Clinique

Ár:   9800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Alice83, az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. április 16.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Púder és alapozó keveréke hordozható kompaktban. A tartós, teljes fedést nyújtó púder alapozó felett és púderalapozóként is használható. Extra tapadás a kettős állagért.

Stenico

2019. május 29.

Nagyon szep borkepet ad, de sajnos 4-5 ora utan a T-zonaban atfenyesedik. A csomagolasan meg mindig csodalkozom, teljesen szappanosdoboz feeling.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

mosolypotty

2018. március 16.

Nem szeretem annyira, mint a Clinique Matt púderét. Egy picit művibbnek érzem tőle az arcom rögtön sminkelés után, viszont az is igaz, hogy sokkal jobb a fedése, mint a mattítónak, és emiatt, atlán picit tartósabb viseletet is ad.
Viszont pl anyukámnak (50) ezt választottuk, mert neki semmilyen bőr problémája nincs a mély ráncain kívül, és mivel nem használ alapozót sem, és bőrének sincs olyan zsírossága, mint nekem, neki nagyon szép a bőrén.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

bnoemii

2018. február 18.

Mac Mineralize púder után a 2.kedvencem,több dobozzal elhasználtam már belőle.Csak azért nem kap 5 csillagot,mert a Mac púder nagyobb kedvencem,ez csak helyettesítő,mikor nincs a másik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

AnnaBalazs

2017. április 24.

Nagyon szépen mattít, nincs maszkos hatása, melegebb időben mindig a táskámban lapul.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

gpetra22

2017. március 4.

Évek óta használom ezt a terméket, jól mattosít, szépen fed, de mégsem érződik, úgy mintha erős sminket viselne az ember. Korrektorral kiegészítve teljes sminket lehet csinálni percek alatt, mindennapokra ő a tökéletes púder.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

karaibrahimgil

2017. február 16.

Nem fed olyan jól, mint egy alapozó, és pár óra után átfénylik. Az én kombinált bőrömnek jobban bejött a Clinique Stay Matte púder.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Luiselotte

2017. február 7.

O4 - es árnyalat van meg belőle és nagyon szeretem. Szépen fed, nem csillog át nap végén sem, egyenletes bőrképet ad. Nem mászik el és nem ül meg a pórusokban.Jól lehet rá építeni a pirosítót és a highlitert is tartja.Az utolsó morzsáig kinyerhető a kompaktból, sokáig elég kb. 1 évig ha jól számolom.Többedszerre vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 7.

Makk Zsuzsó

2016. augusztus 10.

Nagyon megszerettem ezt a púdert, mert észrevétlen a bőrömön, nem poros, maszkos, sőt, selymes tapintásúvá teszi. Nem túl erős a fedése, épphogy csak egységesíti az arcbőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

zseni

2015. december 28.

holy grail puder! ha keves sminket teszek fel, egyszerüen ezt hasznalom alapozonak egy kis korrektor fele, es mar kesz is a tökeletes egyenletes szinü es felületü arcbör. sokszor pedig bronzer es pirosito fele hasznalom fixalonak, vagy csak finomitom vele öket. nagyon termeszetes hatasu, es nalam egyaltalan nem okoz pattanasokat, pedig erzekeny es kombinalt a böröm. igaz, hogy en egy idö utan eldobtam a sajat szivacsat, mivel nem volt kedvem tisztitgatni, es mar nem tünt higienikusnak hasznalni (lehet, hogy aki kipattogott töle, annal ez volt az oka?), es a RT buffing brush-t hasznalom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

MissNickole

2015. június 5.

07 matte neutral superpowder double face makeup-ot vettem
olyan terméket kerestem, ami a hagyományos púdernél egy kicsit jobban fed, azonban nagyon nem szeretem a "vastag" hatású krémes alapozókat, mindig úgy érzem, mintha egy vakolat lenne az arcomon...
ez kellemes viselet, mivel nekem alapvetően szerencsére nincs sok gond a bőrömmel, így azt a néhány piros foltot és szeplőt tökéletesen elfedi
a felkenéssel vigyázni kell, szerintem a szivacs amit adnak hozzá nem annyira jó minőségű
nem szabad vastagon kenni, mert akkor beleül az apróbb ráncokba és nem lesz túl szép
4 csillagot azért adok, mert a nap végére azért kicsit lekopik és nem olyan már mint mikor felkenem, ezen felül egy kicsit zsírosít, de nem vészes...
alapvetően meg vagyok elégedve, nyárra jó ez a szín, de télre a nagyon világos bőrömhöz más árnyalatot keresek majd....

UPDATE 1: Levettem két csillagot, mert hosszú távon nagyon zsírosítja a bőrömet (ami alapvetően is zsíros) ezért kezdek tőle pattanásosodni.
Nagyon nehéz az állaga és lehetetlenség egyenletesen eloszlatni:( a hozzá adott szivacs pedig túlságosan műanyag:( nem ezt vártam ettől a terméktől, ezt tudja egy 1000 Ft-os márkátlan valami is...
Szóval a kezdeti lelkesedésem nagyon alább hagyott így egy hónapos használat után.
Nem fogom újra venni az biztos.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 5.

07 matte neutral superpowder double face makeup-ot vettem

Nem fogom újra venni az biztos.....

Antioxidánsok: Tocopherol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.