CND

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   CND Nail Lounge, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. november 7.

Lelőhely:   CND Nail Lounge, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A CND™ VINYLUX™ egy levegőre száradó két lépcsős körömlakkrendszer, amely 7 napig tartós. A Vinylux lakkrendszer második, egyben utolsó lépcsője, amely 7 napos tartósságot biztosít a lakkozásnak.

• tökéletes társ a tartós, gyors lakkozásban:
  • ProLight technológia növeli a tartósságot természetes fény hatására
  • speciális formulájának köszönhetően nem sárgul
  • aktiválja a kereszt polimerizációt, amely a természetes fénynek való kitettség hatására növeli a tartósságot
  • 8 és fél perc alatt tökéletesen megköt*, UV vagy LED fény használata nélkül
  • ergonomikus, lekerekített ecset a könnyebb, precízebb használathoz, és a tökéletes fedés eléréséhez
  • gyorsan és könnyen eltávolíthatómagasfényű végeredményt biztosít

nataliasrtz

2020. május 11.

Legjobb fedőlakk, amit eddig használtam! Viszont nekem nem bír ki 7 napot, csak kb. 4-5 napot (utána már az éleknél lekopik). Szuper gyorsan szárad és géllakk hatása van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

Rita0126

(!)
2019. augusztus 15.

Tesztelésre kaptam kb. fél éve. Ezalatt az idő alatt kb. Hetente használtam, mert annyira megszerettem, hogy minden körömlakkozást ezzel fejezek be. Tartóssá teszi a drogériás körömlakkjaimat is, 1 hetet simán kibír vele bármelyik. Gyönyörű fénye van és hamar meg is szárad. Ha elfogy biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

kispajkos

2019. április 24.

A legjobb fedőlakk, amit eddig használtam. Viszonylag gyorsan szárad, csodás csillogó felületű, nem mattul, nem karcosodik és mindezt akár egy hétig bírja.
Bármelyik körömlakkommal jól működik. Nem olcsó, de sokkal jobb mint a drogériás olcsóbb fedőlakkok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 24.

arimer

2019. március 21.

Szuper gyorsan szárad, nem budos es tartós eddig. Az ára persze huzosabb mint a drogeriasoke, de akciósan ki lehet fogni félaron is. Annyit tuti megér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

ceglediingo89

(!)
2019. január 8.

Először is köszönöm a krémmániának a teszt csomagot. Nagyon megszerettem ezt a fedőlakkot, 1 hétig teljesen hibátlan marad a körömlakkom (mosok,főzök,takarítok) és nem kopik, egy hét után már azért tud picit kopni. De nagyon elégedett vagyok vele :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 8.

Emolliensek: Glycidoxypropyl Polysilsesquioxane
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Acetone 0 0

Szintetikus színező anyag. (Lila)