Clinique

Ár:   7600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Alice83, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Feltölti és elsimítja az apró ráncokat és vonalakat, minimálisra csökkenti azok méretét. A bőrhalványító hatóanyagok világosítják az árnyékokat, enyhítik a bőrpírt és egyenletesebbé teszik a bőrszínt. Szemészetileg tesztelt. Tartós, építhető fedést nyújt.

Dottir

2019. november 5.

Korrigálnám a nevét Line Stressing Concealer-re. Az én ráncaimat totál kiemeli, olyan lesz tőle a szemem alatti bőr, mint a pergamen. Szárít is, bele is ül a ráncokba, vicc az egész. Mondjuk fedni fed, es szép, hogy van egy pici fénye, de ezért összesen is csak egy pont jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 5.

mosolypotty

2018. március 18.

A sötét karikáim ellenére szeretem ezt a korrektort. a bőrömnél világosabb árnyalatot választottam, és nekem elég jól elfedi sötét karikákat. Ha a púdert ráteszem, nem látszik, hogy panda lennék a világ a korrektortól. Szeretem, hogy van benne applikátor, de azzal csak felteszem és az ujjammal oszlatom el. Az ismerőseim mindig azt mondják, hogy látszom fáradtnak, pedig ha látnának korrektor nélkül...
Elég sokáig tart egy tubus, és egy kis ügyeskedéssel alig marad a tubus alján, ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

momo

2018. január 15.

Gigászi karikákra kerestem korrektort és elkövettem azt a hibát, hogy hallgattam a Clinique bolt kedves eladójára. Eredetileg Bobbi Tinted Eye Brightener-je volt a célpont, de azt már nem találtam, a helyette behozott applikátoros valami meg félúton volt a tejföl és a tempera között, így elcsábultam... Hagytam magam rábeszélni és ha nem is dobom a kukába, azért van egy kis rossz szájízem, mert

- tényleg beleül a ráncocskákba
- átütnek a karikák
- az applikátor rövid, így valóban nem tudom majd kibányászni a teljes mennyiséget

Viszont: nem szárít és a színe (02) is egész jó. Tudjátok miért voltam ilyen butus? Mert elfogyott a net a telefonomon és nem csekkoltam itt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 15.

- tényleg beleül a ráncocskákba
- átütnek a karikák

claudia.nyilas

2017. június 20.

Életem legrosszabb korrektora... volt már Clinique korrektorom, azzal elégedett voltam. De ez a lehető legnagyobb pénzkidobásom volt. Mászkál egész nap, nem lehet a Ben Nye púderekkel se megfogni... egész nap nézegetni kell, ráadásul beleül a pórusokba, szóval teljes katasztrófa. Szívem szerint visszavinném... pocsék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 20.

erika81

2016. augusztus 12.

Szerencsére csak mini méretet vettem meg egyben a High Impact spirállal együtt. A színe még jó is lenne (02 Light) , de akár mennyi krémet használok alá nem tudom szépen eldolgozni, beleül a szem alatti ráncaimba, még azokba is amik egyébként smink nélkül nincsenek is ott. Szeretem a Clinique termékeit, de maradok az Estee Lauder korrektorom mellett őt pedig alkalmanként elkenegetem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Nancika

2016. július 25.

Még régebben használtam. Nem mondom, hogy szerettem, de azt sem, hogy nem. Teljesen semleges élményeim vannak ezzel kapcsolatban, ami ha az árához viszonyítjuk: nem éppen pozitív.

Jól fedi a karikákat, de beül olyan ráncokba is, amik nem is léteznek, könnyű vele dolgozni, de a színe nem tökéletes, a csomagolása borzalmas, sok-sok adagnyit nem lehet kipiszkálni belőle, mert túl rövid az ecset. vagyis összességében nem venném meg újra. Egyszer érdekelt, kipróbáltam, de köszönöm, ennyi elég is volt. Amíg használtam, teljesen okés volt, de nem éri meg az árát. Ettől mérföldekkel jobb, plusz természetes például az amúgy ennél olcsóbb Dr. Hauschka, úgyhogy visszaváltok rá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

fausztdori

2015. január 23.

Annyira nem vagyok tőle hasra esve, jól fed, de a színe nem akar nagyon belevegyülni a szintén Clinique alapozómba. A legvilágosabb is sárgásan hat az én rózsaszínes alaptónusú bőrömön. Az All About Eyes korrektoruk kilométerekkel jobban bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

Carolin

2014. október 10.

Tényleg jól fed, csak a színe valahogy nem olvad bele a bőrbe. Túl világos és természetes fénynél kicsit sárgás. 02-est vettem, mert ezt javasolta az eladó hölgy és alapból is világosabb a bőröm. A 03-as már tényleg nagyon sötét. Viszont a 02-es és a 03-as között nagyon nagy árnyalati különbség van. A két szín között keverhettek volna még egy negyediket. Ezért csak 4 pontot kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 10.

ILOVEMAKEUP1

2014. január 11.

Szuper kis cucc! :)
A szemem alá használom a 02-es light árnyalatot.Nem csücsül bele az apróbb ráncokba. A fedésével is meg vagyok elégedve. Kevés mennyiség kell belőle.
Jár az 5* :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 11.

Szuper kis cucc! :)
Jár az 5* :)

gordiana

2013. december 17.

uh én nagyon szeretem. elég erősen fed, de nekem pont erre van szükségem, ráadásul nem gyűlik össze azokban a nagyon apró ráncokban a szemem alatt. nagyon meg vagyok vele elégedve :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Stearyl Glycyrrhetinate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol

Felületi hártya képző anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.