CND

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   7,3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   CND Nail Lounge, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: caradien, Módosítva: 2018. november 21.

Kiszerelés:   7,3 ml
Lelőhely:   CND Nail Lounge, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Színes lakk, a CND™ SHELLAC™ 14 napig tartós rendszer része.

• Könnyű felvinni, mint a körömlakkot.
  • Tartós, mint a zselé.
  • 5 perc alatt leoldható.
  • Nem szükséges reszelni vagy csiszolni, így nem sérül a természetes köröm.
  • A CND™ SHELLAC™ rendszer második lépcsője - vékonyan és egyenletesen kell felvinni, majd CND™ LED lámpában köttetni.
  • Hosszan tartó, fényes körmök több, mint 14 napon át!

Antioxidánsok: BHT, p-Hydroxyanisole

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.