CNP Laboratory

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2017. január 16.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

PHA (gluconolactone) tartalmának köszönhetően gyengéden hámlasztja az arcbőrt, az allantoin pedig puhává teszi azt. Pattanásos és érzékeny bőrre egyaránt használható. Napi használatra is alkalmas. Nem kell leöblíteni.

1500.-/10db CNP Laboratory Invisible Peeling Booster
Ár: 1500.- , Eladó: Iszike
Állapot: 10db/csomag, új , Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox/Személyesen
Ár: 1700 Ft , Eladó: Szabincsepp
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes/posta/foxi

kastlimeister

2020. február 26.

Az első hámlasztó, amit kipróbáltam, így máshoz hasonlítani sajnos nem tudom. Nagyon szeretem. Kíméletes, de hatásos. Minden nap kenhető. Szerintem lassan szívódik fel, és nem egyenletesen. De ez nem zavar annyira, cserébe a jó eredményért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 26.

kkitti1986

2020. február 4.

Kellemes hámlasztó,abszolút nem irritàl,gyorsan beszívódik. Esténként szoktam hasznalni.Az egy csillag levonas az enyhén citrusos illata miatt van az egy picit zavaro,de meg lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

koalace

2020. január 4.

A teljes kiszerelést kb. 1 hónapja használom, előtte mintát próbáltam, de az is nagyon meggyőző volt. Csak pozitívan tudok nyilatkozni a termékről, nem csíp, nem irritál, nem okoz pattanásokat. Az valóban igaz, hogy ragacsos, fényes réteget hagy maga után, de mivel este használom, és én egyébként is esténként kis túlzással fél doboznyi (magyarul nagyon vastagon bekenem az arcom, dekoltázsom több termékkel, plane télen) terméket kengetek fel magamra, engem nem zavar a ragacsossága. Az alapos arctisztítást követően felteszek tonert, vagy valami kis könnyű folyékony esszenciát, megvárom míg beissza a bőröm, utána jöhet a CNP. Ezután várok kb. 30 percet, van hogy jóval többet is, utána folytatom a rutinomat. Reggelre egyenletes felszínű és színű, sima bőr fogad a tükörben. Ebay Csodaországból rendeltem Narrsha eladótól 6750 forint áron tavaly.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

zs001

2019. december 6.

Sajnos nekem nem lett a kedvencem. Hatása szerintem teljesen átlagos. Amiatt nem szeretem, hogy borzalmasan ragad. Érzem, hogy egy réteget hagy a bőrömöm, és ez engem nagyon zavar. Hiába várok akár fél-egy órát is, a fölé rétegzett szérum-krém már fullasztó érzetet hagy. Ezért ritkán nyúlok hozzá. Nekem nem lett csodaszer. Igazából csak a hihetetlen eredményekről szóló beszámolók miatt vettem meg, de csalódást okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 6.

pankafru

2019. november 22.

Lassan egy hónapja használom. Kétnaponta esténként viszem fel megtisztított arcbőrre. Előtte még a Cosrx AHA/BHA tonikkal fújok. Kb fél órát hagyom és hidratáló tonikkal folytatom a rutinom. Nagyon kíméletes, nem okozott irritációt. Az arcom fényes tőle, nem az zsírtól fénylő, hanem sima és üde. Ilyen még nem volt soha. Látszik a hámlasztó hatása is. Pici pattanások jöttek elő első használatok után. Most már egyre kevesebb, de még tart a tisztulási fázis. Amikor nem kenem fel este, akkor PHA-s éjszakai maszkot rakok fel. Együtt szerintem verhetetlenek. Jó alapja a rutinnak és sokkal jobban működik a többi készítmény is. Valószínűleg elválaszthatatlanok leszünk. Én kb hétezerért vettem (ajándékba járt mellé egy CNP Laboratory Propolis Deep Moisture Pack 20 ml minta) és a 100 ml szerintem nagyon kiadós lesz. Abszolút megérte. Nagyon-nagyon ajánlom annak, aki egy jó PHA-s hámlasztót keres. Jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

cintialaura

2019. november 14.

Szerintem sose volt még ilyen kíméletes hámlasztóm, ráadásul ennek az eredménye is fantasztikus. Kb. fél órát hagyom fent utána folytatom a rutint a már kisimult és puha bőrömön. ☺Enyhe citrusos illata van, és kicsit ragad is, de nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

kariw3

2019. október 31.

Tényleg csodaszer! Először mintát kaptam belőle, utána rögtön megrendeltem a teljes kiszerelést. Amióta használom a bőröm egészségesen ragyog, láthatóan tiszta, tényleg WOW hatás :) még a férjem is rendszeresen használja, pedig ő aztán nem szívesen ken semmit magára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Bettiiyy

2019. augusztus 2.

Egy mintát kaptam belőle, és áááá! Azonnal ide nekem egy nagy üveggel!
Nagyok voltak az elvárásaim az itt olvasottak, és a fejemben lévő tündérmese miatt, és hihetetlenül zseniális módon hozta ez a kis lötty azt, amit vártam. Sőt, sokkal többet.
Tonik után kentem fel. Nagyon folyékony, átlátszó hámlasztó. Viszonylag gyorsan kell vele dolgozni, mert az én bőröm csak annyit mondott: "cupp", és már el is nyelte minden egyes cseppjét.
Egy órát hagytam hatni, mielőtt folytattam volna a rutinomat, de már akkor is nagyon látványos változást hozott, csak tátott szájjal által a tükör előtt, pedig most nagyon jó állapotban van a bőröm. Csodaszép üde, friss, tiszta, ragyogó fényt adott a bőrömnek, ha volt is valami hiba rajta, eltűnt, egy pattanáskezdeményem volt, és lehúzta a dudorkát. Reggelre még szebb lett.
Találkoztam már csodafegyverekkel a koreai szépségápolásban, de ez nagyon durva. Most gondolkozok az Isntree AHA-ján, de most nagyon erősen elbizonytalanodtam, melyiket vegyem meg. Ez a CNP-s kence valami hihetetlenül bőrbarát, gyengéd. Szerintem bárki, akinek érzékeny a bőre nyugodtan használhatja, nagyon kíméletes.
Legszívesebben tíz csillagot adnék. Mindenképpen megrendelem a rendes kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Egy mintát kaptam belőle, és áááá! Azonnal ide nekem egy nagy üveggel!

Milka

2019. július 23.

Érzékeny, rosacea-s bőrre nyugodt szívvel ajánlom. Nagyon látványos, hasonlót csak az Ordinary ALA tudott eddig nyújtani számomra, de hangyányit még őt is túlszárnyalja, tekintettel arra, hogy két nap alatt kb 5 órát aludtam összesen, következésképpen hulla voltam, dekoncentrált, zéró toleranciás, viszont ezek mellett egy dekányit sem gyűrt, tömör arcbőrrel. Kb nem hittem a szememnek a tükörbe nézve. Nem illatmentes, citrusos-citromfüves, valamire (de persze eszembe nem jutna, mire) emlékeztető illata van. Egyáltalán nem irritál, mondom ezt úgy, hogy ha a szokásos langyostól hidegebb vagy melegebb vízben mosom le az arcom, attól is kivörösödöm. Ami tény: mindössze pár alkalommal használtam ,(napi szinten, este: lemosó után, mist és hidratáló előtt - mindhárom Pyunkang Yul) így hosszú távú tapasztalatom nincs. De ha így marad, akkor ő is maradni fog. Ha nem, ígérem, arról is referálni fogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 23.

timilla

2018. május 28.

Hosszú évekig használtam 12%-os AHA-t, ami azonnali és gyönyörű eredményt hozott, kisimult, lepolírozott bőrt, ám megjelent a csúnya rozacea az orcáimon, így kikoptattam a rutinomból a glikolsavat. Azután próbálkoztam BHA-val, de semmi hatását nem tapasztaltam, még a zsírosabb T-vonalamon sem, így az is kuka lett. Egy koreai rendelésem mellé küldtek mintát ebből a hámlasztóból, és úgy tűnik, ez lesz az új választottam. Már rendeltem belőle egy rakat mintát, 3 hete használom minden második este, nagy megelégedéssel. Egyáltalán nem irritál, van, hogy érzek egy pici csípést, de nem pirosodik ki tőle az arcom, szép, sima, és nyugodt tőle a bőröm felszíne. Ugyan kevésbé fényérzékenyít, mint más savak, de differint is használok, így minden nap 50+ PA++++ napvédővel lépek csak ki az utcára. Mindenkinek ajánlom, aki szelíd módon szeretne hámlasztani és szépülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 28.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Cordyceps Sinensis Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Beta-Glucan
Hidratálók: Propanediol, Butylene Glycol, Glycerin, Fructose, Urea, Maltose, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Sodium Lactate, Trehalose, Glucose
Vitaminok: Panthenol

A Kínában, Japánban és más ázsiai országokban gyógyászati célokra használt kínai hernyógomba kivonata. Sajnos nem igazán készültek még független kutatások az összetevő bőrre gyakorolt hatásáról, de a hatóanyag egyik gyártója szerint késlelteti az öregedést, egységesíti az arc tónusát és kiemelkedő hidratáló hatással bír.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.