Clinique

Ár:   11 490 Ft és 13 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. július 26.

Ár:   11 490 Ft és 13 700 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Kiadás éve: 2017

Illatkategória: virágos

Illatösszetevők: mirabolán, zöld és vizes jegyek, frézia, gyöngyvirág, fás jegyek, borostyán

sammy

2020. október 23.

Nem lehet róla rendkívüli dolgokat írni. Harmonikus, szelíd parfüm azoknak, akik különösebben semmit nem akarnak elérni vele. Minőségi és csajos, kicsit zöld, kicsit vizes, virágos-gyümölcsös-fás, mindenből kicsit illat. Ebből a kategóriából itt van nekem még a Mugler Secret edt és a Juicy La La, ez egy kicsit melegebb tónusú, inkább való az őszhöz. Azért, ha belegondolok, nem ismerek egy tucat ilyet. A tartóssága szerintem nem olyan gyatra, mint a Fragin jelzik, 4-5 óra, persze nem rombolós stílusban, bőrközeli :P

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 23.

Zsann

2019. december 29.

Egyszerű, de nagyszerű illat. Kellemes, virágos fás, nem erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Egyszerű, de nagyszerű illat. Kellemes, virágos fás, nem erős.

wishes

2019. július 26.

Szerintem minden parfümöket lelkesen használó nő életében elérkezik egy pont, amikor nem vágyik arra, hogy a világ ájultan heverjen az illata előtt, ha máskor nem, hát akkor, amikor megszüli a világ legjobb illatú kis bogyókáját :) Egyébként hazudnék, ha azt mondanám, hogy baba mellett nem vágytam az illatokra magam körül, de egyáltalán nem a korábbiakra, és nem is valami ilyenkor szokásos babapúder illatú klisére. Hosszú hónapok teltek el, mire eszembe jutott az 5 évvel ezelőtti "komfortillatom", a Happy in Bloom, amit utolsó cseppig elhasználtam és anno nagyon szerettem olyan helyekre felfújni, ahova nem gondoltam illőnek erősen parfümözötten betoppanni (pl. orvoshoz, masszőrhöz). Emlékszem, anno egy terhes nő is megdicsérte rajtam, amit akkor úgy vettem, hogy ez a parfüm a komfortillatok non plusz ultrája :D Amúgy az tetszik benne, hogy bár cseppet sem tolakodó, mégis annyira nőies, és olyan csodásan alakulgat nap folyamán a bőrömön, ruhámon, hogy élmény viselni. Mostanában már szinte csak ezt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.