Clive Christian

Ár:   132 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. május 10.

Ár:   132 000 Ft

Gyümölcsös-virágos illatkategória

Fejjegyek: almavirág, bergamott, citrom, mandarin, yuzu

Szívjegyek: neroli, osmanthus, rebarbara, vízililiom

Alapjegyek: ámbra, moha, mósusz, szantálfa

laracroft

2020. december 16.

Rajtam ez egy férfiparfüm, finom, de nem túl különleges. A sós illatjegyek domborodnak ki a leginkább, ami női parfümökben borzalmas az én bőrömön, itt viszont egészen "jópasis" illatom lett tőle. :) Szerintem nem uniszex, de bizonyára bőrkémiája válogatja.
Nőknek vakvásárra nem ajánlom, férfiaknak bátran.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

Nőknek vakvásárra nem ajánlom, férfiaknak bátran.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Citral, Farnesol, Geraniol, Citronellol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.