CNP Laboratory

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2017. január 16.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

PHA (gluconolactone) tartalmának köszönhetően gyengéden hámlasztja az arcbőrt, az allantoin pedig puhává teszi azt. Pattanásos és érzékeny bőrre egyaránt használható. Napi használatra is alkalmas. Nem kell leöblíteni.

CNP Invisible Peeling Booster, Vita-B, Propolis, Etude House
Ár: 1500.- , Eladó: Iszike
Állapot: Új, bontatlan 10db-os csomagok, Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox/Személyesen

HCHB11Cl11

2021. június 11.

Csak egy mintát próbáltam belőle:
Kellemes, folyékonyabb állaga van (de nem teljesen vízszerű, egy picit sűrűbb). Jól lehet rétegezni, ha teljesen beszívódott. Nem irritálta a bőrőm, de nem is olyan erős, és eleve PHA tartalmú (elvileg 10%), szóval akinek nincsenek mitteszerei, mély pórusai, vagyis normál a bőre, szerintem annak lesz ez jó. Aki komolyabb problémákkal küzd, annak nem hiszem, hogy ez elég lenne. Mondjuk én évek óta hámlasztok, a bőröm hozzá van szokva, ezért sem éreztem semmi mellékhatást (vagy hatást). Amúgy illatmentes (amit én próbáltam mintát, de a Yesstyle oldalán úgy olvastam az összetevő listát, hopgy van benne citronellol és geraniol), egész jónak tűnik, csak hát az ára is. Így mindent összetve, 4 csillag, mert jó, de nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

Csak egy mintát próbáltam belőle:

selmeczireka

2020. október 15.

Nagy hámlasztó fun vagyok, már sok-sok típusú hámlasztót próbáltam és használok jelenleg is. A hámlasztási rutinomban szerepel 7 %-os AHA (Cosrx), BHA (Cosrx, Sidmool), 12 %-os AHA (G&G) és 30 %-os AHA (TO) is. Mandulasav nem vált be a kíméletesebb napi hámlasztáshoz, egyéb PHA hámlasztót is próbáltam már ezen kívül, de ez a legeslegjobb. Elég borsos az ára teljes áron, de kedvezményeket kifogva szerintem még barátinak is mondható, pláne a hatását tekintve. Minden nap esténkét használom, picit ragad, de nem vészes. Utána tonert kenek fel, így a ragacsosság teljesen megszűnik. Emellett simán felkenek retinol szérumot is, bár igaz, nem közvetlenül utána. Semmilyen irritációt nem okoz. Nyakra és dekoltázsra is kenem, nagyon szép bőrképet ad. A 100 ml-es üveget kb. 6 hónap alatt használtam el, most vásároltam újra. Ez az első olyan napi hámlasztóm, aminél azon izgultam, nehogy előbb elfogyjon, minthogy megérkezne az új üveg. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 15.

dunaimano

2020. szeptember 22.

Néhány minta elhasználása után elég meggyőző terméknek találtam. Folyékony, de nem teljesen vízszerű hámlasztó, és hát kell időt hagyni neki a beszívódásra, de aztán lehet rá rétegezni. Van egy enyhe illata (megint kérdem: minek?), de szerencsére annyira enyhe, hogy ez még engem sem zavar. Közepes erősségűnek mondanám, pont a nyári átmeneti időszakba alkalmas nekem, amikor az erősebbeket már vagy még nem vetem be, de azért még szeretnék élni a hámlasztás varázshatásával. A teljes kiszerelést kissé drágának találom, ezért nem valószínű, hogy mostanában megveszem, de azért nem teljesen reménytelen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

kastlimeister

2020. február 26.

Az első hámlasztó, amit kipróbáltam, így máshoz hasonlítani sajnos nem tudom. Nagyon szeretem. Kíméletes, de hatásos. Minden nap kenhető. Szerintem lassan szívódik fel, és nem egyenletesen. De ez nem zavar annyira, cserébe a jó eredményért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 26.

kkitti1986

2020. február 4.

Kellemes hámlasztó,abszolút nem irritàl,gyorsan beszívódik. Esténként szoktam hasznalni.Az egy csillag levonas az enyhén citrusos illata miatt van az egy picit zavaro,de meg lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 4.

koalace

2020. január 4.

A teljes kiszerelést kb. 1 hónapja használom, előtte mintát próbáltam, de az is nagyon meggyőző volt. Csak pozitívan tudok nyilatkozni a termékről, nem csíp, nem irritál, nem okoz pattanásokat. Az valóban igaz, hogy ragacsos, fényes réteget hagy maga után, de mivel este használom, és én egyébként is esténként kis túlzással fél doboznyi (magyarul nagyon vastagon bekenem az arcom, dekoltázsom több termékkel, plane télen) terméket kengetek fel magamra, engem nem zavar a ragacsossága. Az alapos arctisztítást követően felteszek tonert, vagy valami kis könnyű folyékony esszenciát, megvárom míg beissza a bőröm, utána jöhet a CNP. Ezután várok kb. 30 percet, van hogy jóval többet is, utána folytatom a rutinomat. Reggelre egyenletes felszínű és színű, sima bőr fogad a tükörben. Ebay Csodaországból rendeltem Narrsha eladótól 6750 forint áron tavaly.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

zs001

2019. december 6.

Sajnos nekem nem lett a kedvencem. Hatása szerintem teljesen átlagos. Amiatt nem szeretem, hogy borzalmasan ragad. Érzem, hogy egy réteget hagy a bőrömöm, és ez engem nagyon zavar. Hiába várok akár fél-egy órát is, a fölé rétegzett szérum-krém már fullasztó érzetet hagy. Ezért ritkán nyúlok hozzá. Nekem nem lett csodaszer. Igazából csak a hihetetlen eredményekről szóló beszámolók miatt vettem meg, de csalódást okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 6.

pankafru

2019. november 22.

Lassan egy hónapja használom. Kétnaponta esténként viszem fel megtisztított arcbőrre. Előtte még a Cosrx AHA/BHA tonikkal fújok. Kb fél órát hagyom és hidratáló tonikkal folytatom a rutinom. Nagyon kíméletes, nem okozott irritációt. Az arcom fényes tőle, nem az zsírtól fénylő, hanem sima és üde. Ilyen még nem volt soha. Látszik a hámlasztó hatása is. Pici pattanások jöttek elő első használatok után. Most már egyre kevesebb, de még tart a tisztulási fázis. Amikor nem kenem fel este, akkor PHA-s éjszakai maszkot rakok fel. Együtt szerintem verhetetlenek. Jó alapja a rutinnak és sokkal jobban működik a többi készítmény is. Valószínűleg elválaszthatatlanok leszünk. Én kb hétezerért vettem (ajándékba járt mellé egy CNP Laboratory Propolis Deep Moisture Pack 20 ml minta) és a 100 ml szerintem nagyon kiadós lesz. Abszolút megérte. Nagyon-nagyon ajánlom annak, aki egy jó PHA-s hámlasztót keres. Jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

cintialaura

2019. november 14.

Szerintem sose volt még ilyen kíméletes hámlasztóm, ráadásul ennek az eredménye is fantasztikus. Kb. fél órát hagyom fent utána folytatom a rutint a már kisimult és puha bőrömön. ☺Enyhe citrusos illata van, és kicsit ragad is, de nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

kariw3

2019. október 31.

Tényleg csodaszer! Először mintát kaptam belőle, utána rögtön megrendeltem a teljes kiszerelést. Amióta használom a bőröm egészségesen ragyog, láthatóan tiszta, tényleg WOW hatás :) még a férjem is rendszeresen használja, pedig ő aztán nem szívesen ken semmit magára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Cordyceps Sinensis Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Beta-Glucan
Hidratálók: Propanediol, Butylene Glycol, Glycerin, Fructose, Urea, Maltose, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Sodium Lactate, Trehalose, Glucose
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

A Kínában, Japánban és más ázsiai országokban gyógyászati célokra használt kínai hernyógomba kivonata. Sajnos nem igazán készültek még független kutatások az összetevő bőrre gyakorolt hatásáról, de a hatóanyag egyik gyártója szerint késlelteti az öregedést, egységesíti az arc tónusát és kiemelkedő hidratáló hatással bír.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.