Best of Beauty 2019

Clinique

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,67 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Is.A.Bell, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2018. január 8.

Kiszerelés:   0,67 g
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

A folyékony szemtus, amellyel nem lehet hibázni: egyetlen könnyű vonással tiszta, egyenletes vonalat húz. Hegyével rendkívül vékony vonal, a bőrre fektetve vastagabb és merészebb kontúr húzható.

Szemorvosok által tesztelt. Allergiateszttel vizsgált. 100% illatanyagmentes.

Clinique Pretty Easy Liquid Eyelining Pen Szemhéjtus fekete
Ár: 3700 , Eladó: noavedon
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: Budapest, XIII. kerület, fizetés: Megbeszélés szerint
KezdoManias

2019. május 25.

Május 25.: Sajnos a fekete sem az igazi. A toll kézre áll, kellőképp puha a hegye, ugyanakkor van tartása is. Csak a festék lenne sötétebb.... Így tényleg csak egy csöppnyi hangsúlyozasra elegendő csupán. Szerencse viszont, hogy legalább nem túlsagosan hiányzik mellőle a spirál, ha a reggeli gyerkőctranszportos rohanasban az ember lánya elakad a tusnál:)

Május 8. :Egyelőre csak a barnát próbáltam ki, bár vettem feketét is. Nagy reményeket fűztem hozzá, viszont sajnos más, mint amit szerettem volna - kár, hogy nem próbáltam ki az üzletben a szememen is. A kezfej príba alapján ugyanis sötétebb barna árnyalatra számítottam. Ez viszont alig látszik a szemhéjamon. Ha felfektetve használom, akkor már észrevehetőbb, én viszont pont a vékony, de látható vonalat kerestem a szempilláim tövébe.
Az ecset egyébként rendben lenne, leginkább a kislányom ecsetfilceire hasonlít a kialakítás, annál persze stabilabb a fej.
Kiprobálom még a feketét is, de egyelőre sokkal jobban tetszik Kat von D tattoo liner,.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 25.

gmaresz

2018. december 29.

Tökéletes tus. Nagyon tartós a hatás, nem kenődik el, nagyon sokáig elég egy ceruza. Még mindig az elsőt használom, pedig glamour napon már beszereztem az újat. Drága, de maximálisan megéri az árát. Könnyű a használata is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

bobekecske

2018. szeptember 26.

Update:
Még mindig nem fogyott ki, de azóta beszereztem a fekete társát is (igaz továbbra is a barnát preferálom).
A véleményem változatlan, ez a legjobb tud amit valaha használtam. Fedettebb szemhéjhoz, szolidabb tusvonalhoz ideális. Nagyon vastag, tömbösebb tusvonalhoz lehet nem ideális, mert sokszor kéne vele átmenni a felöleten, és mert vékony az ecset, de a piac szerintem úgyis inkább az arra megfelelő tusoktól hemzseg. :)

2018. február 24.
Alapvetően nem bánom váltogatni a kozmetikumaimat, ritkán maradok meg egy adott terméknél. Folyékony tust azt hiszem nem keresek tovább, ez annyira eleget tesz minden igényemnek:
Kellemes állag (vizesebb), nem túl fényes (igaz nem is olyan matt, mint a Lancome hajlítgatós tusa), kapható barna színben (hétköznapokra tökéletes), tartós (egyáltalán nem maszatolódik vagy kenődik), könnyen lemosható, és nagyon egyszerű használni.
A tus alapvetően merevebb, de a hegye picit hajlik. Ecset-szerű (nem filces), hihetetlenül vékony de nagyon jól kezelhető. Fektetve picit vastagabb vonalat is lehet vele húzni.
Kisebb szemhéjfelületen kimondottan jó vele dolgozni, sosem lesz vastagabb a vonal, mint anit eredetileg elképzeltem. Sokszor csak a külső szemzugban használom - ennyire vékony ívet lehet húzni vele.
Szebb barna színnel nár találkoztam, nem mondom, hogy nem fogok másik tust is tartani, de szerintem alap darab lesz a fiókomban.
A Lancome-os "mártogatós" vagy filces verziókkal ellentétben pedig egyenletesebben és lassabban fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Update:

2018. február 24.

skincarefan35

2018. szeptember 21.

Oszinten szolva nem vagyok egy nagy smikes. A tusvonal huzastol mindig fraszt kapam EDDIG :) Par hete talaltam ra a repuloter duty free shopjaban, meg volt 10 eurom es azon gondolkodtam, hogy mit vegyek, mikor meglattam es eletem eddigi legjobb befektetesenek tarom :D Borzato konnyu hasznalni, taros pont amire vagytam. Nem tul fekete, de se baj mert legfeljebb 2 retegben viszem fel. Ujravevos! Kezdoknek kifejezetten ajanlom ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 21.

agnesbagi

2018. szeptember 15.

Hihetetlenül vékony vonalat tudok vele húzni. Szép, erős fekete szín. Talán van nála pigmentáltabb, de nekem így is tökéletes, pedig nálam a tus az alap sminkhez tartozik reggel-este :-) Kb. 2 hónapja használom, így még nem tudok nyilatkozni arról milyen hamar szárad be/meddig lesz elég, de frissítem a véleményt, ha elfogy :-)

Update: nagyon sokáig kitartott, majdnem másfél évig tudtam használni (rendszeresen, nem csak alkalmanként), mielőtt elfogyott volna. Már újra is vettem :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

bugeyes

2018. május 23.

Mióta a kedvenc szemhéjtusomat nem gyártják, keresem a hozzá legjobban hasonlító alternatívákat. Egy kedves KM-ástól vettem meg a terméket, és nagyon tetszik, amit tud. Ecsetes végű, szép vékony vonalat is lehet vele húzni. Aki nem annyira biztos tusvonal fronton, ahogyan én sem, annak is könnyű használni. Szépen fog és fed, felvitelnél pont megfelelő mennyiséget vesz fel a feje, nem kenődik, maszatolódik. Nekem bombabiztosan kibírt egy 10 órás munkanapot is. Ja, és nem fut szét a kisebb ráncokban a szemhéjon! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

erika81

2018. január 20.

Lassan egy hónapja használom és nagyon szeretem. Csomagban jutottam hozzá, teljes áron nem hiszem hogy megvenném. Eddig az e-bay-ről rendeltem hasonló tust kb. 300 Ft-ért, így igen nagy az árbeli különbség köztük.
Könnyen használható, egész nap a helyén marad és kétfázisú lemosóval simán lejön. Remélem sokáig kitart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

grund

2017. december 4.

Mániám a hajszálvékony, precíz tusvonal, és A Tökéletes Cicás Farkinca. Fekete vonalhoz a l'oreal egyik tusát használom, barnához ezt. A reggeli készülődés idejét cirka húsz perccel csökkentette, imádom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

despoina

2017. július 17.

2017. július 7: Eddig soha nem használtam tust de kipróbáltam és nagyon szépen kiemeli a zöldes - barnás árnyalatú szemem. Gondoltam ez nem olyan termék amiben hatalmas különbségek lehetnek a márkák közt igy ár alapján a Cliniqenél kerestem. Tévedtem. Kézre áll, annyira nem pigmentált mint ahogy elvárnám, könnyű vele dolgozni és nem irritálja a szemem. Szép az INCI. Könnyű lemosni és nem kenődik el. Később kipróbáltam a Shiseido szemtusát... Annak a színvonalát nem hozza sajnos... Az sokkal feketébb és van egy fénye. Árban nagy a különbség, de ha ez elfogy Shiseidot veszek újra.

2017.július 17.:
Sajnos a nagy meleget, az izzadságot nem bírja és könnyen maszatolodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

2017.július 17.:
Sajnos a nagy meleget, az izzadságot nem bírja és könnyen maszatolodik.

nikigalantay

2017. május 25.

Nagyon érzékeny szemhéjam van, semmilyen drogériás tust nem bír sajnos. Ettől soha semmi baja sincs a szemeimnek. Nagyon tartós, a színe is csodás szerintem. Az egyetlen bajom, hogy egyszer-kétszer megindul belőle az anyag é akkor kicsit túl folyóssá válik. De ez ritkán esik meg, tehát ez sem egetrengető hiba. Nekem elég sokáig elég (fél-háromnegyed év napi használat mellett), úgyhogy az ár-érték aránnyal is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.