Clinique

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mczirjak, Módosítva: 2015. április 1.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Megjelenés éve: 1997

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: narancs, indiai mandarin, szilva, vérnarancs, alma, bergamot, orchidea, frézia, gyöngyvirág, rózsa, mimóza, liliom, magnólia, ámbra, pézsma

Ár: 5.000 Ft , Eladó: Zsofia27
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: CSAK személyes átvétel/foxpost
Ár: 1400 ft +p , Eladó: Jusztina
Állapot: 10 ml/2 fújás hianyzik, Helyszín: Pannonhalma , fizetés: Banki átutalás, posta

isabelle007

2020. február 23.

Nálam mindig nyerő ez az energikus, tiszta, tartós illat! Igen, kilencvenes évek, viszont nem ódivatú, ma is hordható!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 23.

Avranella

2020. február 19.

Emlékszem, amikor megjelent, sorállás volt a Váci utcában érte. :) Akkori viszonyok szerint nagyon drágának találtam, de nagyon szerettem. Pár hete akciósan 6-7000 Ft környékén láttam, és megvettem nosztalgikus felindulásból. Még mindig kellemes, tartós, hozza a régi 'feeling'-et. :) Tényleg vidám leszek tőle, szerintem nagyon kevés elég belőle akár egész napra, és valahogy feltölt energiával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 19.

emitaylor23

2020. február 6.

Nekem mostanában mindenről az jut eszembe, hogy régen minden jobb volt. Nem csak parfümökről. De ha már parfümök, minden illat egyedi volt, még a kilencvenes, kétezres években és ahogy haladt előre az idő, úgy születtek egyre-másra a tucatillatok, amiket alig lehet megkülönböztetni egymástól.
A Clinique Happy, túlzás nélkül az egyik legjobb, legtartósabb nyári illat, gyönyörű a leszáradása, izgalmas, semmihez sem hasonlitható. Perverzebbek, mint én, télen is fújdogálom és imádom. Ilyen kedvenc nyári még a shiseido energizing, de oda már irtam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 6.

senskin

2019. november 26.

Istenien friss illat,nagyon energikus és szexi. Csábító! :) Mindig dr. szöszi jut róla eszembe, ezt használta a szerepben. Szerintem viselője épp olyan mint ő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 26.

Lorena

2019. október 25.

Kellemes, hétköznapi illat. Iroda barát, napközben 1x újra szoktam fújni, úgy pontosan elégnek érzem az illatát. Egyáltalán nem okoz viszketést, kiütéseket, pedig elég érzékeny a bőröm. Mindig a táskában van!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

SzabEmma

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 15.

Ez az a tipikus illat amit nem mindenki használhat mert mimóza van benne és az vagy nagyon jó vagy nagyon rossz

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Juca84

2019. július 26.

Nagyon szeretem, nagyon vidám nyári parfüm.. kicsit fanyar, gyümölcsös.Lehetne tartósabb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 26.

Kinga79

2019. február 13.

Nagyon büdös.

UPDATE: nekem volt kb 15 évvel ezelőtt és úgy maradt meg benne, hogy büdös, ezért is ezt írtam róla. Pár napja kíváncsiságból fújtam a csuklómra az egyik Müllerben és meglepődtem, mennyire vagány illat. szóval többet érdemel, mint 1 *, mondjuk 4-et.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

Nagyon büdös.

silence

2018. december 13.

Happy - happy - happy 😃
Úgy 20 éve, amikor megjelent, én még tinilány voltam..... és bár akkor oda meg vissza voltam ezektől a friss, gyümölcsös illatoktól, de ettől a happy-től már akkor sem dobtam túl nagy hátast, sosem éreztem a késztetést a beszerzésére.....
Leginkább a narancs illata és frissessége a domináns ebben a parfümben, amit önmagába imádok is, de sajnos megtöri ezt a narancsos illatot valami virágos illatjegy, ami miatt már kevésbé kedvelem.
Nem rossz illat tulajdonképp, de nem lennék tőle happy 😆

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 13.

Happy - happy - happy 😃
Nem rossz illat tulajdonképp, de nem lennék tőle happy 😆

Bernadett86

2018. november 8.

Negativum:bizony bizony konyen csiccsen..kifejezetten utalom azta a szuros illatot ami nagyon sok parfumnel elojon, tesztereknel is gyakori ha regebbi.Ha szerencsenk van ez elilann fel ora alatt es kibontakozik az illat.

Sosem ereztem magamhoz kozel a konnyedebb frissebb illatokat, de mindig is szerettem volna talalni egyet.Ebben a kategoriban nalam o lesz a nyero.Szerintem nem tucat illat, azonosithato.Egy kicsiket Versace bright Crystallos a leszardas,nalam amugy jelenleg lagyan gyongyviragos.Azt nem ertem soha amikor valaki budosnek vagy hordhatatlannak titulal egy illatot es nem teszi hozza higy ez az o velemenye csak.Az illatokhoz valo viszonyulas epp olyan szubjektiv mint a szepseg megitelese vagy hogy szeretunk e egy zeneszamot.Persze vannak illlatok amekyekre objektiven is azt lehet mondani hogy na ez joo sikerult meg ha nem is hordanam.bar talan a happy nem pont ez az illat.

Meglepo lesz amit irok, sokan irjak, hogy nyari tavaszi udeseg..Ez igaz is de nekem valahogy ez az illat karacsonyi.Hogy miert? Szubjektiv elmeny miatt.Amikor eloszor teszteltem jo 8 eve papircsikon, eppen adventi idoszak volt.Hazavittem tobb mintat is papircsikon, es ez csapta meg az orrom orak mulva, kitunt a tobbi kozul.(A mintak kozul meg a Lancome Hypnose viselkedett "kirivoan"😊)Feltunt hogy mennyire tetszik ahhoz kepest, hogy nem az en stilusom, pedig akkor meg csak 24 voltam, szerintem pont illik ehhez a korhoz, de en a vadakat szerettem mar akkor is, kislany korom ota..de valahogy annyira belemivodott ez az illat akkor a karacsonyra valo keszulodes kozepette es az erzes, hogy mennyire szeretnek karira egy markas illatot, meg nem engedhettem meg magamnak csak ugy mint most.
Kifejezetten jol allt neki a hideg..jeges erzes, szamomra nagyon passzolt a hideg de napfenyes idohoz.8 ev utan ujra teszteltem.Boron.Azonnal elojott az a karacsonyi varakozos vagyakozos erzes.Tartos a boromon es szamomra finom.Bar most semmilyen ido van,se hideg se meleg, kivancsi leszek milyen lesz telen, nyaron.Meg fogom venni.Valamiert megfogott mar anno is.Kesobb frissitek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.