon energikus ás szexi. Csábító! :)

silence

2018. december 13.

Happy - happy - happy 😃
Úgy 20 éve, amikor megjelent, én még tinilány voltam..... és bár akkor oda meg vissza voltam ezektől a friss, gyümölcsös illatoktól, de ettől a happy-től már akkor sem dobtam túl nagy hátast, sosem éreztem a késztetést a beszerzésére.....
Leginkább a narancs illata és frissessége a domináns ebben a parfümben, amit önmagába imádok is, de sajnos megtöri ezt a narancsos illatot valami virágos illatjegy, ami miatt már kevésbé kedvelem.
Nem rossz illat tulajdonképp, de nem lennék tőle happy 😆

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 13.

Happy - happy - happy 😃
Nem rossz illat tulajdonképp, de nem lennék tőle happy 😆

Bernadett86

2018. november 8.

Negativum:bizony bizony konyen csiccsen..kifejezetten utalom azta a szuros illatot ami nagyon sok parfumnel elojon, tesztereknel is gyakori ha regebbi.Ha szerencsenk van ez elilann fel ora alatt es kibontakozik az illat.

Sosem ereztem magamhoz kozel a konnyedebb frissebb illatokat, de mindig is szerettem volna talalni egyet.Ebben a kategoriban nalam o lesz a nyero.Szerintem nem tucat illat, azonosithato.Egy kicsiket Versace bright Crystallos a leszardas,nalam amugy jelenleg lagyan gyongyviragos.Azt nem ertem soha amikor valaki budosnek vagy hordhatatlannak titulal egy illatot es nem teszi hozza higy ez az o velemenye csak.Az illatokhoz valo viszonyulas epp olyan szubjektiv mint a szepseg megitelese vagy hogy szeretunk e egy zeneszamot.Persze vannak illlatok amekyekre objektiven is azt lehet mondani hogy na ez joo sikerult meg ha nem is hordanam.bar talan a happy nem pont ez az illat.

Meglepo lesz amit irok, sokan irjak, hogy nyari tavaszi udeseg..Ez igaz is de nekem valahogy ez az illat karacsonyi.Hogy miert? Szubjektiv elmeny miatt.Amikor eloszor teszteltem jo 8 eve papircsikon, eppen adventi idoszak volt.Hazavittem tobb mintat is papircsikon, es ez csapta meg az orrom orak mulva, kitunt a tobbi kozul.(A mintak kozul meg a Lancome Hypnose viselkedett "kirivoan"😊)Feltunt hogy mennyire tetszik ahhoz kepest, hogy nem az en stilusom, pedig akkor meg csak 24 voltam, szerintem pont illik ehhez a korhoz, de en a vadakat szerettem mar akkor is, kislany korom ota..de valahogy annyira belemivodott ez az illat akkor a karacsonyra valo keszulodes kozepette es az erzes, hogy mennyire szeretnek karira egy markas illatot, meg nem engedhettem meg magamnak csak ugy mint most.
Kifejezetten jol allt neki a hideg..jeges erzes, szamomra nagyon passzolt a hideg de napfenyes idohoz.8 ev utan ujra teszteltem.Boron.Azonnal elojott az a karacsonyi varakozos vagyakozos erzes.Tartos a boromon es szamomra finom.Bar most semmilyen ido van,se hideg se meleg, kivancsi leszek milyen lesz telen, nyaron.Meg fogom venni.Valamiert megfogott mar anno is.Kesobb frissitek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Marcsi66

2018. július 14.

Nehezebb fűszeresebb parfümökben szeretem inkább a narancsot magamon,könnyedebb kiadásban pezsgőtabletta érzet gyakori.Szerencsére ő nagy ívben kikerüli a buktatót.Finomság szárnyai alá sorakoznék szívesen,sokkal több mint egy fanyar illat,Kedves és szép tisztaságát krémes virágok toldották.az abszolút a nőiesség felé .Mosoly ül az arcán,ilyesmi:)
tartóssága közepes

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 14.

tartóssága közepes

zsalexa

2018. március 19.

Imádom! Nagy szerelem lesz, úgy érzem. Friss, kicsit citrusos, kicsit virágos illat. Rajtam nagyon sokáig tart, tavaszra-nyárra tuti befutó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

bettyblue

2018. március 13.

Mindig visszatérek ehhez a parfümhöz, kb 15 éve vettem meg az elsō üveggel. Azt hiszem ez egy igaz szerelem, soha nem tudom elfelejteni. Pár hete vettem megint meg egy reptéri leértékelésen, amikor megláttam megdobbant a szivem, így nem hagyhattam ott. Az illata friss eredeti citrusos, összekeverhetetlen kifinomult illat. Örülök, hogy itt a tavasz és jobban illik a ruháimhoz. Természetesen újra venném mindig és mindig:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.