CNP Laboratory

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2017. január 16.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

PHA (gluconolactone) tartalmának köszönhetően gyengéden hámlasztja az arcbőrt, az allantoin pedig puhává teszi azt. Pattanásos és érzékeny bőrre egyaránt használható. Napi használatra is alkalmas. Nem kell leöblíteni.

pankafru

2019. november 22.

Lassan egy hónapja használom. Kétnaponta esténként viszem fel megtisztított arcbőrre. Előtte még a Cosrx AHA/BHA tonikkal fújok. Kb fél órát hagyom és hidratáló tonikkal folytatom a rutinom. Nagyon kíméletes, nem okozott irritációt. Az arcom fényes tőle, nem az zsírtól fénylő, hanem sima és üde. Ilyen még nem volt soha. Látszik a hámlasztó hatása is. Pici pattanások jöttek elő első használatok után. Most már egyre kevesebb, de még tart a tisztulási fázis. Amikor nem kenem fel este, akkor PHA-s éjszakai maszkot rakok fel. Együtt szerintem verhetetlenek. Jó alapja a rutinnak és sokkal jobban működik a többi készítmény is. Valószínűleg elválaszthatatlanok leszünk. Én kb hétezerért vettem (ajándékba járt mellé egy CNP Laboratory Propolis Deep Moisture Pack 20 ml minta) és a 100 ml szerintem nagyon kiadós lesz. Abszolút megérte. Nagyon-nagyon ajánlom annak, aki egy jó PHA-s hámlasztót keres. Jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

cintialaura

2019. november 14.

Szerintem sose volt még ilyen kíméletes hámlasztóm, ráadásul ennek az eredménye is fantasztikus. Kb. fél órát hagyom fent utána folytatom a rutint a már kisimult és puha bőrömön. ☺Enyhe citrusos illata van, és kicsit ragad is, de nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

kariw3

2019. október 31.

Tényleg csodaszer! Először mintát kaptam belőle, utána rögtön megrendeltem a teljes kiszerelést. Amióta használom a bőröm egészségesen ragyog, láthatóan tiszta, tényleg WOW hatás :) még a férjem is rendszeresen használja, pedig ő aztán nem szívesen ken semmit magára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Bettiiyy

2019. augusztus 2.

Egy mintát kaptam belőle, és áááá! Azonnal ide nekem egy nagy üveggel!
Nagyok voltak az elvárásaim az itt olvasottak, és a fejemben lévő tündérmese miatt, és hihetetlenül zseniális módon hozta ez a kis lötty azt, amit vártam. Sőt, sokkal többet.
Tonik után kentem fel. Nagyon folyékony, átlátszó hámlasztó. Viszonylag gyorsan kell vele dolgozni, mert az én bőröm csak annyit mondott: "cupp", és már el is nyelte minden egyes cseppjét.
Egy órát hagytam hatni, mielőtt folytattam volna a rutinomat, de már akkor is nagyon látványos változást hozott, csak tátott szájjal által a tükör előtt, pedig most nagyon jó állapotban van a bőröm. Csodaszép üde, friss, tiszta, ragyogó fényt adott a bőrömnek, ha volt is valami hiba rajta, eltűnt, egy pattanáskezdeményem volt, és lehúzta a dudorkát. Reggelre még szebb lett.
Találkoztam már csodafegyverekkel a koreai szépségápolásban, de ez nagyon durva. Most gondolkozok az Isntree AHA-ján, de most nagyon erősen elbizonytalanodtam, melyiket vegyem meg. Ez a CNP-s kence valami hihetetlenül bőrbarát, gyengéd. Szerintem bárki, akinek érzékeny a bőre nyugodtan használhatja, nagyon kíméletes.
Legszívesebben tíz csillagot adnék. Mindenképpen megrendelem a rendes kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Egy mintát kaptam belőle, és áááá! Azonnal ide nekem egy nagy üveggel!

Milka

2019. július 23.

Érzékeny, rosacea-s bőrre nyugodt szívvel ajánlom. Nagyon látványos, hasonlót csak az Ordinary ALA tudott eddig nyújtani számomra, de hangyányit még őt is túlszárnyalja, tekintettel arra, hogy két nap alatt kb 5 órát aludtam összesen, következésképpen hulla voltam, dekoncentrált, zéró toleranciás, viszont ezek mellett egy dekányit sem gyűrt, tömör arcbőrrel. Kb nem hittem a szememnek a tükörbe nézve. Nem illatmentes, citrusos-citromfüves, valamire (de persze eszembe nem jutna, mire) emlékeztető illata van. Egyáltalán nem irritál, mondom ezt úgy, hogy ha a szokásos langyostól hidegebb vagy melegebb vízben mosom le az arcom, attól is kivörösödöm. Ami tény: mindössze pár alkalommal használtam ,(napi szinten, este: lemosó után, mist és hidratáló előtt - mindhárom Pyunkang Yul) így hosszú távú tapasztalatom nincs. De ha így marad, akkor ő is maradni fog. Ha nem, ígérem, arról is referálni fogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 23.

timilla

2018. május 28.

Hosszú évekig használtam 12%-os AHA-t, ami azonnali és gyönyörű eredményt hozott, kisimult, lepolírozott bőrt, ám megjelent a csúnya rozacea az orcáimon, így kikoptattam a rutinomból a glikolsavat. Azután próbálkoztam BHA-val, de semmi hatását nem tapasztaltam, még a zsírosabb T-vonalamon sem, így az is kuka lett. Egy koreai rendelésem mellé küldtek mintát ebből a hámlasztóból, és úgy tűnik, ez lesz az új választottam. Már rendeltem belőle egy rakat mintát, 3 hete használom minden második este, nagy megelégedéssel. Egyáltalán nem irritál, van, hogy érzek egy pici csípést, de nem pirosodik ki tőle az arcom, szép, sima, és nyugodt tőle a bőröm felszíne. Ugyan kevésbé fényérzékenyít, mint más savak, de differint is használok, így minden nap 50+ PA++++ napvédővel lépek csak ki az utcára. Mindenkinek ajánlom, aki szelíd módon szeretne hámlasztani és szépülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 28.

Amea

2018. március 24.

AHA-val és BHA-val is van rutinom, mégsem volt soha olyan jó állapotban a bőröm, mint ettől. Mintákkal kezdtem, kb két hétnyi tasakos minta meggyőzött, aztán megvettem a teljes kiszerelést, mert ennek a hatása konkrétan látszik.
Önmagában nem tudom, mire lehet képes, én arctisztítás után, toner előtt kenem fel, aztán szintén CNP-től a Propolis Energy Ampule. Ez a kombó együtt nálam csillagos ötös. Szebb lett a bőrképem, egységesebb, simább, ragyogóbb.
Mindennap használható, nem kell leöblíteni és nem fényérzékenyít (izé, van ilyen szó egyáltalán?). Nagyon kíméletes, semmi irritáció, ezért elsősorban annak ajánlanám, akinek az AHA/BHA nem a barátja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 24.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Cordyceps Sinensis Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Beta-Glucan
Hidratálók: Propanediol, Butylene Glycol, Glycerin, Fructose, Urea, Maltose, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Sodium Lactate, Trehalose, Glucose
Vitaminok: Panthenol

A Kínában, Japánban és más ázsiai országokban gyógyászati célokra használt kínai hernyógomba kivonata. Sajnos nem igazán készültek még független kutatások az összetevő bőrre gyakorolt hatásáról, de a hatóanyag egyik gyártója szerint késlelteti az öregedést, egységesíti az arc tónusát és kiemelkedő hidratáló hatással bír.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.