Clinique

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nooora, az összetevőket feltöltötte: ritair, Módosítva: 2018. május 8.

Kiszerelés:   50 db
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A gyengéd micellás tisztító folyadékkal átitatott kendők irritáció nélkül távolítják el az arc- és szemsminket – bárhol, bármikor.

FruzsinaR

2019. február 27.

A márkát és a termékcsaládot is nagyon szeretem, de ez a kendő nem túl jó. Nem elég nedves, nem tisztít rendesen. A szememre számtalanszor vissza kell mennem vele, mire letisztítja, pedig kevés sminket használok. A dörzsölés miatt nem túl kíméletes. Karácsonyi ajándékcsomagban volt, külön nem adtam érte pénzt hála az égnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

ritair

2018. május 8.

Edzés előtti gyors és egyszerű sminklemosáshoz kerestem valamit, és pont volt egy ajándékakció a Take the day off termékekre, ezért esett erre az arctisztító kendőre a választásom. Mivel a Clinique kétfázisú sminklemosója az egyik kedvenc arctisztítóm, csalódás volt ez a termék. Úgy érzem, nem elég nedvesek a kendők, ezért nem szedik le olyan hatékonyan a sminket, mint a folyékony verzió.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Hidratálók: Caprylyl Glycol