Clinique

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,67 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Is.A.Bell, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2018. január 8.

Kiszerelés:   0,67 g
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

A folyékony szemtus, amellyel nem lehet hibázni: egyetlen könnyű vonással tiszta, egyenletes vonalat húz. Hegyével rendkívül vékony vonal, a bőrre fektetve vastagabb és merészebb kontúr húzható.

Szemorvosok által tesztelt. Allergiateszttel vizsgált. 100% illatanyagmentes.

Ár: 2000 , Eladó: Gabcsi00
Állapot: bontatlan, Helyszín: budapest, fizetés: személyes átvétel, utalást követően foxpost

vadkapor

2022. június 11.

A legjobb. Évek óta használom barna színben, primer fölé (Too Faced Shadow Insurance). Tökéletes, pontos vonalat lehet rajzolni vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 11.

fancsa

2021. július 1.

Nagyon szépen fel lehet, kenni, de a vízzel/izzadsággal nem ápolnak túl jó barátságot, plusz egy nap nehézségeit sem bírja ki. Egy esti programra viszont egész jó, ahhoz viszont elég drága, de ha hipoalergénnek kell lenni, akkor nem is tudom, mi máshoz tudnék nyúlni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

KissKitti

2021. május 22.

02 Brown-ba vettem. Könnyen kézre áll tényleg "pretty easy" a használata de a szín intenzitása legyünk őszinték harmat gyenge ennél a barna árnyalatnál ezért a feketét már inkább nem is vettem meg tőlük. Minimum 2-3x át kell menni a vonalon ahhoz hogy megkapd az "igazi" színét. Elhasználni jó lesz de nem tudom még hogy újraveszem-e..
Updete: Jöttem adni még egy csillagot, kezdünk összebarátkozni amióta követem a kissé koreai vonalú 'kpop idol' jellegű sminkjeim, és még mindig könnyen kézre áll a remegő kezembe egye fene talán most már újra vevős :DDD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 22.

kriszte90

2021. április 22.

Ha tartós tust keresel ez lesz a tökéletes választás. Még edzés után is olyan mint mikor reggel feltettem. Nap végére is szépen kitart és matt marad. Kicsit több pigment elférne benne, de tökéletes darab.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 22.

Csokiskeksz

2021. január 20.

Ez a szemhéjtus egy csoda!
Több mint két éve használom töretlenül, egyáltalán nem száradt még be, csodaszép, vékony, precíz vonalat lehet vele húzni, a legjobb tus, amit eddig használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

Ez a szemhéjtus egy csoda!

Pöti

2020. december 10.

Háááát, én nem tudom, nekem ez nagyon nem. Pedig amúgy tök jól kézre áll, szuper a hegye. De a fenébe, alig látszik. Sokféle tust használok, gyakorlatilag 20 éve pingálom velük a szemem, de ez számomra egyelőre siralmas. A két csillagot azért adom, mert amúgy tényleg jó fogni és ha a festék fogna, akkor szuper termék lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 10.

Baboo

2020. április 11.

Imádom. Ilyen jó tusom még nem volt. Könnyű vele dolgozni, nem szárad be (2 éve használom) Intenzív színe van. Nem kenődik, simán kibírja a nap végéig. Biztos, hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

kamcsi28

2019. szeptember 28.

Imadom. Ezer eve megvan es nem szarad ki ,nagyon konnyu dolgozni vele. Tenyleg nagyon szep tusvonalat lehet huzni vele, mindnekinek ajnalom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

KezdoManias

2019. május 25.

Május 25.: Sajnos a fekete sem az igazi. A toll kézre áll, kellőképp puha a hegye, ugyanakkor van tartása is. Csak a festék lenne sötétebb.... Így tényleg csak egy csöppnyi hangsúlyozasra elegendő csupán. Szerencse viszont, hogy legalább nem túlsagosan hiányzik mellőle a spirál, ha a reggeli gyerkőctranszportos rohanasban az ember lánya elakad a tusnál:)

Május 8. :Egyelőre csak a barnát próbáltam ki, bár vettem feketét is. Nagy reményeket fűztem hozzá, viszont sajnos más, mint amit szerettem volna - kár, hogy nem próbáltam ki az üzletben a szememen is. A kezfej príba alapján ugyanis sötétebb barna árnyalatra számítottam. Ez viszont alig látszik a szemhéjamon. Ha felfektetve használom, akkor már észrevehetőbb, én viszont pont a vékony, de látható vonalat kerestem a szempilláim tövébe.
Az ecset egyébként rendben lenne, leginkább a kislányom ecsetfilceire hasonlít a kialakítás, annál persze stabilabb a fej.
Kiprobálom még a feketét is, de egyelőre sokkal jobban tetszik Kat von D tattoo liner,.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 25.

gmaresz

2018. december 29.

Tökéletes tus. Nagyon tartós a hatás, nem kenődik el, nagyon sokáig elég egy ceruza. Még mindig az elsőt használom, pedig glamour napon már beszereztem az újat. Drága, de maximálisan megéri az árát. Könnyű a használata is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.