Clinique

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mczirjak, Módosítva: 2015. április 1.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Megjelenés éve: 1997

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: narancs, indiai mandarin, szilva, vérnarancs, alma, bergamot, orchidea, frézia, gyöngyvirág, rózsa, mimóza, liliom, magnólia, ámbra, pézsma

Clinique Happy 30 ml
Ár: 5.000,- Ft + postaköltség 850,- Ft , Eladó: Frézia
Állapot: Párszor használt, új, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki utalás után, postán maradó ajánlott küldeményként küldöm, személyes átvétel Miskolcon.

Bubucim

2020. július 13.

Már a 2. üveggel használom. Sőt, egy díszdobozos mini kiszerelésre is szert tettem. :) Valóban nagyon kevéske kell belőle. Éppen ezért nagyon gazdaságos is. Akciósan szereztem be, kb. 7000 Ft-ért. Nekem hétköznapi illatnak nagyon bejött, feltölt energiával. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

isabelle007

2020. február 23.

Nálam mindig nyerő ez az energikus, tiszta, tartós illat! Igen, kilencvenes évek, viszont nem ódivatú, ma is hordható!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 23.

Avranella

2020. február 19.

Emlékszem, amikor megjelent, sorállás volt a Váci utcában érte. :) Akkori viszonyok szerint nagyon drágának találtam, de nagyon szerettem. Pár hete akciósan 6-7000 Ft környékén láttam, és megvettem nosztalgikus felindulásból. Még mindig kellemes, tartós, hozza a régi 'feeling'-et. :) Tényleg vidám leszek tőle, szerintem nagyon kevés elég belőle akár egész napra, és valahogy feltölt energiával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 19.

emitaylor23

2020. február 6.

Nekem mostanában mindenről az jut eszembe, hogy régen minden jobb volt. Nem csak parfümökről. De ha már parfümök, minden illat egyedi volt, még a kilencvenes, kétezres években és ahogy haladt előre az idő, úgy születtek egyre-másra a tucatillatok, amiket alig lehet megkülönböztetni egymástól.
A Clinique Happy, túlzás nélkül az egyik legjobb, legtartósabb nyári illat, gyönyörű a leszáradása, izgalmas, semmihez sem hasonlitható. Perverzebbek, mint én, télen is fújdogálom és imádom. Ilyen kedvenc nyári még a shiseido energizing, de oda már irtam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 6.

senskin

2019. november 26.

Istenien friss illat,nagyon energikus és szexi. Csábító! :) Mindig dr. szöszi jut róla eszembe, ezt használta a szerepben. Szerintem viselője épp olyan mint ő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 26.

Lorena

2019. október 25.

Kellemes, hétköznapi illat. Iroda barát, napközben 1x újra szoktam fújni, úgy pontosan elégnek érzem az illatát. Egyáltalán nem okoz viszketést, kiütéseket, pedig elég érzékeny a bőröm. Mindig a táskában van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

SzabEmma

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 15.

Ez az a tipikus illat amit nem mindenki használhat mert mimóza van benne és az vagy nagyon jó vagy nagyon rossz

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Juca84

2019. július 26.

Nagyon szeretem, nagyon vidám nyári parfüm.. kicsit fanyar, gyümölcsös.Lehetne tartósabb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 26.

Kinga79

2019. február 13.

Nagyon büdös.

UPDATE: nekem volt kb 15 évvel ezelőtt és úgy maradt meg benne, hogy büdös, ezért is ezt írtam róla. Pár napja kíváncsiságból fújtam a csuklómra az egyik Müllerben és meglepődtem, mennyire vagány illat. szóval többet érdemel, mint 1 *, mondjuk 4-et.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

Nagyon büdös.

silence

2018. december 13.

Happy - happy - happy 😃
Úgy 20 éve, amikor megjelent, én még tinilány voltam..... és bár akkor oda meg vissza voltam ezektől a friss, gyümölcsös illatoktól, de ettől a happy-től már akkor sem dobtam túl nagy hátast, sosem éreztem a késztetést a beszerzésére.....
Leginkább a narancs illata és frissessége a domináns ebben a parfümben, amit önmagába imádok is, de sajnos megtöri ezt a narancsos illatot valami virágos illatjegy, ami miatt már kevésbé kedvelem.
Nem rossz illat tulajdonképp, de nem lennék tőle happy 😆

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 13.

Happy - happy - happy 😃
Nem rossz illat tulajdonképp, de nem lennék tőle happy 😆