CMD

Ár:   €6   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Ár:   €6
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lábápolók

Lábápoló gél teafaolajjal, mentával és kamillával. Segít leküzdeni a kellemetlen szagok kialakulását, csökkenti a lábizzadást.

Tvylvis

2016. április 18.

Eléggé csalfa vagyok a testápolás terén, nem nagyon vannak olyan termékek, amihez ragaszkodom. Hiszen annyi minden kipróbálnivaló akad. Ez a termék azonban alapkellék odahaza, nincs olyan, hogy ne lenne egy tubussal. Ez a legjobb teafaolajos lábkrém, csodaszer nálam, mindenkinek kötelezővé tenném a használatát. A reggeli lábápolás elengedhetetlen kelléke, főleg nyáron.
Eléggé híg, szinte folyós állagú gél, kb. egy borsónyi elég egy lábfejre, kifejezetten kiadós. Rettentően gyorsan, tényleg nyomok nélkül beszívódik. Ez valószínűleg az alkoholnak köszönhető. Ezért is szeretném itt hangsúlyozni, hogy ez nem igazán a tápláló, hidratáló lábkrém (azt én esténként tudom le, akkor van ideje - akár zokniban - jól beszívódnia egy tápláló krémnek). Ez valóban a lábbizzadás és a kellemetlen illatok ellen van, nem mellesleg segít megelőzni a nem kívánt fertőzéseket is. Amit nagyon szeretek, hogy a gyors beszívódás miatt nem csúszkál a lábam a szandálban, nem tapad rá az utca összes pora.... szerintem ezt ismeri mindenki, nem kell ecsetelnem. Nagyon jó hatékonysággal előzi meg a kellemetlen szagokat. Cipődeó, eldobható friss talpbetét és ezen kence mellett le merem dobni harisnyás lábbal este a cipőmet vendégségben is, egy áttalpalt nap után.
Az illata, hát az erős. Nekem semmi bajom a teafaolajjal, a hatékonysága mindent visz. Ebben a krémben bőven van, sőt az illata töményen enyhén urinos beütésű, szóval használat után én mindig megmosom a kezem. Viszont a lábon is viszonylag hamar elillan az illat. Nekem a hatása miatt ez a pici kellemetlenség abszolút nem zavaró (összehasonlításként a Balea remek teafás lábkréme enyhébb illatú, viszont nem is szívódik be ennyire gyorsan és maradéktalanul). Férj is imádja, kötelező darab nála is. Csodaszer, ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.