Clinique

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szalmakalap, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 22.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Könnyen siklik a bőrön. A másik végén található szivacsos applikátor lágy színfolttá dolgozza el a ceruzával húzott vonalat. Nem szükséges hegyezni - a selymes festék mindig szolgálatra kész. Egész nap tartós.

vzorka

2018. január 20.

A smokey brown árnyalatot használom. Van ugyanilyen tartós és könnyen felvihető ceruzám, de amivel ez többet tud, az a SZÍNE. Életem első olyan árnyalata, amely az én arc- és szemszínemmel pontosan azt a visszafogott hatást kelti, amire szemceruza terén mindig is vágytam! Annyira szeretem, hogy a teljesen irreális ára ellenére is újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 20.

marliz

2017. február 3.

Puha, jól satírozható, könnyű vele dolgozni. Nekem különösen tetszik benne - ami sokaknak nem jön be -, hogy nem túl erőteljes, lágy vonalat is lehet vele húzni, ha csak egyszer megyek végig vele. Rétegezhető viszont, ha valaki határozottabb vonalat szeretne. Emiatt szerintem azoknak ideálisabb, akik a nem túl erős vonalat preferálják. Mivel nem olyan ceruza, ami vastagon fog, és atombiztosra szárad a bőrön, ezért könnyebben lejön lemosáskor, de addig szépen tart nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

Juuice

2016. május 14.

Gyengén fog, többször át kell húzni, hogy látszódjon. Elfogyott már, de megtartottam, mert a másik felével szépen lehet sminket satírozni, és eldolgozni. Ez a legnagyobb előnye azt hiszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

Livomivo

2015. szeptember 19.

Nekem a Roasted Coffee van meg. Egészen biztosan újravásárolom, annyira bevált. Krémes, nem karistol, könnyen siklik a szem alatt és egész nap tartós. Most komolyan, ez csoda nálam. Ez a barna tökéletes választás volt, amikor úgy döntöttem, lecserélem a fekete szemcerkáimat: továbbra is kontúrosak a szemeim, de finoman, elegánsan. A legjobb, hogy alig kell figyelnem, hogyan firkantom körbe a szemem, mégis gyönyörű a hatás és nem kenődik, nem pereg. Melegen ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

messin

2015. február 17.

Imádom a szürkéskék árnyalatát, a kék szememhez a felső szemhéjra egy egész vékony vonalat szoktam húzni. Egész nap tart, meg se mozdul, nem kenődik el. A sötétebb kék verzióját viszont nem szeretem, és az el is kenődik. A szivacsos applikátor egyébként nem alkalmas a satírozásra, nekem legalábbis még soha nem sikerült. Ettől függetlenül szuper termék, alapdarab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 17.

marlu

2014. november 22.

Szeretem ezt a szemceruzát. Szép színű, ott marad, ahova kentem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

Szeretem ezt a szemceruzát. Szép színű, ott marad, ahova kentem.

Hajnal_ka

2014. október 16.

kb 100 szemceruza kipróbálása után jutottam el ehhez, mert nincs olyan cerka, ami ne irritálná a szemem, és igaz, hogy gyönyörű a sminkem, viszont a csúnya piros szem, nem éppen szép látvány... hát megvettem őt, mert hipoallergen, stb. és igaz, ami igaz! nem piros a szemem, amikor ezt használom, viszont nem tudok vele szépen sminkelni, alig fog vízvonalon, ezerszer át kell húzni, és horror az ára... asszem lasan végleg feladom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 16.

Dév

2013. április 16.

Uhh, életem egyik legnagyobb melléfogása volt sminkvásárlás terén... kb. 20X kell áthúzni a szememen, hogy látszódjon valami. (a blue-grey árnyalat van meg) Semmi különös nincs benne, sem a szín, sem az állag, és horribilis az ára. Azóta is verem a fejem a falba, mi minden mást vehettem volna ezért a pénzért...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 16.

tenzsu2

2012. október 1.

Fú ezzel nagoyn befürödtem, szerintem a Clinique a bőrápolásban sokkal jobb mint a sminkek területén. Ez a szemceruza nagyon gáz sztem ,ahhoz képes ,hogy elég drága. Vízvonalra egyáltalán nem jó ...maradok a mac-nél, vagy a Barry m-nél .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

Kormios

2012. május 13.

Nekem a 07-es really black van meg. Tényleg könnyen siklik a bőrön, viszont én ennyi pénzért többet várok egy fekete szemceruzától. Nem tartósabb, mint a többi, és nem is elég hegyes, nem lehet vele igazán precíz vonalat húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.