Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Morci, az összetevőket feltöltötte: mannusi, Módosítva: 2015. január 15.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Az okos technológia kellemes érzetűvé teszi a bőr száraz, és kevésbé fénylővé a zsíros területeit. A púdert sosem pazarló daráló minden tekeréssel bőrvédő vitaminokat adagol. A frissen őrölt ásványi púder egyenletesen tapad a bőrhöz. Akár 8 órán át tart. Antibakteriális ecsettel együtt kapható.

Clinique púderecset
Ár: 500 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
enibody

2014. szeptember 17.

Nagy nehezen hozzájutottam a Natural 9 árnyalathoz. Imádnám, mert csodálatosan fed, de sajnos a színe nekem sötét, így megválnék tőle, ha érdekel valakit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

Puhapracli

2014. április 1.

Már a harmadikkal darabot veszem újra ebből a púderből. Imádom. A Clinique BB krém fölé teszek belőle mindenn nap, és a hatás több, mint tökéletes. Egyedül az ecset ami használhatatlan (azt mindkét kivágom belőle), de megoldottam úgy hogy egy kb 200 ft-os púderszivasszal (a Mariounnaudos pont belefér) használom és fantasztikus. Bármikor elfogy gondolkodás nélkül már veszem is újra. Nálam a best of amit valaha próbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.

GreenB

2014. február 4.

kb egy hónapja használom és tényleg jó termék!! :)
általában nincsennek komoly bőrhibáim, csak pirosodásra hajlamos. ezt a problémát ez a termék pedig nagyon jól orvosolja alapozó nélkül is. igazából azért vettem, hogy ne kelljen alapozózni, csak feldobni ezt és kész :) és tényleg bevált :)
nem tudom önmagában szárít-e, mert mindig teszek alá fényvédőt vagy hidratálót is. nagyon szép, tényleg olyan bársonyos bőrt ad, lehet építeni, bár nekem akkor már kicsit mesterségesebb hatást kelt. sajnos van egy hely - a két szemöldököm közötti rész -, amin egyetlen púder és alapozó sem tud teljesen egyenletes lenni, de eddig ez a púder talán a legjobb erre a területre (de ez valószínüleg nem a termékek, hanem a bőröm hibája).
a tartósságát tekintve megfelelő és a kopása is egyenletes. az apróbb ráncokba néha és néhol összegyűlhet (nekem a homlokomon), de nem jellemző. nagyon kényelmes, mármint én egyáltalán nem érzem hogy rajtam lenne. most igy a hidegebb idők beköszöntével jobban védettnek érzem az arcom ha egy kis Bourjois healthy mix alapozót is kenek fel és ezzel a termékkel teljesen kompatibilis :)
összességében nagyon megszerettem és tényleg nagyon szép a doboz is, bár lehetne kissebb mert olyan érzést kelt, mintha egy fél téglát cipelnék magammal, ugyanis elfoglalja a sminkes szütyőm felét, de megéri. engem ez a tekerős/reszelős dolog annyira nem bűvölt el (persze jó ötlet, meg tetszik is), de szívesen lemondanék róla a kissebb méretért cserébe :)
az ára: SOK! de én azt kaptam cserébe amire vágytam :) remélem sokáig elég lesz, írta is valaki, hogy már 9 hónapja használja, tehát ha tényleg olyan sokáig elég, akkor mégjobban megéri az árát :)

FRISSÍTÉS: és tényleg nagy mennyiség!! :)) nekem több mint egy éve megvan már és még mindig nem fogyott ki, bár nem használom minden nap...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

kb egy hónapja használom és tényleg jó termék!! :)

musume

2013. július 28.

2013. április 1.:
Imádom!! Először sajnáltam rá ennyi pénzt kidobni, de mikor megláttam, hogy a mülleres kuponfüzetben 20 % clinique akció van, hát nem bírtam ellenállni. :) Nem bántam meg!! Nagyon szép selymes pofit varázsol! Sok púderem van már, de ez lett a kedvenc. Csak azt sajnálom, hogy a mérete miatt nem lesz könnyű magammal vinni nyáron a kis táskámba. Így marad a mattító papír verzió. De másrészt a méretéhez képest tényleg megéri az árát. Kuponnal meg pláne.

Update:
Sajnos azt kell mondjam, nagy csalódás lett ez a púder. Egyszerűen olyan durván büdös az arcbőröm tőle, hogy nem bírom elviselni. A párom is rögtön észreveszi, hogy rajtam van (nem a látvány, hanem a szaga miatt), és ezért az elmúlt hónapokban mindig valamelyik másik púderemhez nyúltam. Egyszerűen tartok tőle, hogy pl. egy zsúfolt buszon, vagy ha köszönéskor puszit adok valakinek, más is megérzi. Sajnálom, hogy nem sikerült nagy barátságot kialakítanom vele, mert nagyon bíztam benne. A mattító hatásával egyébként továbbra is elégedett vagyok, csak azt az egyet nem értem, hogy mások miért nem panaszkodnak a szaga miatt??? Csak az én példányom lenne ennyire büdös???

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

2013. április 1.:

Update:

k.natalia

2013. június 27.

Nekem ez az első alapozóm életemben. Előszőr kicsit mérges voltam, mert olyan érzésem volt, hogy nem fed eléggé, itt gondolok egy pattanás helyére. A pirosító sem marad túl sokáig fent vele. Ezután vásároltam egy folyékony alapozót és láttam a különbséget a két állag között, illetve hogy melyik mit tud.
Igazság szerint, ha nincs kedvem bíbelődni a folyékony alapozóval és sietek, akkor ezt használom és a pirosítót többször korrigálom a nap folyamán.
Ami még tetszik benne, hogy púderként is tökéletesen megállja a helyét az elkészült sminkre/alapozására.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

Makkancs

2013. június 6.

Nos most már hónapok óta próbálom használni, és azt kell mondjam, hogy egy újabb clinique termék, ami iszonyú drága volt, és agyon dicsérték, nekem pedig nem jön be. Egyetlen határozott előnye, hogy pattanást nem okozott. Ezen kívül semmit sem fed, de még a kis halvány hibákat, egyenetlenségeket sem. Ha vastagabban viszem fel, akkor meg olyan, mintha belefejeltem volna a dobozba, és megül a kis szőrszálakon. Amikor kisminkelem magam vele, akkor szaténfényű lesz az arcom, és egészséges színű HA abszolút semmi hiba nincs rajta - ez nagyon ritka-. Amint egy apró kis dudor van, azt kiemeli a fényével, amúgy meg nem fed el semmit. A bőröm T-vonalban néhány órán belül olajosan fénylik, fél nap elteltével pedig nem hittem a szememnek, amikor tükörbe néztem: úgy fénylett az egész arcom, mintha olajjal permeteztem volna be, pedig én azt hittem, hogy a hiperszuper luxustermékemtől angyalian szép vagyok... Hát tátva maradt a szám, és nem a gyönyörtől... Nekem az alverde púderei sokkal jobban bejöttek, mert olcsóbbak, természetesebbek, nincs ennyi rizikós összetevőjük, és nem zsírosítottak, sőt kicsit inkább szárítottak. Annak ajánlom, akinek hibátlan és száraz a bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

Alice83

2013. május 30.

Csodálatos púder..engem először meglepett mennyire simulékony, szinte egybeolvad a bőrrel.. amiket eddig használtam mind nagyon poros volt és nehezen simult bele a bőrbe, de ez hmm, komolyan terméken szinte érezni h drága, tudom bután hangzik:)..a bőr nagyon szép vele bőrfényű azaz félmatt finisű ami nagyon egészséges kinézetet ad..szerintem jól fed és építhető, de természetesen nem alapozó takarást ad, aki arra vágyik ne is próbálkozzon vele...és hát természetesen kell alá a krém vagy a fényvédő...de tényleg megéri az árát..
Frissítés...aki esetleg nem tud mit kezdeni a benne található kis ecsetkével próbálja ki pirosító felvételhez..egyszerűen isteni vele dolgozni..púderhez nem jó sajnos, mert túl pici:S
Frissítés..egyszerűen nem tudok betelni vele, annyira isteni..ma is volt rajtam és megjegyezték h milyen szép a bőröm, azt hitték természetesen ilyen üde..
egyáltalán nem szárított, hihetetlen főként egy púdertől..igaz mielőtt felteszem mindig aláhidratálom egy picit, de tényleg nem vastagon ..
Folyt köv..Kb. egy éve írtam ehhez a termékhez és még mindig megvan ez a kis csoda..igaz felváltva használom más púderrel, de így is sokat használtam és szerintem a fele még benne van.. nagyon sokáig elég és összehasonlítva más púderrel csak annyit írnék még h krémesebb és nem szárít..jah és nem mattít akinek arra kellene keressen mást..sőt van h másiki púder vagy mattabb alapozó felé viszem fel leheletnyit csak mert szépen fénylik(üdén és a színe is az a szép egészséges nem sárga vagy szürkés szín)..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 30.

moncsi29

2013. április 22.

Még karácsonyra vettem az Anyósomnak.
Szegény Lupusos(autoimmun betegség),és nagyon csúnya vörös foltok vannak az arcán,és még viszket is neki.
Ahogy megkapta egyből kipróbálta,és gyönyörű lett a végeredmény.
Nagyon szép egységes lett az arca,tompította a vörös foltokat is.
Azóta folyamatosan használja,tetszik neki hogy nem kell sok időt a tükör előtt töltenie,csak gyorsan felteszi és kész.
Én is tervezem a beszerzését.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 22.

Még karácsonyra vettem az Anyósomnak.
Ahogy megkapta egyből kipróbálta,és gyönyörű lett a végeredmény.
Nagyon szép egységes lett az arca,tompította a vörös foltokat is.
Én is tervezem a beszerzését.

eiffel76

2013. április 12.

Megvettem, és nagyon szuper!!!! Nekem piros foltok vannak az arcbőrömön, de nagyon szépen egységessé tette és eltüntette ezeket a foltokat. Nem a saját ecsetével próbáltam, mert írtátok, hogy az nem ér semmit. Szuper púder, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 12.

morning_glory

2013. április 3.

Nekem se jött be, a T-vonalam hamar átfénylett, pedig amúgy nincs túl zsíros bőröm. Egyetértek Zsenikével, hogy ez nem (ez sem) sikerült túl jól, a Clinique-től többet vár az ember. Pedig én régen szerettem pár terméküket, de most már csak a szempillaspiráljukat használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Bentonite 0 0

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Squalane eo 1 0