Clinique

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mczirjak, Módosítva: 2015. április 1.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Megjelenés éve: 1997

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: narancs, indiai mandarin, szilva, vérnarancs, alma, bergamot, orchidea, frézia, gyöngyvirág, rózsa, mimóza, liliom, magnólia, ámbra, pézsma

Ár: 2500 ft postán maradóval , Eladó: Antus11
Állapot: 10 ml üveg fújósban, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: Banki utalás után postán maradóval
Ár: 1.800 Ft , Eladó: BogiJuhasz
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Nikolett25011

2021. augusztus 7.

Kellmes de egyszeru mint a faek. Ahhoz kepest hogy milyen sok osszetevoje van... Hetkoznapi rohangalos. Tartosnak nem mondanam. 3* max.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 7.

danyadi77

2021. június 28.

Könnyed, nyári, gyümölcsös. Rajtam nem túl tartós, de megteszi. Általában ajándékszett részeként jutok hozzá, a nagy kiszerelést nem szoktam megvenni,mert annyit nem ér szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 28.

Fehereszti

2021. május 24.

Nagyon érdekesen vagyok vele. Imádom, mert anyukám kedvenc parfümje, évek sőt amióta létezik ez, azóta csak ezt használja. Mindig ő jut róla eszembe emiatt nagyon szeretem. Viszont számomra nincs jó illata, magamon nem tudnám elviselni. Nem működik a kémiámmal sem, nem is tudom mihez hasonlítani. Szerintem sajnos (bocsi nem szeretnék megbántani senkit) de számomra olcsó hatású, emellett furcsa szúrós szagot érzek rajta, ez nem hiszem hogy a megromlás mert vagy 15.üveggel használja anyucim és mind olyan volt. A 3 csillag anyukám miatt akin pedig szuperül működik és akit imádok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.

floti21

2021. április 12.

Imádom. Amikor ezt fújom magamra, mosolyognom kell..., szóval tényleg HAPPY! Tartós, nagyon sokáig érezni az illatát. Ezt nem tudom miért van, de ez az egyik olyan illat, amihez nem szokik hozzá az orrom és sokáig érzem magamon. A legfontosabb, hogy különleges! Nem szeretem az olyan illatokat, amikben semmi egyedi sincs. Részemről ez 10 csillagos lenne....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 12.

mariasoros

2021. március 30.

Ez a parfüm még mindig tud. Amikor már elérhető volt Mo-on, akkor is azért szerettem, mert tavasszal és nyáron a frissesség, üdeség érzetét kelti. Most pedig emellé társul az az illúzió, hogy valamiképpen megfiatalodom, ha használom. Visszahozza az emlékeket, a főiskolát, az első munkahelyemet, bulikat, koncerteket, szerelmet, átmulatott, átbeszélgetett nyarakat. Ritka, hogy egy parfümnél így eltalálnak mindent. Tartalom, forma, név. Tényleg boldogság, húsz éve. Nincs állandó illatom, de sokszor a Happy a tavaszi-nyári parfümöm. Tévedni csak akkor lehet vele, ha régi, lejárt példányt kapunk. Tud nagyon büdös is lenni, ha nem friss.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 30.

Ildi71

2021. március 24.

M-ben fújtam a csuklómra. De otthon le is kellett mosnom, mert nagyon zavart a "retro" illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 24.

emitaylor23

2021. március 13.

Nekem mostanában mindenről az jut eszembe, hogy régen minden jobb volt. Nem csak parfümökről. De ha már parfümök, minden illat egyedi volt, még a kilencvenes évek végén,kétezres évek elején és ahogy haladt előre az idő, úgy születtek egyre-másra a tucatillatok, amiket alig lehet megkülönböztetni egymástól.
A Clinique Happy, túlzás nélkül az egyik legjobb, legtartósabb nyári illat, gyönyörű a leszáradása, izgalmas, semmihez sem hasonlitható. Perverzebbek, mint én, télen is fújdogálom és imádom. Ilyen kedvenc nyári még a shiseido energizing, de oda már irtam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 13.

Linett21

2021. március 4.

Nyári alapillatom. Amikor nem akarok semmi különöset, nem megyek sehova, nincs alkalom. Egyszerű, mégis jókedvre derítő, friss; mindig van belőle otthon, alapillat. Nem érződik benne, hogy valójában milyen sok jegy szerepel benne; sokkal egyszerűbbnek tűnik. A leszáradás során én a mimózát érzem ki belőle leginkább, amit sokan 'nagyi-illatként' aposztrofálnak. Szerintem semmi 'nagyis' nincs benne, a mimóza csak valahogy komolyabbá és tartósabbá teszi, ettől lesz valahogy felnőttesebb. Nem csoda, hogy bő 20 éve töretlen a sikere. Tartóssága viszont nem a legjobb, rajtam 4 óránál többet nem bír.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 4.

Agicaa

2021. január 28.

Lentebb írtátok, hogy Doktor Szöszi illata. Nagyon szeretem azt a filmet és valóban már az első képkockákban feltűnik a Happy, ahogyan Reese magára fújja. :-) Amikor a film nagy sláger volt, még csak álmodozhattam arról, hogy nekem is legyen egy üveggel, de mostanra már jóval elérhetőbb áron is be lehet szerezni. Így aztán a minap meg is vettem egy 30 ml-es kiszerelést. És hát azonnal visszahozza a megboldogult tiniéveim hangulatát, amikor ezt használom, úgyhogy ez kérem nosztalgia a javából. :-) Friss, csajos, mégsem tucatillat, abszolút megállja a helyét a mai trendek között. Tartós is, rajtam minimum 6-7 órán át kellemesen illatozik és olyan kis komfortos, vidám feelinget kölcsönöz. Most télen is simán fújom, de azért fogok hagyni a tavaszi-nyári szezonra is belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 28.

Bubucim

2021. január 20.

Már a 2. üveggel használom. Sőt, egy díszdobozos mini kiszerelésre is szert tettem. :) Valóban nagyon kevéske kell belőle. Éppen ezért nagyon gazdaságos is. Akciósan szereztem be, kb. 7000 Ft-ért. Nekem hétköznapi illatnak nagyon bejött, feltölt energiával. :)
Bővebben: https://wordpress.com/post/beautyminimalist448581346.com/278

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

Bővebben: https://wordpress.com/post/beautyminimalist448581346.com/278