Clinique

Ár:   10 500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: moncsi29, az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2016. május 2.

Ár:   10 500 Ft
Kiszerelés:   9,6 g
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Könnyű púder a természetes napbarnított hatásért.

3 színben kapható.

ÚJ! Clinique ajándékcsomag
Ár: 7500 Ft , Eladó: gaimanna
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után postázom (+ postaktg.)

monike

2016. január 8.

Nagyon könnyű felvinni: szép természetes a hatása! Annyira szeretem, hogy télen-nyáron használom! Sajnos többször leejtettem és összetört benne a púder: vettem helyett egy rimmel-t a nyomába sem ér, ezért átöntöttem az összetört púdert egy üres arckrémes tégelybe és úgy használom tovább!;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 8.

dobolank

2014. december 3.

Szeretem, és télen is használgatom, míg csak végképp annyira ki nem világosodik a bőröm, hogy nonszenszé válik. Szemhéjra is érdemes tenni belőle, teljesen jól applikálható egy natúr sminkhez. Sunkissed van meg. A mennyiség életem végéig elég lesz.
A saját ecsete is teljesen jól működik, csak a szokatlansága miatt viszi fel az ember pirosítóecsettel.
Az egyetlen dolog, ami nem tetszik benne, az a csomagolása - oké, hogy a clinique ambicionálja a puritán, mintegy gyógyszertárias csomagolást a sminktermékeknél (is), de ez a műanyag nem puritán, hanem olcsó hatásúra sikerült - már ami a küllemét illeti. A használhatóságát nem zavarja persze, nem szétesésgyanús vagy ilyesmi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 3.

samuhenrietta

2014. július 5.

Nagyon szeretem. Nekem a 02 sunkissed van, nagyon jó a színe, sokáig bírja. Teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

ansu

2014. június 11.

Hihetetlen, de nekem vagy már 5 éve megvan és még mindig nem fogyott el. A bronzosítóktól mindig is tartottam, mert könnyen nevetség tárgyává válhatunk ha a kelleténél többet viszünk fel. Ugyanez a helyzet vele is, elég csak egy leheletnyit hozzáérinteni az ecsetet, és máris tökéletes az eredmény. A kis ecset nem tudom mennyire használható, inkább maradok a bevált nagyméretű ecsetemnél. Nem narancssárga, nem is diszkógömb-hatású. Szolid csillámok vannak benne, amik enyhén kiemelik az arccsontot. Nagyszerű ár-érték arány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 11.

horzso

2014. június 7.

Én is a Sunkissed-t használom. Eltünteti a sápadtságot, ad egy kis napsütötte színt az arcomnak. A fehér bőrömtől egyáltalán nem üt el, felvitele egyszerű, a kiszerelése nagyon tetszik, ízléses kis tükrös dobozkában árulják.
Ahogy elnézem, jó sokáig ki fog tartani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 7.

Ahogy elnézem, jó sokáig ki fog tartani.

moncsi29

2013. május 4.

Nekem a Sunswept nevű árnyalat van meg.
Elég világos a bőrszínem,de tökéletesen el lehet dolgozni,szép napbarnított bőrszínt ad.
Vannak benne csillámok,amik egyáltalán nem zavaróak,nem lesz tőle diszkógömb fejem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 4.

Nekem a Sunswept nevű árnyalat van meg.

Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Isostearyl Neopentanoate
Emulgeálószerek: Sorbitan Sesquioleate
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Titanium Dioxide / CI 77891, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, Chlorphenesin

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.