Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Flami, Módosítva: 2014. január 13.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: mandarin, uborka

Szívjegyek: jácint, sárgarépa

Alapjegyek: fa, szantálfa

Adresz

Korcsoport: < 18
2019. március 25.

A régit imádtam, az új nem jön be. A réginek ez a narancsos doboza van, az újnak a színátmenetes. A régi volt az az illat nekem, amit akármikor el tudnék magamon viselni, alkalmi és hétköznapi opcióban is. (Ha netán valakinek nem tetszik, átvszem-csak régit :) )
Imádom, fiatalos illat, nyárias, könnyed, tartós, nem tömegcikk. Hiába keresek régi kiadásút, sajnos nem kapok már :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 25.

Barbossa86

2018. november 21.

Egész nyáron hű társam volt, és a brutális 38-fokokban is elképesztően tartósnak bizonyult!
Tette mindezt úgy, hogy közben maximálisan friss érzetet keltett, és a legnagyobb izzadások közepette is megmaradt a most jöttem ki a zuhany alól feeling.
A férfi kollégáim is mindig megdicsértek, hogy milyen finom friss illatom van:)
Én az uborkát különösen szeretem egy nyári parfümben, egyáltalán nem zavar az a kevés fanyarság sem, ami megbújik a happy heart-ban.
Nem találkoztam még légies friss nyári illattal, ami ennyire brutálisan tartós lett volna.
Jár az 5 csillag, és abszolút újravevős a következő nyáron is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

A férfi kollégáim is mindig megdicsértek, hogy milyen finom friss illatom van:)
Jár az 5 csillag, és abszolút újravevős a következő nyáron is!

GeoNautic

2018. október 28.

Onnan kezdeném, hogy a Hermés Un Jardin Sur Le Nil uniszex parfümjében találkoztam először répával. Igaz, ott uborka helyett paradicsom van még, de minden extremitása ellenére nagyon megszerettem azt az alkotást. És akkor szembejött a Happy Heart, nézegettem az összetevőket, és rendkívül kíváncsivá tett, mert hát nekem speciel eszembe nem jutna összeereszteni az uborkát a jácinttal, a sárgarépát a mandarinnal, tetézve ezt egy jókora szantál akkorddal. Tiszta szerencse, hogy valaki viszont elég bátor volt hozzá és összehozta ezt a varázst, állandó helye van a polcomon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 28.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. augusztus 23.

2017. augusztus 20. Hát ő sem mostanában került közénk... Amikor megjelent, lelkes híve voltam, végre egy parfüm, ami kilóg a sorból, friss és extra tartós, ahogyan szeretem, ez a Clinique parfümök egyik erőssége. Az összetevői között uborka és sárgarépa???? Lehet, hogy ettől olyan izgalmas, különleges. Tényleg egész nap tartja magát és ez szép teljesítmény! Ebben hasonlít az Aromatics Elixirre, a sok-sok éve egyik nagy kedvencemre.

Update: Olyan jó volt újra megillatolni, ennél csak egy dolog jobb, az, hogy újra a polcomon tudhatom. Hiányzott.
Véletlenül találtam egy üzletet, ahol 50 ml-es kiszerelésben kapható volt, de csak három darab volt már belőle, egyet muszáj volt magammal hozni. Ez az uborka tud valamit, az már biztos! Mint ahogyan az is, hogy a TOP10-es listámon stabil helye van az Aromatics Elixir, Wrappings mellett a Happy Heart-nek is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Oila

2018. április 28.

Erőteljes, rajtam legalább annyira aquás, mint virágos illat. Van benne valami ropogós frissesség, miközben ártatlan és tiszta, mégsem nevezném kifejezetten tini-illatnak, mert mindeközben ott van benne a no ezer és ezer arca is. Engem nagyon meglepett, hogy tetszik. Igazából azt hittem magamról, hogy nem ezek a típusú illatok adják meg nekem azt a plusz löketet, amitől sugárzóbbnak, vonzóbbnak, nőiesebbnek érzem magam, hanem inkább a Shalimar-szerű sötét, összetett, sokoldalú alkotások. Most közel a 40-hez kellett rájönnöm arra, hogy mégsem úgy működöm, ahogy hittem vagy szerettem volna, és Shalimar és Mitsouko és társai mint műalkotások elbűvölnek, de nem dobnak fel, nem adnak nekem semmit, csak én nekik: csodálatot.
Ez a tulajdonképpen szimpla, teljesen hétköznapi (de nem tucat), túl sok csavart és meglepetést nem tartogató illat meg valahogy egész nap feltölt energiával:) Az is lehet, hogy ez már csak a korom miatt van:40 körül energikusnak lenni szexibb, és számomra is fontosabb, mint titokzatosnak és megfejthetetlennek:):):)
Viccen kívül: ez az illat feltölt, jó érzésekkel áraszt el, miközben mint illat, nem váltja ki belőlem a megszerzem és el nem engedem érzést, nem, semmiképpen nem ez a legfinomabb, legnőiesebb, legnagyobb műgonddal megalkotott illat, amit ismerek, mégis, talán ez most a kedvencem.
Valahogy nem lehet véletlen, hogy a Happy-vonal parfümjei annyira megosztóak, valaki szerint a Clinique megbukott a parfüm-vonalon, mások szerint viszont van valami a parfümjeikben, ami más gyártókéban nincs meg, az az aromaterápiás hatás, ami miatt minden Happy méltó lesz a nevéhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 28.

SimonKrisztike

2018. február 26.

Isteeeeeni finom !
Ma vègre megkaparîtottam a sajàt pèldànyom.IMÀDOM.Tiszta, közben szenvedèlyes.Elegàns,finom ès egyedi.Nem hètköznapi alkotàs.Èn nagyon kièrzem a jàcintot ès ' bebalzsamosodik' a vègère a szantàltól.Nekem abszolút nem sokkkk... szerintem bàrmikor viselhető.😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Isteeeeeni finom !

kdorci

2016. július 25.

Imádom ezt az illatot. Nem szabad sokat fújni szerintem, de az illata maga a tisztaság, frissesség illata nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

sztinke

2016. április 18.

Azt kell, hogy mondjam, egész jó ez a parfüm! :) Kellemes, ám valóban erősebb illata van. Friss, kicsit szerintem sportos illat. Nem mindennap használnám, de alkalmanként kifejezetten kedvelem. :) A tartóssága rendben van, és az intenzitása is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 18.

Aquariusgirl

2016. március 28.

Szeretem a Happyket, de még jobban a Bloom-okat. Mikor megjelentek, akkor mindig vilt itthon 1-2 üveg, aztán beleszerettem Escadaék-ba. Aztán Escadaékban csalódva sokáig motoszkált bennem, hogy milyen happy kis illatok ezek, így aztán tavaly vettem egy 5 db-os mini szettet és egész nyáron fújkáltam őket. És idén fogom. Azt hiszem ők maradnak a stabil nyár nálam :-) A Heart az egyik fő kedvenc:-) Tényleg nem lehet túladagolni és nem tud olyan kánikula lenni, hogy fojtogatni kezdjen :-) Nálam 10 csillag :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 28.

magyaredina

2015. január 24.

Nagyon tartós, nagyon erős illat, nekem egyáltalán nem tetszett. Olyan érzés mintha beledobáltak volna mindenféle erős illatot, csak azért, hogy erős legyen, de ez csak az én véleményem, sokan szeretik.
El is adtam 2000 ft. körüli áron, szerencsés volt a vevő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 24.

El is adtam 2000 ft. körüli áron, szerencsés volt a vevő :)